Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה בנוגע לתביעת צד ג

שימו לב! השרשור הזה בן 2103 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אותך מחייבים על השתתפות עצמית בלבד חלקית, כי הנזק היה קטן מההשתתפות העצמית הרגילה שלך שהיא 1709 ש"ח .

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל שלמה סיקסט היא חברת השכרה ולא חברת ביטוח.

דבר שני לא מחייבים אותך על הנזר. רשום בפירוש השתתפות עצמית.

הרכב הוא רכב מושכר משלמה סיקסט?

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

הרכב של אישתי הוא רכב במסלול ליסינג תפועלי פרטי זאת אומרת אישתי רק משלמת על אגרת רישוי ודלק כל השאר (ביטוחים, טיפולים) על חשבונם.

אני מנסה להבין למה צריך לשלם על השתתפות עצמית אם העברתי להם פרטי צד ג.

אם לא היו פרטי צד ג לא הייתי פונה עליהם הייתי מטפל לבד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותך מחייבים על השתתפות עצמית בלבד חלקית, כי הנזק היה קטן מההשתתפות העצמית הרגילה שלך שהיא 1709 ש"ח .

לוקחים השתתפות עצמית גם אם העברתי להם פרטי צד ג?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלמה סיקסט עושים גם ביטוחים לרכבים (ולעוד דברים אחרים) קוראים לזה "שלמה ביטוח"
לא קוראים לזה שלמה ביטוח. שלמה ביטוח זה חברת ביטוח נפרדת שלא קשורה לשלמה סיקסט. בגלל ששתי החברות שייכות לאותה קבוצת "שלמה" מן הסתם שסיקסט עושה את הביטוחים של הרכבים שהיא משכירה בשלמה ביטוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאשר הם יתבעו ויקבלו את הנזק מצד ג' יחזירו לך את ההשתתפות העצמית.

אין להם כדאיות לתבוע כי אתה שילמת את מלוא הנזק, אלא אם תשב להם על הראש.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא קוראים לזה שלמה ביטוח. שלמה ביטוח זה חברת ביטוח נפרדת שלא קשורה לשלמה סיקסט. בגלל ששתי החברות שייכות לאותה קבוצת "שלמה" מן הסתם שסיקסט עושה את הביטוחים של הרכבים שהיא משכירה בשלמה ביטוח.

בסדר, התכוונתי שהכל תחת אותו גג בסופו של דבר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העברת להם פרטי צד ג׳, אבל למעשה הפעלת את הפוליסה שלך (ביטוח מקיף). אתה משלם השתתפות עצמית, חברת הביטוח שלך משלמת את השאר (אם יש, כאן נראה שאין). לאחר מכן, החברה שלך תובעת את הסכום מהחברה של צד ג׳. אם מקבלת, מחזירה לך את ההשתתפות העצמית.

מה שלא ברור כאן זה איך הסוכן שלך לא אמר לך שאין בכלל טעם להפעיל את הפוליסה, מכיוון שהסכום לתיקון נמוך מסכום ההשתתפות העצמית שלך... היה עדיף פשוט לשלם את הסכום בעצמך למוסך ולתבוע אותו מצד ג׳ (הנהג הפוגע או פוליסת הביטוח שלו).

במצב הנוכחי, אין לחברת הביטוח שלך שום אינטרס לנסות להשיג את הסכום מהחברה של הנהג הפוגע, כי היא למעשה לא הפסידה שקל. כל עלות התיקון נפלה עליך.

אגב, לא הופעל שמאי כדי להעריך את הנזק? לא ראיתי עלות דוח שמאי בפירוט העלויות...

עריכה אחרונה על ידי malcishua
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העברת להם פרטי צד ג׳, אבל למעשה הפעלת את הפוליסה שלך (ביטוח מקיף). אתה משלם השתתפות עצמית, חברת הביטוח שלך משלמת את השאר (אם יש, כאן נראה שאין). לאחר מכן, החברה שלך תובעת את הסכום מהחברה של צד ג׳. אם מקבלת, מחזירה לך את ההשתתפות העצמית.

מה שלא ברור כאן זה איך הסוכן שלך לא אמר לך שאין בכלל טעם להפעיל את הפוליסה, מכיוון שהסכום לתיקון נמוך מסכום ההשתתפות העצמית שלך... היה עדיף פשוט לשלם את הסכום בעצמך למוסך ולתבוע אותו מצד ג׳ (הנהג הפוגע או פוליסת הביטוח שלו).

במצב הנוכחי, אין לחברת הביטוח שלך שום אינטרס לנסות להשיג את הסכום מהחברה של הנהג הפוגע, כי היא למעשה לא הפסידה שקל. כל עלות התיקון נפלה עליך.

אגב, לא הופעל שמאי כדי להעריך את הנזק? לא ראיתי עלות דוח שמאי בפירוט העלויות...

אין לי סוכן ביטוח והערכת שמאי באחד הקישורים שהוספתי

ואין דבר כזה אין להם אינטרס.

אין אינטרס רק אם נפלו על פראייר שזה לא המצב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב של אישתי הוא רכב במסלול ליסינג תפועלי פרטי זאת אומרת אישתי רק משלמת על אגרת רישוי ודלק כל השאר (ביטוחים, טיפולים) על חשבונם.

מעניין, גם את האוטו נותנים לאשתך בחינם?

עסקה לא נורמלית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי סוכן ביטוח

אז הנציג של חברת הביטוח, לא משנה.

והערכת שמאי באחד הקישורים שהוספתי

לא הערכת שמאי, שכר טרחה של השמאי. אני מבין שכן הופעל שמאי, פשוט בד״כ שכר הטרחה שלו מתווסף לחשבון.

ואין דבר כזה אין להם אינטרס.

אין אינטרס רק אם נפלו על פראייר שזה לא המצב

לא קשור פראייר או לא. אם הנזק גדול מההשתתפות העצמית, חברת הביטוח משלמת את ההפרש, ולכן יש לה אינטרס לתבוע אותו מהחברה של הצד השני (או ממנו עצמו). במקרה שלך, חברת הביטוח לא הוציאה אגורה שחוקה - אתה שילמת את כל החשבון. למה שהם יתאמצו בשבילך לקבל את הכסף חזרה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז הנציג של חברת הביטוח, לא משנה.

לא הערכת שמאי, שכר טרחה של השמאי. אני מבין שכן הופעל שמאי, פשוט בד״כ שכר הטרחה שלו מתווסף לחשבון.

לא קשור פראייר או לא. אם הנזק גדול מההשתתפות העצמית, חברת הביטוח משלמת את ההפרש, ולכן יש לה אינטרס לתבוע אותו מהחברה של הצד השני (או ממנו עצמו). במקרה שלך, חברת הביטוח לא הוציאה אגורה שחוקה - אתה שילמת את כל החשבון. למה שהם יתאמצו בשבילך לקבל את הכסף חזרה?

מחר אני יעדכן מה יגידו לי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2103 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...