Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אכזבה מדן קרטינג בחיפה

roee
שימו לב! השרשור הזה בן 2087 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הלכנו השבוע כמה חבר'ה מהעבודה לעשות יום כיף. איך היה - זה תלוי בהגדרה שלכם לכיף:

1. הקארטים איטיים בצורה קיצונית. המהירות שהופיעה על הציוד שלהם לא עלתה על 31 קמ"ש לנהג המהיר ביותר, כשאחרים סביב 28-29 קמ"ש ולמעשה בכל המסלול אין כל שימוש בבלמים. לא מדובר בקבוצה איטית - הזמן שמפעילי המסלול אמרו שנחשב לטוב במסלול הזה היה 36 שניות כשהנהג הטוב ביותר אצלנו ירד מ34 שניות.

פול גז קבוע ויאוש בזמן שהכלי לא מאיץ. מישהו נכנס בכם ובלמתם? לפעמים לוקח יותר מ5 שניות של פול גז עד שהקארט זז מהמקום. זה הזוי. אין נגיעה בבלמים ואין עזיבה של הגז לאורך כל ההקפה.

2. הקארטים שונים למדי בין אחד לשני, עד כדי הבדלים של 1.5-2.5 שניות להקפה על ידי אותו נהג, במסלול של 35 שניות ממוצע הקפה. בין נהגים דומים זמן ההקפה צריך להיות בהפרשים של 0.5 שניות לכל היותר, כך שהקארט משנה הרבה יותר מיכולת הנהג כאן.

3. אתה רוצה שיפתחו את הקארט? צריך לשלם על איזשהו רשיון שלהם, שעלותו "יותר מ500 שקלים" לפי המוכר בקופה, שאגב לא היה מועיל כלל.

4. המסלול נמצא בחוץ ובשמש, אבל הוא עדיין די קטן וצפוף.

לפחות המפעילים (יוסף וסמי) היו אחלה חבר'ה וניסו לעזור עם הקארטים המקרטעים.

אין לי כלכך חוויות אחרות בשביל ההשוואה, למעט הקארטינג בקניון בפתח תקווה לפני שלוש שנים שזכור לי הרבה יותר לטובה - מסלול ארוך ומעניין יותר, קארטים שנוסעים הרבה יותר טוב וצוות טכני מקצועי שמבין שאנחנו שם בשביל להתחרות.

בקיצור - לא הייתי חוזר לשם שוב.

ובהזדמנות הזו, אם יש לכם המלצה על מסלול אחר עם צוות שגם מפעיל שיקול דעת ומחזיק כלים תחרותיים יותר, אשמח לשמוע.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

דן קארטינג בקניון חיפה או בחוצות המפרץ?

כי בקניון הוא נמצא בחניון מקורה.

לגבי הכלים, יש שם עליות וירידות מוחשיות ברמת התחזוקה.

וכנ"ל לגבי קארט פתוח או סגור. יצא לי פעם על סגור למרות שיש לי רישיון (הייתי עם חברים שאין להם), זה איטי בצורה מייאשת.

כשהכלי פתוח הקצב לא רע ובהחלט יותר קל לו לצאת מעצירה או החלקה חזקה.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר בזה שבחוצות המפרץ. אני בטוח שכשהכלים האלו מכוונים כמו שצריך הם נוסעים בסדר, אבל ניכר שהגבילו בשביל למנוע נזקים גם במחיר ההנאה, למרות שמדובר במסלול איטי וצפוף.

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גילוי נאות - עבדתי במסלול שבקניון חיפה מספר חודשים לפני אי אילו שנים.

