Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פענוח בדיקה מאזדה 3 -2.0

Zoro11
שימו לב! השרשור הזה בן 2075 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בס"ד

לא נראה משהו.

התיקונים פה לא יעלו זול.

שמן בחלל השריפה: אם מדובר ברינגים, והרכב שורף שמן בכמות יחסית גדולה, מדובר בהשקעה רצינית.

נדרשת פחחות גם לא קטנה.

נראה לי שעדיף לחפש רכב אחר, אלא אם כן הוא יתקן את הליקויים (מה שלא נראה...) ואז גם תלוי במחיר שהוא יתן.

שיהיה בהצלחה.

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד

שמן בחלל השריפה, זה לא הכסת"ח הרגיל.

נדרש לתת דגש על שריפת השמן והפחחות.

נזילה מהגיר בדר"כ מדובר במחזיר(בדר"כ, כן?)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד

שמן בחלל השריפה, זה לא הכסת"ח הרגיל.

נדרש לתת דגש על שריפת השמן והפחחות.

נזילה מהגיר בדר"כ מדובר במחזיר(בדר"כ, כן?)

כן גם במכון בדיקה אמרו שיכול להיות שזה המחזיר ..

בקשר לגיר לא לא הראו לי, אבל המוכר התחייב לתקן הכל ושנלך לבדיקה חוזרת זה חינם בכל מקרה ככה שאני בראש שקט..

מה דעתך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד

אם הוא מתקן הכל (עם קבלות שמוכיחות את זה), אז כן.

לי קשה להאמין שהוא יתקן את הכל, פירוק /הרכבה של הגיר+שמן +מחזיר יכול להגיע ל 2K בקלות, וזה ללא שאר הדברים שצריכים תיקון.

צריך לעקוב שבאמת הוא תיקן את הכל.

דרך אגב, בגלל שריפת השמן בדקו לחצים במנוע?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב הזה לא ימכר בקלות ליד הבאה,אם אתה נעול תוריד ככל שתוכל במחיר.

מבחינה מקצועית,אם כבר מנוע מ2,000 הייתי קונה דגם ספיריט מאובזר ולא כלאיים כמו האקטיב וגם הבדיקה לא יפה לטעמי לרכב בן 5 (עכשיו רכשתי רכב משנתון דומה ולא יצא שום דבר דומה אפילו בבדיקה -מנוע וגיר יצאו תקינים לחלוטין למעט כסת"ח של אין אחריות על מערכות אלקטרוניות בגיר(לא מדאיג כי קיבלתי אחריות כזו ל 3 שנים,אני בחרתי את מכון הבדיקה ).

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם במכון הבדיקה - נתנו לך הסבר על הבעיות הרשומית.

מצב המנוע לא אידאלי שורף שמן - והם רשמו בלשון המעטה.

רישום הבעיות והפגיעות מאוד כללי - אבל מנגד מודגש למטה - הרכב עבר פגיעה מאחור.

מה היה שם.

התקשר או גש למכון, למכון ,ובקש פירוט על הבעיות והפגיעות.

ולדעתי.. כדאי לוותר.

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הון זו טיפה הסחפות אבל על הורדת גיר כדי להחליף את החלק (אם באמת יש נזילה ולא כסת"ח) יקחו כמעט אלפייה (לפחות זה היה המחיר לפני כמה שנים טובות ואולי איני מעודכן).

מצד שני,למה לקנות רכב כזה,שלך תדע כמה זמן נסע עם הנזילה ואולי זה השפיע על מצב הגיר,רכב שאין ממנו כמויות ויהיה לא סחיר בעליל (מה לעשות ספיריט 2000 עדיין לחמניה חמה לעומתו).

אם כבר מנוע 2000,הדגם המאובזר מומלץ ואם התקציב לא מאפשר זאת עדיף לרדת שנתון אחד אחורה ולקנות מקור ולא סוג של חיקוי.

יותר חמור מכך, המכון שביצע את הבדיקה הוא אחד האמינים ביותר שמוזכר בפורום ואם אילו ממצאיו (יותר מידי ליקויים רציניים לרכב בן 5) מי אנחנו שנחלוק עליו- רכישה במקרה הזה לא מומלצת.

עריכה אחרונה על ידי colauti 9

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

7piYwaH.jpg

מאזדה 3 2013 מנוע 2.0 גימור ACTIVE

איך הבדיקה?

במידה וכל הדברים מתוקנים שווה ללכת עליה?

בדיקה רעה לרכב בן 5.

ניראה כמו רכב ליסינג טיפוסי שתוחזק בקמצנות האופיינית.

כמה קילומטרים הרכב נסע שמצב המנוע/גיר שלו כזה דפוק?

לא נכנס גם לתאונה שהרכב עבר. ולשוק החלש מאוד של הדגם הספציפי.

בקיצור. לא הייתי ניכנס לזה גם אם המוכר (סוחר?) "יתקן" את כל הליקויים וישלח אותי לסופ"ש בצימר עם דוגמנית.

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נותן רכב שעשה תאונה ויש לו פגיעה בשילדה בעד הרכב הנ״ל , לגביי המכה מאחורה לא משהו רציני טיפה בטמבון ככה הסביר לי בעל מכון הבדיקה שדרך אגב דויד בעצמו אמר לי שהרכב מעולה והוא מבחינתו אומר המנועים של מאזדה שדים ככה שזה לא בעיה אמר רק לתקן את הליקויים ולבוא לבדיקה חוזרת..

קצת התייאשתי מלמצוא רכבים טובים במגרשים אני עושה טרייד אין כי לרכב שלי יש פגיעה קטנה בשילדה מאחור ובשוק הפרטי לא חייג אלי בן אדם אחד אפילו

הרכב עשה 150k

חושבים שעדיין כדאי לי לרדת מהעסקה במידה וכל הליקויים יתוקנו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב ליסינג /השכרה לשעבר עם ק"מ גבוה -אולי המנוע שד אבל יש עסקאות טובות בהרבה בשוק ולא כדאי לקנות רכב ממגרש סוג ב' (אם הבנתי נכון אתה מב"ש ויש לכם מגרשים כמו כלמוביל טרייד אין,אז למה ללכת למגרשים סוג ג' והלאה) ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2075 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...