Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עכשיו זה רשמי: הכבישים בארץ מהמסוכנים באירופה

robertf
שימו לב! השרשור הזה בן 2066 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כן, אני יודע שפה זה לא אירופה, אבל אני מניח שזה קצת כמו האירווויזיון...

בדו״ח שפרסמה המועצה האירופאית לבטיחות בדרכים דורגה ישראל כמעט בתחתית הרשימה, במקום הרביעי (מהסוף) והלא מחמיא, כשרק רומניה בולגריה ומלטה מסוכנות ממנה מסתבר.

https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5313468,00.html

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 91
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אבל איך זה יכול להיות ? השקענו מליארדים במצלמות מהירות וסלפי...

אולי זה יעצבן מישהו, אבל ביום שיתחילו לתת פה דוחות כבדים על עבירות 'פעוטות' כמו איתות (כן כן, וינקר זה חשוב), חניה כפולה, חסימת הנתיב השמאלי ועוד כאלה 'דברים קטנים', נראה פה שינוי לטובה. הבטחון האישי שלנו לא בראש מעיני המדינה, קודם כל כסף, אח"כ כל השאר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים עקרונית עם אדי ולא עם אשרי.

אנשים לא מבינים ולא יבינו דרך הכיס אם לא ישורש בהם החשיבות של תרבות נהיגה. חוסר בתרבות נהיגה גורם לתאונות הרבה יותר ממהירות גבוה

אנשים לא מבינים, אבל כשהם נוהגים בנתיב השמאלי ונוסעים לאט (יחסית) הם מבצעים עבירה לא פחות חמורה ממישהו שלא מאותת (גורמים לעקיפה מימיןף לעצבים של נהגים וכו').

אם הם נדחפים לנתיב (בין אם מימין ובין משמאל) וגורמים לנהג שמאחוריהם להאט הם יוצרים תגובת שרשרת שגורמת לעמוס בנתיב ולברקסים של שורה אורכה של רכבים דבר שיוצר פקקים בנתיבים מהירים בלי שום סיבה אמיתית (מלבד ההידחפות).

אם הם לא מתכננים את הנסיעה כמו שצריך ונזכרים ברגע האחרון שהם צריכים לצאת מנתיב מהיר כשהם בעצם בנתיב הכי שמאלי ומאיטים ונדחפים לנתיבים של אחרים זה גורם לפקקים ולתאונות לא פחות.

אבל לחנך זה מילה אסורה במידה הזאת, למה מי אתה שתחנך אותי? וחינוך זה השקעה לטווח ארוך, לא רואים תוצאות במהירות ואי אפשר לקחת על זה קרדיט, אז פוליטיקאים לא מעניין אותם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדהים כמה שהכתבה הזו מטופשת.

היו מעט מאוד הרוגים ביחס לכל מדד יחסי בישראל בשנת 2001 ונשארו מעט מאוד הרוגים באופן יחסי בישראל.

נכון, יש המון מקום לשיפור, משקיעים פה כסף על דברים שלא תורמים לשום דבר והתחבורה הציבורית פה היא ברמה של הנחשלות ביותר ממדינות העולם השלישי, אבל מבחינת הבטיחות בדרכים היינו ונותרנו מהמדינות המובילות. הזוי ככל שזה יהיה עם המנטליות של נהגי ישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדו״ח שפרסמה המועצה האירופאית לבטיחות בדרכים דורגה ישראל כמעט בתחתית הרשימה, במקום הרביעי (מהסוף) והלא מחמיא, כשרק רומניה בולגריה ומלטה מסוכנות ממנה מסתבר.

אין כמעט שום קשר בין תוכן המחקר לבין הכותרת של הפוסט שלך ומה שכתבת בו. מהכתבים של Ynet כבר אף אחד לא מצפה להבנת הנקרא, אבל אתה לקחת את זה אפילו עוד יותר רחוק.

הנתון שנחקר הוא השינוי לאורך זמן. אפילו בכתבה עצמה כתוב "לצד מיקום טוב ביחס הרוגים למיליארד ק"מ נסועה ומיליון תושבים על כבישי ישראל כיום" שזה בדיוק ההיפך ממה שכתבת.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ודרך אגב - ככל שהמצב ההתחלתי יותר טוב יותר קשה לשפרו (וזאת בלי לומר שמצבנו טוב, אבל הוא כזה יחסית לשאר העולם).

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מספר ההורגים יורד, אבל מספר הפצועים קשה מזנק ב-20%. אני משער שהנתונים קשורים זה בזה והשינויים נובעים בעיקר מבטיחות הרכבים ולא מהבטיחות בדרכים.

