Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

[כתבה]עבריין תנועה? רכבך יוחרם

ami123
שימו לב! השרשור הזה בן 6956 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה הדבר הבא שיקחו לנו?:x

http://news.nana.co.il/Article/?ArticleID=178162&sid=16

אם זה מתאים יותר לאוף-טופיק מצטער, אין לי גישה לשם.

תמונות של הבובה http://Ami18.pic.co.il :razz:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 57
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

קראת בכלל את מה שכתוב?

העבירות שיגררו החרמת רכב כוללות: נהיגה ללא רשיון או בפסילת רשיון, נהיגה בעת שכרות, נהיגה תחת השפעות סמים, נהג חדש הנוהג ללא מלווה, מספר אנשים חריג ברכב, נהג חדש הנוסע עם יותר משני נוסעים ללא מלווה

אתה מבצע את אחת מהעבירות הללו?

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי יש מקום לחוק שכזה.

כל העבירות שתוארו הן עבירות קשות שמסכנות בעיקר את הסובבים.

אני מאמין שהחוק הזה נועד למנוע את המצב שיש עכשיו - שעבריין עם עבר עבירות עשיר ורישון פסול

ממשיך לנהוג והמשטרה צריכה לשחק איתו תופסת במקום לעסוק בדברים חשובים כמו למשל לחפש רכבים גנובים.

:?

כל הציוד למכירה!

Clarion | Morel | JL Audio | Helix | Custom Crossovers | Custom Silver RCAs

<< FF

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בעד החוק הזה...חוק מעולה!

כל חוק שיוריד קצת "משתוללים" מהכביש אני בעדו...ומי שנוהג עם שלילה...הוא קצת לא בסדר..

אז אני כמובן בעד!

Audi S5 4.2 V8 FSI Quattro

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהות העבירה לא עקרונית, שיכניסו את העבריין לכלא - לאף אחד אין זכות להחרים למישהו (גם לעבריין) את הרכוש.

עקרונית אתה צודק אבל אם בעל הרכוש נותן את הרכב שלו למי שאין לו רישיון, שיישא בתוצאות. מהבחינה הזו ולגבי העבירה הזו אני רואה את ההגיון ואת הצדק.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת סוף כל סוף, הגיע באמת הזמן שתתחיל ענישה כבדה לעברייני תנועה אשר עוברים עבירות אלה.

לדעתי החוק הזה טוב מאוד, זה יימתן את הנהגים ובעיקר את המשתוללים שבהם.

וגם לגבי אנשים שנוסעים תחת השפעת סמים ואלכוהול. כמו שפעם אחת חיים הכט הראה בתוכנית שלו שאנשים באים לקבל את המנה שלהם מהמדינה ואחר כך נוהגים. והם נוהגים שהם מסטולים לגמריי.

אז הנה יצא חוק שאמור למגר ולהקטין מקרים כאלה של מסוממים שנוסעים על הכביש.

I feel LEGACY

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי אתם לא שמים לב, אבל יש עבירות נוספות שלא נכללו בפירוט, ורשימה זו תגדל ותגדל, בשם הבטיחות בדרכים כמובן.

אין פה שאלה של האם אני מבצע את העבירות הנ"ל או לא, אלא זכויות אדם.

כבר קרה לי ששוטר אדיוט המציא (במלוא מובו המילה) שלא עצרתי בעצור ואפילו שיקר שנית והוסיף שלא נתתי זכות קדימה. (הסיפור המלא). תארו לכם שהוא יכל גם להחרים את הרכב...? החמום מח הנלוז הזה עשה כל שיכל באותו רגע.

שורה תחתונה, יש טעות חמורה לחשוב שחוק כזה ייטיב עם הנהגים. גם המינוח "עבריין תנועה" אינו לטעמי.

שיתרכזו בהקלות בחוק לרוכבי אופנועים במקום לחשוב איך לגבות כסף מהציבור (על החנייה כמובן, אם מישהו חושב שזה בחינם).

dirty old man

need love too

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בטוח שרשימת העברות להחרמת הרכב היא ארוכה ועוד תגדל (יראו שזה לא עוזר אז ימשיכו את ההחמרה).

זה לא יתכן שאם אני אתן לילד שלי את הרכב וממה שאני יודע הוא ילד טוב, ואז הוא "יטוס" ב- 40קמ"ש מעל המותר בכביש 6 ואיזה באסה, הלך האוטו לכמה חודשים ואם זה לא מספיק אז אני גם ממן את הגרירה למגרש+דמי שהייה ואחרי כל זה יש גם קנס של כמה אלפים שברור לי שילד בן 17-22 לא יכול לשלם.

אני לא מדבר כבר על שיטת משפט השדה ע"י שוטר שהוציא תואר במכללת לטביה (על זה שאישתו נתנה/לא נתנה לו בלילה הקודם אני כבר לא מדבר)...

ואם נדבר כבר על עברייני תנועה אמיתיים ועבירות רציניות אין לי בעיה שאותו עבריין ישב בכלא (גם אם הוא הבן שלי, אף אחד לא פתור) מספר שבועות/חודשים.

הרכב שלי לא פושע/עבריין אין סיבה שהוא ישב בכלא (על אחת כמה וכמה אם הרכב משרת אותי לפרנסה)!

אחלה מדינה יש לנו, כל המוחות הכי גדולים בעולם נמצאים כאן, בכנסת.