המסלול חוצות המפרץ הוא דווקא אחד המוצלחים בארץ. כן יש יותר טובים, למשל בראשל"צ, בבית שאן ובבית ברל, אבל בראשון הרמה של הצוות (כשהייתי שם) הייתה די ירודה, בשביל השני צריך לנסוע לכושילידודה ובשלישי - כך הבנתי, עדיין לא הייתי, הרכבים נחותים ברמה קשה, והמחירים גבוהים (72 שקל ל-12 במקום 50-55 ל-10 דקות). ככה או ככה, בצפון אין ממש מסלול נורמלי אחר. יש לציין שהמסלול בחוצות עולה על זה שבקניון בגלל שהוא על עשוי אספלט ולא בטון, אז איבודי האחיזה יותר חלקים והרבה יותר נעים וטבעי לנהוג שם.

לגבי הכלים, אכן זה עניין של טיימינג, היו לנו תקופות שהכלים היו על הפרצוף, אז הם כמובן הושבתו ככל הניתן לטובת תיקונים. אבל דאגנו לתחזק אותם ברמה הכי גבוהה שאפשר, כשהדגש העיקרי היה כיוונון מדוייק. אותו נהג היה עושה 3-4 הקפות על המסלול עם כל כלי ומכוון את הבורג שמגביל את המצערת כך שלא יהיו פערים של יותר מ-2-3 עשיריות בין הכלים. הבעיה היא שלפעמים מגיע מישהו עם רישיון (קורס קארטינג* או רישיון נהיגה ספורטיבית) אז מורידים את ההגבלה ואז קשה מאוד להחזיר את ההגבלה לאותו מקום שהיא הייתה לפני כן בלי מדידה מדויקת. אז מחזירים אותה פחות או יותר, עושים הקפה שתיים, וזהו. במיוחד ביום כמו שישי כשיש לחץ אטומי ומלא הורי שוקולד שצורחים עלייך. מפעילים חכמים היו שומרים בצד שניים-שלושה כלים שרק אותם היו פותחים כי בדרך כלל לא מגיעים יותר משני אנשים עם רישיון בלי לתאם, ואז כל שאר הכלים נשארים תחרותיים. במקרה של מפעילים פחות חכמים, מתקבל מקרה כמו שלכם.

לגבי המהירות עצמה, אין מה לעשות. צריך להבין שא. לא מכירים אתכם ולא יודעים אם באתם להתחרות ולנהוג או לעשות מכוניות מתנגשות, אז בטר סייף דאן סורי. במיוחד אחרי המקרה המצער שקרה במסלול בקניון עם הילדה שהמנוע אכל לה את השיער וחלק נכבד מהקרקפת. וב' בגלל הגבלת הגיל הכמעט לא קיימת (גובה 1.30מ') צריך לזכור שעל אותם כלים נוהגים ילדים וילדות שהבנאדם היחיד שחשב שיהיה מגניב שהם ינהגו בקארט הוא האבא הפסיכופט שלהם, והילד/ה עצמם פשוט מבועתים, אז תחשוב שככה, רק על כלי לא מוגבל. הילד מת במקום. או לחילופין נבהל, נשאר על הגז ושותל את עצמו עם הקארט בתוך (יעני מתחפר מתחת) קיר הצמיגים. קרה לי. לא היה נעים לקלף משם את הילד שבינתיים פלט 4 קילו דמעות ונזלת לתוך הקסדה.

*קורס קארטינג אולי נשמע אינפנטילי, אבל זה אחד הדברים הכי טובים שאפשר לעשות לנהיגה שלך. זה מלמד אותך לא רק חוקי מירוץ פרופר, אלא גם נהיגה ספורטיבית ותחרותית, סוגי אייפקסים, מתי לקחת איזה אייפקס, איך לתכנן הקפה (רמז, ממש לא כמו שחושבים), מתי לבלום, איך להעביר משקל ועוד המון המון דברים מאוד מועילים. אם אתה שואל אותי, כזה קורס לא נופל בשום דבר מקורס זהה עם אוטו במסלול מירוצים אמיתי, אלא אפילו מתעלה עליו כי פה הכל קורה לאט ויש לך זמן להבין, לנתח ולהשתפר. זה, יחד עם העובדה שזה עולה רק 500 שקל, כשקורס מקביל "אמיתי" היה עולה בכיף פי 10 מזה ויותר, הופך אותו - מבחינתי לפחות - לאחד הנו בריינרים הכי גדולים בעולם הנהיגה.

