Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חווית שירות חיובית מקרסו חטיבת ספורט וממוסך מורשה רנו בעכו-הוד אלרום

Slava 1982
שימו לב! השרשור הזה בן 2076 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חברים,

רציתי לשתף אותכם בחווית שירות חיובית מאוד שקיבלתי השבוע מקרסו חטיבת ספורט וממוסך מורשה יבואן בעכו-הוד אלרום.

ברשותי רנו קליאו rs trophy החדשה, הרכב עם 7000 ק"מ, ברוב טיפשותי איכשהו הצלחתי לעוות את הצלחות הקדמיות של הברקסים מה שגרם לרעידות בהגה בזמן הבלימה.

לאחר שבדקתי את הנושא הבנתי שאין אחריות כמעט אצל אף יצרן על חלקים כמו ברקסים ולכן קיבלתי את גורלי שאין מנוס מלנסוע ולשים סט צלחות ורפידות חדשות.

לאחר בדיקה מעמיקה הבנתי שהעסק הזה לא כזה זול, במוסך מורשה יבואן החלפה של סט כזה עולה קרוב ל 2000 שקל! ובמוסך לא מורשה יבואן עם חלפים מקוריים קרוב ל 1500!

השבוע החלטתי לטפל בזה וללכת למוסך ולהחליף, אבל אז נזכרתי שרנו פתחו את חטיבת הספורט ובראשה עומד בחור בשם עומרי ובאחד המפגשים איתו הוא אמר שכל בעיה שתהיה לכם(בעלי רנו ספורט) שלא נהסס לפנות אליו ואכן ככה עשיתי, שלחתי לעומרי הודעה בתחילת השבוע עם הסבר על הבעיה שיש לי ושאלתי אותו אם יש לו איך לעזור לי בעניין? עומרי מייד ענה ואמר שהוא מטפל בזה ויעדכן בקרוב!

יום למחרת אני מקבל מעומרי הודעה שבה אני מתבקש ליצור קשר עם בחור בשם נועם שהוא מנהל אזורי של הצפון.

שלחתי לנועם הודעה ולשמחתי נועם היה כבר מעודכן בהכל! ישר אמר לי תבחר כל מוסך שנוח לך באזור הצפון וסע לשם, רק תעדכן אותי לאיזה מוסך אתה נוסע.

לאחר שבדקתי מספר מוסכים של היבואן ובאף אחד לא היה מקום פנוי עבורי בשעות הבוקר, אלו השעות היחידות שאני זמין, עד שהחלטתי להתקשר למוסך בעכו, שם ענתה לי אשה מדהימה בשם ראיה שהציגה את עצמה כיועצת שירות, הסברתי לה את המקרה שלי והיא אמרה לי שאין בעיה ושאני אגיע בבוקר וגם נתנה לי את המספר טלפון האישי שלה במידה ואצטרך משהו או אם יהיו שינויים.

היום בבוקר הגעתי למוסך בשעה 7:15 והמוסך עדיין היה סגור אבל היה בתוכו את המנהל שבדיוק פתח את המוסך, הבן אדם ישר יצא אלי והתעניין אם יכול לעזור לי, הסברתי לו את בעייתי והוא אמר לי לחכות לראיה שצריכה אוטוטו להגיע, לבנתיים הוא הכניס אותי לחדר המתנה והביא לי קפה.

לא חיכיתי יותר מ 5 דק והגיע היועצת שירות בשם ראיה, אישה מדהימה שעושה את עבודתה באהבה ועם כבוד והערכה ללקוח שלה שלא פגשתי כבר הרבה זמן בארץ! דבר ראשון לפני שהתחילה לטפל לי באוטו היא דאגה לשים כיסוי ניילון להגה ולמושב וכיסוי נייר לשטיח הנהג, רק לאחר מכן נכנסה למשרד והתחילה לטפל בי, תוך 2 דק' כבר היה מכונאי שיצא איתי לנסיעת מבחן, מהשיחה עם הבחור היה ניתן לראות שהבחור מאוד מקצועי ומבין עניין.

