Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קורסים מומלצים ב Udemy לשפות תכנות או מרחיבי ידע בתחום המחשבים?

Or05230
שימו לב! השרשור הזה בן 2097 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בהמשך לכותרת, כמובן שקל לרשום בגוגל ולקבל רשימה ג'נרית של קורסים מומלצים.

עם זאת אשמח לשמוע מניסיון אישי, יש לי בערך חודשיים פנויים בין סמסטרים אז אפשר יותר מקורס אחד.

אם שפות - מעדיף משהו מבוקש - js או python או עוד שפות שאני פחות מכיר והן מבוקשות

מבינת מרחיבי ידע- אולי QA או בתחום ה cyber security

הדרישה היא לקורס שמלמד כמעט מ 0 , בהנחת ידע ברמה טובה-גבוהה במחשבים וידע בסיסי פלוס בשפות ומה שמסביב.

תודה מראש!

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שפות תיכנות זה פחות מעניין מפרדיגמות תיכנותיות. אם לא לקחת כחלק מהסיליבוס תלמד תכנות פונקצייונלי, תכנות לוגי, ותנסה לצאת מהקופסה של תכנות פרוצדוראלי.

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר לומד דרך pluralsight, יש שם המון קורסים וההסברים סבבה לגמרי, כל קורס מחולק להרבה סרטונים קצרים ככה שזה מרגיש יותר קליל.

עריכה: לא שמתי לב שאתה כבר רשום ל udemy, השעה שלי הגיעה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בudemy יש אחלה קורס פייתון, נקרא python boot camp, חפש אותו.

בכללי בזמן האחרון עושה רושם שudemy הפסיקו לסנן מרצים ורמת הקורסים בירידה. נתקלתי בהודים שמעבירים קורסים מהבית, עם מבטא מזעזע ותינוקות צורחים ברקע. נתקלתי בקורסים שהמרצה פשוט נעלם באמצע אחרי שהעלה כמה הרצאות, ועדיין הקורס נמכר ככולם.

אני לא אומר שאיו קורסים טובים, אני אומר שמי שמשלם כסף על הקורסים האלו, שיברור אותם עם פנצטה ולא יסמוך על הסינון של האתר

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזמנתי פייתון ופול סטאק עם מאות אלפי ENROLLS (כשהשני כמובן לא מועיל יותר מדי כי הוא כולל בתוכו מספר שפות אבל כן יכול לתת יסודות בסיסיים על כל אחת מהן) , סגור לקיץ, תודה לכולם.

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...