Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תקלה בגולף 2016 error! service vehicle only leave vehicle in p position

ornakash123
שימו לב! השרשור הזה בן 2041 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ברשותי גולף 2016 עם התקלה הנ"ל . יש לציין שהתקלה הופיע בשבועיים -שלוש האחרונים לאולי שנייה(הופיעה פעמיים) כאשר אי אפשר לראות בכלל מה כתוב זה פשוט ציפצף רשם על המסך תקלה לשנייה ונכבה .

רק אתמול בלילה התקלה הופיעה לכמה שניות ויכלתי לראות מה רשום .

לצערי הרב הרכב יצא לפני פחות מחודש מאחריות של צמפיון(27.6).

מבדיקה באינטרנט ראיתי שזו בעיה ידועה ובנוסף החלק יקר .

האם למישהו יש מקט להזמנה של הפריט מחו"ל ועלויות . אני רק ביום ראשון אתקשר לצ'מפיון אבל מנסיון קודם הסבירות שיתקנו את התקלה במסגרת רצון טוב ובלי הרבה בלאגן שואף ל0 .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברשותי גולף 2016 עם התקלה הנ"ל . יש לציין שהתקלה הופיע בשבועיים -שלוש האחרונים לאולי שנייה(הופיעה פעמיים) כאשר אי אפשר לראות בכלל מה כתוב זה פשוט ציפצף רשם על המסך תקלה לשנייה ונכבה .

רק אתמול בלילה התקלה הופיעה לכמה שניות ויכלתי לראות מה רשום .

לצערי הרב הרכב יצא לפני פחות מחודש מאחריות של צמפיון(27.6).

מבדיקה באינטרנט ראיתי שזו בעיה ידועה ובנוסף החלק יקר .

האם למישהו יש מקט להזמנה של הפריט מחו"ל ועלויות . אני רק ביום ראשון אתקשר לצ'מפיון אבל מנסיון קודם הסבירות שיתקנו את התקלה במסגרת רצון טוב ובלי הרבה בלאגן שואף ל0 .

אתה מאוד פסימי... אם טפלת במוסכי רשת צ'מפיון, לא רואה שוב שיבה למה לא תקבל רצון טוב על התיקון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שנת אחריות שלישית בתוספת תשלום כלשהי ?(אאל"ט היתה אופציה כזו או שזה רק התחיל ב ב2017 )

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה החסרתי פרט חשוב הרכב בליסינג פרטי (אוויס אקספרס) . הרכב נילקח בספטמבר לפני פחות משנתיים . כאשר הפנתי את צומת ליבו של הבחור שסגר את העסקה עימי שהאוטו ישב אצלם 3 חודשים הוא אמר אל תדאג אתה מכוסה או לדבריו "לקחת את הרכב בספטמבר יש לך אחריות עד ספטמבר בעוד שנתיים" בזמנו לא יחסתי לכך חשיבות יתרה למרות שיש לי הקלטה בטלפון של השיחה הנ"ל. אני אתקשר אליהם מחר אבל אני בטוח ב200 אחוז שהם ינסו לתנער מאחריות וגם צמפיון שתאכלס אין לי מה לבוא בטענות אליהם הרכב לא טופל אצלהם והם אינם חייבים לי כלום האחריות נגמרה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החלק הזה למיטה הבנתי יקר מאוד. זה דורש החלפה של כל הידית, כ 8000 שח. הבעיה שגם לא נרשמת תקלה במחשב הרכב. תנסה לבקש תיקון במסגרת רצון טוב. נורא תלויי אם טיפולים נעשו במורשה......

תעדכן איך נפתרה הבעיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת אחת הבעיות עם התוכניות ליסינג פרטי האלו - השם מטעה אין קשר לליסינג המוכר והידוע.

זאת דה פקטו הלוואה עם התחייבות ל BUY-BACK בסופה.

כל ההתנהלות היא בעצם שאתה נותן שירותי ליסינג לחברה.

אתה לוקח למוסך בתקלות, אתה מתמודד עם היצרן, אם צריך, מחוץ לאחריות, אתה משלם תקלות, למרות שהרכב "לא שלך".

אם הרכב אכן מחוץ לאחריות אתה מסתמך על רצון טוב של אוויס. צור קשר עם אוויס. נשמח אם תוכל לעדכן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי חשבוני הפשוט לספטמבר 2018 טרם הגענו כך שעדיין אחריות יצרן בתוקף- אם דרך היבואן/דרך חברת הליסינג איני יודע.

הרכב שייך לחברת הליסינג שפותח הנושא חכר ממנה את הרכב אבל היא בעלת הרכב.

יתכבד פותח השרשור לפנות לאוויס ולהגיד לה שמבחינתו היא זו שצריכה לשבור את הראש מול היבואן ולא הוא ושבתקופת האחריות עליה לספק לו רכב תקין,הוא משלם לה מספיק כסף בתמורה לכך.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2041 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...