Finger's gonna kill me.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת אומרת שלמשל ילד, שיכול ליהיות הילד הכי טוב בעולם כמו שכתבו מעלי, מסיע יותר משני אנשים באוטו, באוטו של אבא שלו, ושוטר תופס אותו, הפרנסה של אבא שלו יכולה ללכת...

לפי דעתי דיי טיפשי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הילד הזה אם הוא מספיק בוגר ובשל בשביל לקבל רישיון ולהיות אחראי על חייו וחיים של אנשים אחרים ,מספיק בוגר בשביל לא לעבור על חוקי התנועה ואם עבר אז לשאת בתוצאות העונש, בטח ובטח שהאוטו משמש את האבא לפרנסה.

היום הוא הסיע יותר נוסעים מן המותר, מחר הוא יעבור באור אדום. אתה תעמוד מול אבא שלו בהלווייה?

חוק מצויין.

איוו מהיר איוו עצבני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראת בכלל את מה שכתוב?

אתה מבצע את אחת מהעבירות הללו?

רוני אתה יודע שלאט לאט יכנסו עוד סעיפים וביניהם המהירות שבממוצע נוסעים בה 110 1120 קמש

עכשיו אומרים מה שנח להם להגיד,אחרי שהחוק יעבור יהיה קשה לבטל תוספות שילבישו עליו

חשוב על מה שAדי אמר לגבי התשלום והפושע עצמו לא הרכב

יתנו גם רכב חלופי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקראו טוב את מה שאני כותב

במדינה נאורה, אני מצדיק את החוק הזה, ושהשוטרים הם אנשים נאמנים וישרים

אבל , אנחנו במדינת ישראל - וכפי שנוכחתי לדעת עשרות פעמים- השוטרים חושבים את עצמם אלוהים, עושים מה שהם רוצים, והם גברים על חלשים.

אני אתן דוגמא : היום בבוקר אני באשקלון, מי שאשקלוני שם לב בטח שהיתה נוכחות מוגברת של המשטרה ליד בית חולים (אין לי מושג למה) אני ברמזור של אלו שבאים מכיוון הים, ממולי יש רמזור של אלה שפונים שמאלה וממשיכים ישר. שוטר עומד בפינה שלי, ומסתכל , הרמזור התחלף לירוק, שמתי ראשון ונסעתי.אחרי אולי שתי שניות מגיח רכב במהירות מטורפת עם אישה נוהגת, שכנראה לא שמה לב שיש אדום נדחפה לה לרמזור לפניה שמאלה, ואני באמצע הצומת (בדיוק עומד להעביר לשני) היא לקחה את הסיבוב וכמעט העיפה אותי, השוטר יצא אליה, אמר לה התשגעת ושחרר אותה.(אולי בגלל שהיא בחורה?) אני לעומת זאת, אם היתי מבצע את העבירה הנל (מעבר ברמזור אדום) בטוח שרשיוני היה נלקח ממני בו במקום. במקרה זה אני חייב תודות למומנט של מנוע הדיזל ולכוח בטורים נמוכים.

עוד דוגמא, שוטר עצר לביקורת את אבא שלי, והתחיל פשוט כמשמעו לחפש אותו (פח זבל באוטו יש? קלפי שעליו רשום השם שלך בצד שמאל יש? רישיון הסעה יש? מתי ניקתה את הרכב לאחרונה? ) ואחד הנוסעים, הפלא ופלא שמע את השוטר מבחוץ אומר- צריך לדפוק את הנהגי מוניות (במילים האלה).

אז - תחשבו טוב למי אתם נותנים כוח עליכם, זה לא משטרת בריטניה, לא הם לא מנומסים, וכן - הם שקרנים ותחכנים.

אני מאמין שאם השוטר ממש יתעצבן (דוגמא, לא רציתה לחתום על דוח, וכו וכו ) סך הכל המדינה נותנת להם עוד כוח לבצע את זממם ולהיות השליט הכול יכול, אז הוא ימציא לך סעיף, ויקח לך את הרכב.

עכשיו למי יאמינו, לשוטר במדינת ישראל, או לאזרח יחיד ובודד?

את המסקנות תסיקו אתם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קחו את זה-

העבירות שיגררו החרמת רכב כוללות: נהיגה ללא רשיון או בפסילת רשיון, נהיגה בעת שכרות, נהיגה תחת השפעות סמים, נהג חדש הנוהג ללא מלווה, מספר אנשים חריג ברכב, נהג חדש הנוסע עם יותר משני נוסעים ללא מלווה

חברו לזה-

לפי התיקון, שיכור ייחשב מי שענה על אחד התנאים הבאים: שתה משקה משכר בעת נהיגה או כמלווה בלא קשר לכמות האלכוהול בגופו, מי שנמצא בגופו סם או אלכוהול בריכוז העולה על המותר בחוק, מי שנראה והתנהג כשיכור גם אם לא נערכה לו בדיקה או שנמצא בבדיקה כי אחוז האלכוהול בגופו אינו עולה על המותר.
תבלו במעט-

אני לא מדבר כבר על שיטת משפט השדה ע"י שוטר שהוציא תואר במכללת לטביה (על זה שאישתו נתנה/לא נתנה לו בלילה הקודם אני כבר לא מדבר)...
ומי שיאכל את ה"תבשיל" זה רק אנחנו...:roll:

ילדים הורגים נמלים בצחוק- נמלים מתות ברצינות

כל יום אני משכר את עצמי מחדש

בצי המשפחתי- סיויק האצ'בק 96, E30 87

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6956 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...