למען הסר ספק, עשיתי קורס קארטינג, ועשיתי עוד כמה וכמה קורסי/הדרכות נהיגה על כביש, שבילים ומסלול, וזה היה אחד הקורסים שלמדתי בו הכי הרבה.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גילוי נאות - עבדתי במסלול שבקניון חיפה מספר חודשים לפני אי אילו שנים.

שמע, כל מה שאמרת מובן והגיוני, אבל המסלול לא ממותג לילדים בלבד. אם המפעיל צריך להשקיע יותר בקארטים נוספים רק לילדים, או באנשי צוות נוספים או כל דבר אחר שיאפשר לי לקבל תמורה סבירה לכסף שלי - ולא לעשות סיבוב שלם עם גז ברצפה כי הקארט לא נוסע - אז שיעשה את זה, או שמראש יסביר למה חבל לי על הזמן באטרקציה שלו. מה שקרה שם היה פשוט מבאס, ובסופו של דבר אף אחד לא בא להתבאס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני פוקד המון את המסלול בחיפה, ובעבר גם את זה בחוצות - יש לי רשיון קארטינג ואני בהחלט נהנה.

נכון שהקארטים לא תמיד באותה רמה, אבל לבוא לקארטינג בלי רשיון, לנהוג על קארט סגור ומוגבל ואז להתלונן שהוא איטי? מה אדוני מבין בקארטינג? צלעות שבורות זה לא מילה גסה כשנכנסים בקיר צמיגים ב50 קמ"ש. תעשה קורס (שעלותו אגב היא לא 500 שקלים אלא פחות, אני בזמנו שילמתי 250 ולדעתי אפשר להשיג עד היום דרך הטכניון, מדובר על חצי יום בערך שמתוכו מעל שעה על המסלול במצטבר - אתם תצאו סחוטים.

לאחר מכן גם המחיר יורד ל45 ש"ח למקצה בערך ותקבלו קארט פתוח.

לצורך העניין במסלול הנוכחי בקניון חיפה השיא שלי 27.85, במסלול הקודם(לפני כשנה) הוא היה 24.70 בערך...

בחוצות מזמן לא הייתי ואני לא יודע אם יש שינויים, אבל בזמנו היינו עושים שם משהו כמו 30.5 להקפה על קארטים פתוחים.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלכנו השבוע כמה חבר'ה מהעבודה לעשות יום כיף. איך היה - זה תלוי בהגדרה שלכם לכיף:

1. הקארטים איטיים בצורה קיצונית. המהירות שהופיעה על הציוד שלהם לא עלתה על 31 קמ"ש לנהג המהיר ביותר, כשאחרים סביב 28-29 קמ"ש ולמעשה בכל המסלול אין כל שימוש בבלמים. לא מדובר בקבוצה איטית - הזמן שמפעילי המסלול אמרו שנחשב לטוב במסלול הזה היה 36 שניות כשהנהג הטוב ביותר אצלנו ירד מ34 שניות.

פול גז קבוע ויאוש בזמן שהכלי לא מאיץ. מישהו נכנס בכם ובלמתם? לפעמים לוקח יותר מ5 שניות של פול גז עד שהקארט זז מהמקום. זה הזוי. אין נגיעה בבלמים ואין עזיבה של הגז לאורך כל ההקפה.

2. הקארטים שונים למדי בין אחד לשני, עד כדי הבדלים של 1.5-2.5 שניות להקפה על ידי אותו נהג, במסלול של 35 שניות ממוצע הקפה. בין נהגים דומים זמן ההקפה צריך להיות בהפרשים של 0.5 שניות לכל היותר, כך שהקארט משנה הרבה יותר מיכולת הנהג כאן.