יש פה עוד לא מעט עבודה לעשות, הן חינוכית והן אכיפה (לא חושב שרק אחת מהן תביא לשיפור מהותי).

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השינויים נובעים בעיקר מבטיחות הרכבים ולא מהבטיחות בדרכים.

זה תמיד נכון: נהוג לנעוץ את הירידה המתמדת בכמות ההרוגים בדרכים בעולם קודם כל בבטיחות הרכבים. יש גם תרומה עקב השיפור בטיפול בנפגעים.

הנתון שנחקר הוא השינוי לאורך זמן. אפילו בכתבה עצמה כתוב "לצד מיקום טוב ביחס הרוגים למיליארד ק"מ נסועה ומיליון תושבים על כבישי ישראל כיום" שזה בדיוק ההיפך ממה שכתבת.

נכון. מדינת ישראל נמצאת בערך באמצע הטבלה בין מדינות המערב: היא אפילו מובילה (בהפרש זניח) על גרמניה.

עריכה אחרונה על ידי חן ג.
הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש לא מסכים, הפתרון הוא לא עוד כסף מדו"חות, הפתרון טמון בחינוך כללי ותעבורתי של הדורות הצעירים, שלא קיים בארץ.
ו גם בנוסף ש השופטים יפסיקו להוציא את כל מט שמגיע למשפט רק עם כנס כספי.

תאמינו לי, כאשר יכניסו (וזה יתפרסם בכל החדשות) 4/5 אנשים לשנה בכלא על (למשל) נהיגה בלי רישיון, נהיגה בפסילה, ועוד כמה וכמה דוגמאות שאפשר להביא פשוט, רק אז אנשים ילמדו.

דעתי רק.

Enviado desde mi ONEPLUS A3003 mediante Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה כלא רגיל?

בוא נשלח אותם, יחד עם המשפחות שלהם, למחנות חינוך מחדש וזהו.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Sent from my iPhone using Tapatalk

כתבה ברמה נמוכה ,כנהוג אצל YNET ,הכותרת בכלל שגוייה ,ישראל בכלל לא באירופה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכנסתי לכתבה כדי להתעצבן עוד קצת על המצב בכבישים, אבל זו באמת כתבה סופר לא רצינית.

אי אפשר להסיק שום דבר על הבטיחות בישראל ממדינות שמלכתחילה נהרגו בהן יחסית יותר אנשים בדרכים, ונהרגים פחות אנשים עכשיו.

מה שכן, אפשר גם להסתכל על נושא הפצועים ולתהות שוב האם הסטטיסטיקות האלו, שמתעסקות באופן קבוע רק בתוצאות הקשות ביותר שיכולות להיות לתאונות הדרכים, לא מפספסות משהו.

חן, אתה כתבת על זה שיש ירידה בכמות ההרוגים בזכות שיפור הבטיחות של הרכבים וטיפול בנפגעים. אז הייתי שואל אם בהקשר הזה גודלה של ישראל ואיכותם של בתי החולים כאן לא משחקים תפקיד הרבה יותר מרכזי משינויים בכבישים עצמם.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא ככ משנה בעיני עם הכתבה נכונה או לא- הדיון הוא החשוב.

כמו שהכתבה אולי לא נכונה, ככה חווית הנהיגה בגרמניה וישראל לא ככ דומה, וגם עם נתוני ההרוגים למאה אלף תושבים, או למיליאדר קמ כמעט זהים.

נשאלת השאלה האם יש בעיה שמטרידה את האזרחים.

לדעתי התשובה היא לא.

את רוב אזרחי ישראל זה לא מטריד, ולכן לא מעניין את הציבור לדון בעניין לעומקו.

כמו בגרמניה חברה׳ - וגרמניה כידןע זה אחלה בחלה של מקום.

מי בא לברלין?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הדיון הוא חשוב - אז צריך להבין על מה הדיון.

התשתית? התרבות? המיומנות? האכיפה?

אי אפשר להגיד שהכל חרא, זה לא רציני.

אם הבעיה למשל היא בתרבות - אז הכבישים הם בכלל לא הבעיה, הם תופעת לוואי.

על מה הדיון? כי ממה שראיתי מרפרוף בקישור מדובר על סטטיסטיקה שנעשתה על ידי מישהו שלא ממש מבין בסטטיסטיקה, להתייחס לשינוי לאורך כמה שנים כמדד זה בולשיט, יש פקטורים גאופוליטיים שחייבים להתייחס אליהם, או אם מתחילים משנה שהייתה נמוכה מהרגיל למשל - אז כל הסקר שווה לכלום.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2066 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...