Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב פגע לי בשתי מכוניות חונות וברח! + סרטון

שימו לב! השרשור הזה בן 2097 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חברים,

ביום בלילה שבין שני לשלישי בערך בשעה 2:05 השבוע נכנס רכב לרחוב שבו אני גר נגד כיוון התנועה דפק לי 2 מכוניות ופשוט ברח!

לצערי איכות המצלמה לא מספיק טובה ואי אפשר לזהות את מספר הרכב.

עכשיו אני מתלבט מה לעשות, לפנות לביטוח עם הסרטון הזה? ללכת למשטרה?

איך אני מצליח להגיע לבחור ומי יישא בעלויות של התיקונים?

https://drive.google.com/open?id=1hCH3IhC-FIGmvO5WpWIZ6sbskV1yfft_

תודה לעוזרים בנושא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש באיזור שלך חנויות?

לחלקם יש מצלמות גם לכיוון הכביש,

נסה להוציא מהם הסרטות של אותה שעה, יתכן ששם יהיה את המספר.

מי שחי לפי הספר - סופו שימות מטעות דפוס (ר' משה שפירא)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש באיזור שלך חנויות?

לחלקם יש מצלמות גם לכיוון הכביש,

נסה להוציא מהם הסרטות של אותה שעה, יתכן ששם יהיה את המספר.

ללא המספר אין לי מה לעשות עם זה? אם אני מראה את הסרטון לחברת ביטוח הם ייכסו על ההוצאה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסרטון שצירפת לא שווה הרבה.

גש לחנויות באזור או בהמשך הכביש, עם השעה והדקה, ותראה אם יוכלו לעזור לך (גם בתשלום אם צריך) עם תמונות ממצלמות האבטחה. נסה לאתר את מספר הרכב. כשיהיה לך מספר תוכל לגשת למשטרה ולקבל את פרטי הנהג.

במידה ואתה נדרש באיזשהו שלב לשלם לאיזשהו צד שלישי, בקש ושמור קבלות.

תעד ימי עבודה או שעות עבודה שאתה מאבד כתוצאה מהחיפוש, אם אתה נדרש להוציא על מוניות, או השכרת רכב, תעד זאת גם. לאחר שחברת הביטוח עשתה את שלה עם הבחור.

באם יש לך כוחות נפשיים לזה, בדוק היתכנות תביעה בבית דין לתביעות קטנות להשלמת פערים שיהיו.

לצערי כמו שישה פעם סיפר פה, צדק זה רק פלנטה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ייתכן שזה מישהו שגר באזור ולכן חנה שם. נסה ערב אחד לעשות סיבוב בשכונה ולחפש רכב שנראה דומה עם סימני פגיעות או תיקן (פגוש חדש אולי).

סיכוי לא גבוה, שיעלה לך בטיול שלך חצי שעה בשכונה, אבל אולי ישתלם.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא מישהו שגר שם , כבר עשיתי סיבוב ברחוב. הרבה מקצרים דרך הכביש הזה באבן יהודה לכיוון כביש 4...

עוד רעיונות?

מה לגבי הביטוח? אם אני מראה להם את הסרטון הזה זה עוזר לי אישהו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסרט יעזור לביטוח לכפרות

התיקון עליך או על הביטוח החלטה שלך

על הביטוח, ייחשב כתאונה עם השתתפות עצמית ועליית הפרמיה

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסרטון זה נראה כאילו הוא נכנס בטעות (או בכוונה?) בכיוון ההפוך של הכיכר ונבהל מהמכונית שהגיע מולו.

המכונית יצאה מהישוב ועברה דרך המחסום. אחרי המחסום יש מצלמות לכיוון כפר נטר. נסה לדבר עם השומרים במחסום או אולי עם קב"ט המועצה - אולי הם יודעם משהו על המכונית שנכנסה וכנראה יצאה מייד. אולי יש תיעוד של המצלמות אחרי המחסום (אני לא יודע אם שייכות לאבן יהודה או לכפר נטר)?

בלי מספר רישוי לא תוכל לעשות כלום.

עריכה אחרונה על ידי yuvk
:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ייתכן שזה מישהו שגר באזור ולכן חנה שם. נסה ערב אחד לעשות סיבוב בשכונה ולחפש רכב שנראה דומה עם סימני פגיעות או תיקן (פגוש חדש אולי).

סיכוי לא גבוה, שיעלה לך בטיול שלך חצי שעה בשכונה, אבל אולי ישתלם.

ניקו ,לא נראה לי שהוא גר שם , פשוט נסע בחד-סטרי כשראה שרכב בא מהצד השני והוא מבצע עבירה נכנס ימינה ,עשה רוורס כדי להסתובב ואז פגע בפות"ש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדוק האם יש מצלמות עיריה באיזור , רק סרט אשר לוחית הרישוי נראית בבירור תוכל לסייע , אחרת תביעה של הביטוח תביא עליה בפרמיה לשני הרכבים , מדובר על מאות שקלים נוספים בפרמיה של כל רכב...

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2097 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...