Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אכזבה מדן קרטינג בחיפה

roee
שימו לב! השרשור הזה בן 2095 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

600 מטר זה אורך המסלול בבית שאן - תסיקו את המסקנות שלכם.

לפי מדידה זריזה מתצ"א - אורך המסלול בחוצות הוא כ250 מ'.

זמן הקפה של 30 שניות זה מהירות ממוצעת של 30 קמ"ש, שזה סביר והגיוני למסלול עם 4 פניות איטיות.

בקניון חיפה אני בטוח שהמהירות הממוצעת נמוכה יותר וקרובה יותר ל20.

בבית ברל אגב נראה שהמסלול באמת ארוך, ומדידה מתצ"א מראה משהו כמו 530 מ' ונראה לי שבזמן שהוא יהיה אדיר ב2 פעימות הוא יהיה מאד משעמם ב4, במיוחד לאור השמועה שהקארטים שם לא 100%. (מסרטון וידאו נראה שזמן הקפה ב2 פעימות הוא כ30 שניות, כלומר מהירות ממוצעת של קצת יותר מ60 קמ"ש), בבית שאן למיטב זכרוני זה משהו כמו 35 שניות להקפה של 2 פעימות (כדי להמחיש עד כמה קארט 2 פעימות מהיר - רכב הפורמולה של הטכניון שבנוי בדיוק לסוג כזה של מסלולים עושה את זה ב30 בערך עם הגבלה קטנה עם קונוסים כדי לא לרסק מליון שקל, מצד שני יש לו כנפיים עם קרוב ל100 ק"ג דאונפורס במהירויות הרלוונטיות בדיוק לבית שאן).

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צ'מע, אני לא יודע, אולי זה בגלל האוטו של בנות שלך שזה מרגיש לך כאילו הקארטים פתוחים, א

יחיו הקנאים ויסבלו :p

יתרה מזו, אם זמן ההקפה שלך שם היה 40 שניות, זה היה קצב הליכה, אורך המסלול שם הוא (לפי מה שנאמר לי) כ-400 מטר - לא ארוך במיוחד. אני לא יודע מה אורך המסלול בדן חוצות, אבל בראשל"צ פרסמו בזמן הפתיחה 600 מטר, עשיתי שם 30.5-31 שניות, עם קארט פתוח. חישוב זריז מעלה פה מהירות ממוצעת של 70 קמ"ש מה שלא ממש הגיוני, אבל זה מה שהיה. כנראה שהמסלול קצר יותר ממה שמפרסמים. ראיתי עכשיו סרטון של המסלול, והוא סוגר הקפה ב-41 שניות עם כלי איטי להחריד. בקיצור, אם המסלול בבית ברל הוא לפחות באותו אורך או קצר יותר, קיבלת את ה

מיצובישי ספייס סטאר

של עולם הקרטינג.

שיא המסלול שם ל-2 פעימות עומד על 29 שניות בערך, לתוואי שכולל גם את ההיירפין האחרון. כרגע ההיירפין הזה הוצאה מהתוואי, כלומר בתצורה הנוכחית זה יהיה כנראה קצת יותר מהיר.

בכוכב יאיר ז"ל, זמני ההקפה ב-4 פעימות היו סביב הדקה. בניסיונות המועטים שלי ב-2 פעימות, הצלחתי להגיע לזמני הקפה של אזור ה-45 שניות. החבר'ה שעבדו שם אמרו לי שגם עם הקארטים שלהם אפשר היה בכיף להוריד עוד כמה שניות, וזה הגיוני לגמרי.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע, אני עוד בהלם מזה ש- roee כתב כאן :-)

אני בא רק בשביל להתלונן.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המסלול בבית שאן מעולה, מהיר מאד וטכני. השיא שלי שם 42 שניות. נכון שהוא קצת רחוק, אבל ממש שווה את זה.

לגבי המסלול בקניון חיפה, הייתי שם לפני המון שנים, שם עשיתי את הקורס. כבר אז היו פערים בין קארטים פתוחים, קצת מבאס.

Ford Mondeo 2.0T + Bluefin Remap - נמכרה

Infiniti G37 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשיתי קורס גם של האקדמיה לקארטינג במסלול חוצות המפרץ. היה מאוד כיף ואני מאוד ממליץ, זמן הקפה שלי היה 27.6. לא רע בכלל לפעם ראשונה.

בית שאן מסלול גדול מדי ל4 פעימות לדעתי, 42.1 שניות שיא אבל הרגיש כמעט הכי מהיר שאפשר, גג 41 הייתי עושה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום אני ושני חברים עשינו אימון אישי ב קארטינג בית שאן.

סה"כ כשעתיים, נהנינו מאוד, פשוט כיף אדיר, אנחנו לא נהגי מירוצים, אבל אוהבים את העסק.

מוקי הבעלים איש נעים הליכות, מקצוען אמיתי. היה סבלני, מקצועי ונתן שירות והסברים מכל הלב.

בסופו של דבר יצאנו עם רישיונות וממוצע זמנים של בין 42.7-43.8.

ראינו שם את הבחור על קרטינג 2 פעימות מתאמן לתחרות ביום שישי, תענוג גדול אפילו לראות, עכשיו הבנתי את ההבדל הגדול בין הכלים, שמיים וארץ.

בעתיד מתכוונים לעשות מקצה על 2 פעימות שעולה כ150 שח ל10 דקות.

הקורס עלה 300₪ לאדם, שווה כל שקל, סה"כ נהגנו כ 40 דקות עם הפסקות והסברים.

ממליץ לכל אחד שרוצה להנות וגם קצת ללמוד על קצה המזלג על נהיגה ספורטיבית.

טויוטה קורולה ספייס 2019

מאזדה 3 ספיריט 2014 2.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2095 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...