Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סופר מיני עם קצת כוח 45k

RazDar
שימו לב! השרשור הזה בן 2097 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כרגע נוסע על מיצובישי ספייר סטאר,האמת עומדת בצרכים שלי יופי. חסכונית בדלק, לא רואה מוסך, כמעט הכל תקין,אבל אני רוצה משהו עם קצת יותר כוח

נוסע בערך 15 אלף בשנה,לא כל כך חשוב לי חסכון בדלק,מעדיף רכב קצת חזק יותר, לא ידני

חשבתי בינתיים על Sonic RS ועל אלפא מיטו ממודל נמוך יותר

אשמח להצעות על דגמים מומלצים של המיטו בהנחה שהיא מומלצת בעינכם

ואם אפשר עוד הצעות לרכבים שיכנסו בתקציב אני אשמח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה שפיג'ו 208 עם מנוע 1.2 טורבו תשב עליך בול.

מנוע חזק יחסית על רכב קליל, נוח ואמין (והחל מאמצע 2015 גם עם 5 שנות אחריות).

אם אחד הקריטריונים החשובים לך לך זה רכב שלא רואה מוסך אז תרד מהסוניק RS ומהאלפא - לא מכיוון שהן לא אמינות (לגבי זה אין לי מידע) אלא מכיוון שרכישת רכב ישן יחסית שצבר כבר לא מעט ק"מ זה לא מעט פעמים מתכון לתקלות, תוסיף לזה שהרכבים שציינת הם רכבים שפעמים רבות עוברים חיים לא פשוטים כלל (רכבים סמי-ספורטיביים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היות ואחרי ספייס סטאר גם ללכת ברגל ירגיש כמו "עם קצת פלפל", הייתי מתחיל דווקא מדגמים קצת יותר חלשים, כי יכול מאוד להיות שהם יספקו אותך.

208 או קליאו (1.2 טורבו שתיהן), איביזה/פאביה/פולו (1.2 או 1.0 טורבו), סוזוקי סוויפט ממודל יותר ותיק או מאזדה 2 (1.5 אטמוספרי). תתחיל משם, אם אלה ירגישו חלשות תתקדם לגרסאות יותר חזקות.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היות ואחרי ספייס סטאר גם ללכת ברגל ירגיש כמו "עם קצת פלפל", הייתי מתחיל דווקא מדגמים קצת יותר חלשים, כי יכול מאוד להיות שהם יספקו אותך.

208 או קליאו (1.2 טורבו שתיהן), איביזה/פאביה/פולו (1.2 או 1.0 טורבו), סוזוקי סוויפט ממודל יותר ותיק או מאזדה 2 (1.5 אטמוספרי). תתחיל משם, אם אלה ירגישו חלשות תתקדם לגרסאות יותר חזקות.

מסכים עם החלק הראשון, אבל מכיוון שאחת הדרישות היא גרסה אוטומטית אמינה, צריך להוריד את הקליאו,איביזה, פאביה והפולו וכמו כן את שאר הדגמים עם גיר רובוטי כפול מצמדים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח בחשבון שה208 עם מנוע 1.2 עולה יותר מ45 ותצטרך לעלות את התקציב לאזור ה 50 ומעט יותר.

הגרמניות הרבה יותר חזקות מהספייס סטאר ושקטות יותר כמו גם ה208 אך נקודת חולשה זה הגיר, אם רוב הנסיעות בפקקים זה יקצר את חיי המצמד, כנל בקליאו שלאחרונה מתחילה לצוף עם בעיות במח גיר באזור ה 50 אלף.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי בכול זאת בודק את ב208 ביד 2 מודל 2015 אולי אם לחפש ולהיכנס למשא ומתן אפשר יהיה למצוא ברמת איבזור הנמוכה אקסס את הטורבו.

אם לא ה1.6 בתקציב שלך, חזקה מהספייס סטאר אבל לא ברמה של הטורבו.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים עם החלק הראשון, אבל מכיוון שאחת הדרישות היא גרסה אוטומטית אמינה, צריך להוריד את הקליאו,איביזה, פאביה והפולו וכמו כן את שאר הדגמים עם גיר רובוטי כפול מצמדים.

לא לא, הוא אמר שהספייס סטאר לא רואה מוסך, הוא לא אמר שזו דרישה גם לרכב החדש :-D

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2097 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...