3. אתה רוצה שיפתחו את הקארט? צריך לשלם על איזשהו רשיון שלהם, שעלותו "יותר מ500 שקלים" לפי המוכר בקופה, שאגב לא היה מועיל כלל.

4. המסלול נמצא בחוץ ובשמש, אבל הוא עדיין די קטן וצפוף.

לפחות המפעילים (יוסף וסמי) היו אחלה חבר'ה וניסו לעזור עם הקארטים המקרטעים.

אין לי כלכך חוויות אחרות בשביל ההשוואה, למעט הקארטינג בקניון בפתח תקווה לפני שלוש שנים שזכור לי הרבה יותר לטובה - מסלול ארוך ומעניין יותר, קארטים שנוסעים הרבה יותר טוב וצוות טכני מקצועי שמבין שאנחנו שם בשביל להתחרות.

בקיצור - לא הייתי חוזר לשם שוב.

ובהזדמנות הזו, אם יש לכם המלצה על מסלול אחר עם צוות שגם מפעיל שיקול דעת ומחזיק כלים תחרותיים יותר, אשמח לשמוע.

פה בארץ קשה לקבל משהו ברמה , אני אישית נהנה ללכת לראשלצ למרות שהוא קטן אבל אחלה מקום והכלים שם בסדר .

HYUNDAI SONATA V6 2.5 00 -

HONDA CIVIC 1.8 ES 08-

HYUNDAI TUCSON 016 -

:) MAZDA 6 09

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חושב שאני צריך להיות מבין גדול או עם קורס קארטינג בתוקף בשביל להתאכזב מהחוויה.

זה עולה 55 שקל ל10 דקות, הציפיות בהתאם.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המסלול בפתח תקווה נסגר לאחרונה. גם שם, כשהגעתי ספונטנית באיזה מוצ"ש לפני שנה וחצי, קיבלתי קרט סגור ואפילו לא ביקשתי לפתוח אותו, למרות שהייתי גם עם רגל על הגז בחלק גדול מהפניות. בראשון הקרטים סגורים גם כן.

בבילו לא הייתי כבר יותר משנה, בעיקר בגלל המרחק. שם באופן עקרוני הקרטים היו פתוחים תמיד, אבל בהתאם היו הרבה התרסקויות, והמסלול מהנה רק אם אתה לבד אם או אנשים שאתה סומך עליהם.

לאחרונה הייתי גם בבית ברל. אישית מאוד נהנתי מהמסלול. הקרטים פתוחים (עפ"י הצוות וכך זה גם הרגיש), המסלול ארוך ורחב יחסית (במתכונת הנוכחית זמן ההקפה שלי היה 40 שניות, אני מאמין שאפשר להגיע ל38 בכיף ביום טוב). לי הקרט לא הרגיש איטי בכלל, למרות שגם שם וגם עם קרט פתוח אתה בפול גז בחלק ניכר מהזמן. אבל המסלול גם יכול להיות טריקי, ושני חבר'ה שהיו ביחד איתי על המסלול עשו גם לא מעט ספינים. מה שכן, הוא באמת מאוד יקר יחסית לשאר.

לגבי הקורס - אני מסכים שקורס וחוגי קרטינג יכולים לתת המון, גם לנהגים שכן לקחו קורסי נהיגה מתקדמת, כי זה גם סוג המרוצים היחיד שבאמת נגיש לכולנו. תקנו אותי אם אני טועה, אבל הרישיונות הם ספציפיים לכל מסלול, לא? אם כן, זה הופך את זה לקצת פחות אטרקטיבי. לדעתי, למי שגר קרוב יותר למסלולים פתוחים עדיף פשוט להגיע לשם.

עריכה אחרונה על ידי יבגניפ
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך לזכור שעל אותם כלים נוהגים ילדים וילדות שהבנאדם היחיד שחשב שיהיה מגניב שהם ינהגו בקארט הוא האבא הפסיכופט שלהם, והילד/ה עצמם פשוט מבועתים, אז תחשוב שככה, רק על כלי לא מוגבל.

