Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איביזה או מאזדה 2 (נערכה כותרת ללא תוכן)

Lior Rahav
שימו לב! השרשור הזה בן 2098 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי חברים,

אני כרגע נוהג על איביזה 2016 והיא התחילה לעשות בעיות מצבר וחיישן מצערת, השאלה שלי האם להחליף את הרכב או להשאיר אותו?

ואם להחליף לאיביזה חדשה או מאזדה 2?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מחליפים אוטו בגלל מצבר , מחליפים את המצבר, למרות ששנתיים זה קצת מדיי למצבר על הכביש.

להחליף אוטו אחריי שנתיים בלבד לא משתלם , אתה עדיין סופג את ירידת הערך הגדולה של רכב חדש כאשר לא השתמשת בו הרבה

וקנייה של רכב חדש תעלה לך עוד יותר כסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפי שאמרתי, המהלך הזה לא משתלם כלכלית עקב ירידת הערך של הרכב הנוכחי וירידת הערך של הרכב החדש, אלא אם כן לא אכפת לך מזה.

אישית הייתי בודק קודם כמה עולה לתקן את התקלה הנוכחית (אם הרכב מ2016 הוא אמור עדיין להיות באחריות) ולאחר מכן מנסה לראות אם יש תקלה חוזרת.

כמו כן , אם אחרי שנתיים (שזה זמן קצר מאוד ) הסיאט גרמה לך לשאול את השאלות האלה, לא נראה לי שכדאי שתשקול להמשיך עם המותג הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצערת זה כניראה מחלה שכן נתקלתי בזה בפורום ואצל חבר, זה מוחלף במסגרת האחריות, מצבר מוזר שאחרי שנתיים יש צורך בהחלפתו, אישית הייתי פונה למוסך אולי יחליפו אותו.

אבל בגלל שני הדברים הללו לא מחליפים רכב.

Sent from my iPad using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקלה במצערת קרתה חודש אחרי שאחריות נגמרה והמוסך בא לקראתי ב70% הנחה. לגבי המצבר כיוון שרוב הנסיעות שלי בעיר אז סביר להניח שהמצבר ילך קודם( זה מה שאמרו לי)

אני צריך לחשוב רק מבחינה כלכלית או שיש עוד היבטים שכדי לי לשקול?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיקולים אחרים? הם בעיקר יהיו שיקולים אישיים שלך, טוב לך עם הרכב? אתה מרגיש שצריך להחליף? אתה מודע לעלויות? - אם כן, Go for it.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז הדילמה שלך היא בין אולי(ודגש על אולי) לשים הרבה כסף על תיקונים) לבין לשים הרבה כסף(ופה זה מובטח) בהחלפה לאוטו חדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אם תיקח את התקלה הכי מוכרת ויקרה של האיביזה(כשל במחשב גיר/מצמדים) שעלות התיקון שלהם עולה באיזור ה3-4 אלף שקל - זה לא כמו להפסיד ירידת ערך של רכב בפעמיים, מדובר ברכב יחסית חדש ורוב הסיכויים שלא צפויים בו תקלות רבות, כלכלית נטו? לדעתי אין הצדקה להחליף.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר, נניח שאתה הולך למכור את האוטו - תבדוק בכמה.

כעת, תחסר את הסכום הזה מהסכום שבו קנית אותו כחדש.

מזל טוב זה הכסף שזרקת לפח בשנתיים האחרונות על התענוג של לנסוע ברכב חדש.

רוצה לעשות את זה שוב? אם כן - ויש לך את הכסף, שא ברכה.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2098 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...