Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה לרכב לזוג עד 55K עם בגאז׳ ממוצע.

aviel-bs
שימו לב! השרשור הזה בן 2099 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אנחנו זוג כרגע עם מאזדה 3 2008, מחפשים לעבור לרכב הבא כאשר כרגע אנחנו לבד אבל רוצים שבעז"ה כשנצטרך יהיה מקום לעגלה מאחורה. לא צריך תא מטען מרווח במיוחד, אפשרי אפילו משהו קטן יותר קצת ממה שיש לנו כרגע.

הלכתי לשלמה סיקסט, קיבלתי המלצה על i25 (למרות שבאתי בראש לרכב עוד יותר קטן) עשיתי "נסיעת מבחן" והוא נראה בסדר. למרות שאני עדיין קצת חושד ב1400 שאולי לא יספק אותי.

אני לא מחפש רכב ספורט, אבל גם לא עגלה.

אשמח לעוד המלצות לדגמים שיכולים להתאים.

בעיקרון מתכנן לרכוש רכב שהיה ליסינג לשעבר (כדי להוזיל) אבל אם יהיה משהו שווה מוכן גם להתאמץ ולחפש בשוק הפרטי.

תודה רבה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יונדאי I25 עם מנוע 1400 זה רכב חלש. קיים את אותו יונדאי 1600.

רכבים יותר קטנים אבל עם בגאז' נורמלי - הונדה ג'אז ( בנזין או היברידית ) וטויוטה ספייס ורסו.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או סתם האצ'בק סטנדרטית, כמו מיצובישי לנסר ספורטבק, קיה סיד או יונדאי i30.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יונדאי I25 עם מנוע 1400 זה רכב חלש. קיים את אותו יונדאי 1600.

רכבים יותר קטנים אבל עם בגאז' נורמלי - הונדה ג'אז ( בנזין או היברידית ) וטויוטה ספייס ורסו.

שווה לחפש עם מנוע 1600? רכב מומלץ? לגבי הג׳אז והטויוטה-לא ידעתי שהן נכנסות בתקציב,איזה יופי :) אני אחפש. לטויוטה הזו גם יש גרסה היברידית אם אני לא טועה?

או סתם האצ'בק סטנדרטית, כמו מיצובישי לנסר ספורטבק, קיה סיד או יונדאי i30.

פחות אהבתי את הספורטבק והקיה, היונדאי באה בחשבון. תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יונדאי I25 עם מנוע 1600 מרגיש זריז יותר ויש יותר סיכוי למצוא שמור מאדם פרטי. רכב אמין ולא יקר לתחזוקה.

הוא משמעותית פחות חסכוני מג'אז או ספייס ורסו ( אין כזאת טויוטה היברידית, אבל יש הונדה ג'אז היברידית ). יונדאי גם תשמור פחות טוב על הערך בעתיד. אבל יש מבחר יותר גדול של I25 , והמחירים נוחים.

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יונדאי I25 עם מנוע 1600 מרגיש זריז יותר ויש יותר סיכוי למצוא שמור מאדם פרטי. רכב אמין ולא יקר לתחזוקה.

הוא משמעותית פחות חסכוני מג'אז או ספייס ורסו ( אין כזאת טויוטה היברידית, אבל יש הונדה ג'אז היברידית ). יונדאי גם תשמור פחות טוב על הערך בעתיד. אבל יש מבחר יותר גדול של I25 , והמחירים נוחים.

אז כדאי להמשיך להתקדם לכיוון היונדאי? ה1400 שנסעתי עליו היום הרגיש לי די נחמד, פחות או יותר כמו המאזדה שלי (1600) אני אנסה אבל גם לחפש לכיוון ה1400.

אגב, הציעו לי בשלמה סיקסט i25 מנוע 1400, שהיתה רכב חברה (של עובד) עם 88 אלף קילומטר. ב54 אלף אחרי ש"המנהל בא לקראתי" אני מתאר לעצמי שניסו לעשות לי פה השחלה? שיטוט קצר ביד 2 מראה שבעיקרון היה פה ניסיון לעקיצה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותו סיפור היה לנו מאזדה 3 2006 החלפנו ל I20 מנוע 1400 כמו ב I25.

מנוע חלש משמעותית לעומת המאזדה..

עם אתה אוהב את המאזדה ואהבת גם את הI25 קח רק את זאת עם ה 1600

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היתה לאמא שלי יונדאי כזו עם מנוע 1600 דגם פרימיום המפואר מודל 2011.

הרכב נמכר לפני חודש.

מחירון בסיסי 40,מחירון משוקלל 43.

הרכב נמכר ב-41 תוך 5 ימים!

בטרייד אין לא רצו את הרכב כי "המחירון שלו מאוד גבוה ולא הגיוני".

אז כן, גם אני חושב שהמחירון מאוד גבוה ביחס לתמורה. אבל עובדה - יש מי שמשלם.

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה הגיוני שלדגם 1600 המאובזר אפשר לקבל מחיר טוב.

לדגם "ליסינג" שמתחרה עם אלפי רכבים זהים מליסינג אין סיכוי.

בטרייד לא רצו להעליב אותכם עם הצעה מגוחכת.

כל זה עוד יותר מחזק העדפה לדגם 1600 במקרה של פותח השרשור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתתי את המקרה הפרטי כדי להמחיש שהרכב כן שומר ערך בצורה קיצונית (לא אופייני לדגם שמרבית מכירותיו לציי רכב).

המודעה שלי התפרסמה במקביל למאות הודעות של רכבים יוצאי ליסינג (גם עם מנוע 1600 ברמת גימור אנספייר הפשוטה).

המחירים שלהם נעו בין 28 ל 35.

זה מושך את השוק למטה. למעשה רוכש ממוצע יעדיף לקנות 2014 מליסינג על פני הרכב שאני הצעתי באותו מחיר.

אז כן, אני תמיד קונה את הדגם המפואר ביותר, זה שלא נמצא בליסינג.

זה הוכיח את עצמו כבר כמה פעמים:

לנסר 2004 דגם ספורט.

סוזוקי קרוסאובר בתוספת גג פנוראמי.

היונדאי המדוברת.

אותה החליפה ויטארה בדגם 4x4.

יודע שתהיה לי בעיה כשארצה למכור את הספורטאז' כי פתאום ציי הרכב התחילו לקנות את דגם ה-2 ליטר בכמויות גדולות.

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי קונה ג'אז או ספייר ורסו, לפני היונדאי - יותר חסכוניות ושומרות על המחירון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי קונה ג'אז או ספייר ורסו, לפני היונדאי - יותר חסכוניות ושומרות על המחירון.

הבעיה שלי עם הג׳אז שהטיפולים יחסית יקרים לא? נראה שליונדאי יש שוק טוב.. לגבי הספייס ורסו מה אפשר למצוא בעד 55 אלף?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספייס ורסו 2013-2014 נכנסת לתקציב.

אין שום דבר חריג בטיפולים של ג'אז, אולי טיפה יותר יקרים משל טויוטה.

ליונדאי I25 שוק פחות טוב,באופן כללי, בגלל ריבוי רכבי ליסינג. זה גורר את המחירים למטה. אבל עכשיו זה יתרון מבחינתך כקונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2099 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...