קראתי לי?

אני אותו אבא פסיכופט שלוקח את הילדים שלו כבר שנים לקארטינג, לחווית נהיגה.

בהתחלה הבן התלהב והבת שגדולה ממנו בשלוש וחצי שנים פחות.

אח"כ הסכימה לנסות, ואחרי מקצה הפכה ל'פטרול הד' בעצמה.

שתי שאלות נפוצות בבית בחופשת הקיץ:

1. אבא מה זה ה wifi המעאפן הזה?

2. מתי הולכים לקארטינג?

אגב, לאותם אבות פסיכופטים כמוני - חפשו מבצעי 1+1 בהטבות בכרטיסי אשראי.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, לפי המוכר בקופה בדן קארטינג, ההגבלה על מהירות הקארטים היא בגלל משרד התחבורה והקארטים מוגבלים ל40 קמ"ש. כמובן שאם ההגבלה היא בבורג של המצערת, אי אפשר להגביל רק מהירות וההגבלה חלה גם בתאוצה.

ניסיתי למצוא סימוכין לתקנה כלשהי של משרד התחבורה שמגבילה ספציפית ל40 קמ"ש, מישהו מכיר את התקנות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המסלול בפתח תקווה נסגר לאחרונה. גם שם, כשהגעתי ספונטנית באיזה מוצ"ש לפני שנה וחצי, קיבלתי קרט סגור ואפילו לא ביקשתי לפתוח אותו, למרות שהייתי גם עם רגל על הגז בחלק גדול מהפניות. בראשון הקרטים סגורים גם כן.

בבילו לא הייתי כבר יותר משנה, בעיקר בגלל המרחק. שם באופן עקרוני הקרטים היו פתוחים תמיד, אבל בהתאם היו הרבה התרסקויות, והמסלול מהנה רק אם אתה לבד אם או אנשים שאתה סומך עליהם.

לאחרונה הייתי גם בבית ברל. אישית מאוד נהנתי מהמסלול. הקרטים פתוחים (עפ"י הצוות וכך זה גם הרגיש), המסלול ארוך ורחב יחסית (במתכונת הנוכחית זמן ההקפה שלי היה 40 שניות, אני מאמין שאפשר להגיע ל38 בכיף ביום טוב). לי הקרט לא הרגיש איטי בכלל, למרות שגם שם וגם עם קרט פתוח אתה בפול גז בחלק ניכר מהזמן. אבל המסלול גם יכול להיות טריקי, ושני חבר'ה שהיו ביחד איתי על המסלול עשו גם לא מעט ספינים. מה שכן, הוא באמת מאוד יקר יחסית לשאר.

לגבי הקורס - אני מסכים שקורס וחוגי קרטינג יכולים לתת המון, גם לנהגים שכן לקחו קורסי נהיגה מתקדמת, כי זה גם סוג המרוצים היחיד שבאמת נגיש לכולנו. תקנו אותי אם אני טועה, אבל הרישיונות הם ספציפיים לכל מסלול, לא? אם כן, זה הופך את זה לקצת פחות אטרקטיבי. לדעתי, למי שגר קרוב יותר למסלולים פתוחים עדיף פשוט להגיע לשם.

צ'מע, אני לא יודע, אולי זה בגלל האוטו של בנות שלך שזה מרגיש לך כאילו הקארטים פתוחים, אבל הם לא. ספציפית עם המסלול של בית ברל דיברתי לא מזמן והובהר לי שהארקטים סגורים. יתרה מזו, אם זמן ההקפה שלך שם היה 40 שניות, זה היה קצב הליכה, אורך המסלול שם הוא (לפי מה שנאמר לי) כ-400 מטר - לא ארוך במיוחד. אני לא יודע מה אורך המסלול בדן חוצות, אבל בראשל"צ פרסמו בזמן הפתיחה 600 מטר, עשיתי שם 30.5-31 שניות, עם קארט פתוח. חישוב זריז מעלה פה מהירות ממוצעת של 70 קמ"ש מה שלא ממש הגיוני, אבל זה מה שהיה. כנראה שהמסלול קצר יותר ממה שמפרסמים. ראיתי עכשיו סרטון של המסלול, והוא סוגר הקפה ב-41 שניות עם כלי איטי להחריד. בקיצור, אם המסלול בבית ברל הוא לפחות באותו אורך או קצר יותר, קיבלת את המיצובישי ספייס סטאר של עולם הקרטינג.

לבילו אני גם מת להגיע, איך שהוא אף פעם לא יצא לי. מעניין מה המצב של המסלול היום, כמה שנים טובות אחרי שנפתח.

ולגבי הרישיונות שם ייעודיים לכל מסלול, אני מכיר הפוך, באף מסלול שהייתי בו לא עשו לי בעיות עם פתיחת הקארט אחרי הצגת הרישיון. מקסימום ביקשו ממני לעשות כמה הקפות קודם.

לא חושב שאני צריך להיות מבין גדול או עם קורס קארטינג בתוקף בשביל להתאכזב מהחוויה.

זה עולה 55 שקל ל10 דקות, הציפיות בהתאם.

באופי של התגובה שלך מראה עד כמה אתה לא מבין על מה אתה מדבר. קודם כל, אחרי 10 דקות בקארט פתוח אתה גמור, וב-אחרי 10 בקארט סגור, קהל היעד (המכנה המשותף הנמוך ביותר) גם כן כבר נגמר.

שמע, כל מה שאמרת מובן והגיוני, אבל המסלול לא ממותג לילדים בלבד. אם המפעיל צריך להשקיע יותר בקארטים נוספים רק לילדים, או באנשי צוות נוספים או כל דבר אחר שיאפשר לי לקבל תמורה סבירה לכסף שלי - ולא לעשות סיבוב שלם עם גז ברצפה כי הקארט לא נוסע - אז שיעשה את זה, או שמראש יסביר למה חבל לי על הזמן באטרקציה שלו. מה שקרה שם היה פשוט מבאס, ובסופו של דבר אף אחד לא בא להתבאס.

מה שנקרא המכנה המשותף הנמוך ביותר. מעדיפים שאתה ושכמותך (ושכמותי, שבאים אשכרה לנהוג) יתבאסו קצת ולא יחזרו מאשר שאיזה ילד ישבור את המפרקת. סך הכל החלטה עסקית. אנחנו צריכים לפחות להגיד תודה שבתמורה לסכום קטן יחסית אנחנו יכולים "לעזור" למסלול להבין שאנחנו לא טמבלים ולקבל חוויה טובה בהרבה.

מה העלות של קורס כזה, כמה זמן הוא לוקח?

כמו שאמר שלייקס, זה קורס של יום אחד שבסופו אתה יוצא מעוך וגמור ואם אתה לא בכושר טוב אתה תעביר איזה יומיים בגניחות על זה שאתה תפוס מכדי לנשום. כשאני עשיתי את הקורס הוא עלה לי 400 ומשהו אם אני זוכר נכון, זה היה ב-2010.

אגב, לפי המוכר בקופה בדן קארטינג, ההגבלה על מהירות הקארטים היא בגלל משרד התחבורה והקארטים מוגבלים ל40 קמ"ש. כמובן שאם ההגבלה היא בבורג של המצערת, אי אפשר להגביל רק מהירות וההגבלה חלה גם בתאוצה.

ניסיתי למצוא סימוכין לתקנה כלשהי של משרד התחבורה שמגבילה ספציפית ל40 קמ"ש, מישהו מכיר את התקנות?

במילה אחת - שטות.

בשתי מילים - איזה שטויות!

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2087 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...