לאחר שחזרנו מנסיעת מבחן הבחור הודיע שנדרש להחליף סט בלמים קדמי מלא. ראיה היועצת שירות מיד יצרה קשר עם נועם מנהל האזורי ועידכנה אותו ותוך כדי היא בודקת במחשב עלויות והצעת מחיר לסט שכזה.

לאחר שהיא סיימה את השיחה עם נועם המנהל האזורי היא אמרה לי לחזור לעבודה(2 דק') מהמוסך ושהיא תעדכן אותי מה נסגר כי גם ככה אין לה את הצלחות במלאי ויגיעו מהמחסן בצהריים.

לאחר שעה קיבלתי הודעה מנועם שהברקסים יוחלפו במסגרת האחריות למרות שהאחריות לא מכסה את זה ושראיה היועצת שירות תתקשר אלי עוד מעט לקבוע תור להחלפה.

לאחר שעה קיבלתי טלפון מראיה שהודיעה לי את מה שנועם אמר שהכל יוחלף במסגרת האחריות ושאלה מתי נוח לי להגיע, לבסוף קבעתי להגיע ביום ראשון על הבוקר.

לבנתיים האוטו עומד בעבודה כי גם ככה אין לי צורך בו בסופ"ש הזה וגם לא רוצה להמשיך לנסוע על ברקסים עם רעידות.

לסיכום, אני יצאתי מאוד מרוצה מאופן הטיפול ומהגישה של עומרי, נועם וראיה ומוסך הוד אלרום בעכו.

אם אתם בעלי רנו ממליץ לכם ללכת לבקר במוסך זה, לא תצטערו!

20180505_191037.jpg

עריכה אחרונה על ידי Slava 1982
זה כמו שחסידה תבלע צפרדע, תכניס אחרי זה את המקור שלה לת$ת ולצפרדע תיהיה סירקולצייה, כך החסידה לא תיהיה רעבה לעולם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

החלפת ברקסים במסגרת האחריות זה משהו שעוד לא שמעתי..

כול הכבוד שיש מישהו שניתן לפנות ולהיעזר בו.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על הדרך תשאל גם איך לא לעוות שוב הצלחות... גם טיפ ששווה כסף.

כל הכבוד על השרות רנו.

גם אצלי במשפחה הרבה דגמי רנו ותמיד קיבלנו שרות טוב מהם.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

ערן EMT-P

NISSAN X-trial 2017.

VW GOLF Mk7.5 150 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר תקופה שאני מריץ בראש מה גרם לעיוות ואני די בטוח שהגעתי למסקנה מה גרם לזה ואני לא הולך לחזור על הטעות הזאת שוב פעם.

זה כמו שחסידה תבלע צפרדע, תכניס אחרי זה את המקור שלה לת$ת ולצפרדע תיהיה סירקולצייה, כך החסידה לא תיהיה רעבה לעולם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא מאד קשה לעוות צלחות בנהיגה ספורטיבית.

אם הגעת למצב של דעיכת בלמים והמשכת עוד קצת לסחוט אותם - זה יקרה.

אם זה קרה כתוצאה מנהיגה כזאת ברמת הסביר לרכב ספורט, וזה משהו שאתה עושה (בטח אם אתה משתתף בימי מסלול), אז שווה לשקול שדרוג רפידות וצלחות למשהו יותר עמיד. ייתכן שרק רפידות יעשו את העבודה (יתחממו פחות מהר).

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר תקופה שאני מריץ בראש מה גרם לעיוות ואני די בטוח שהגעתי למסקנה מה גרם לזה ואני לא הולך לחזור על הטעות הזאת שוב פעם.
תודה על השיתוף

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הערכה שלי שבאחת הנסיעות שלי מהדרום לצפון, נסיעה שארכה כ 3 שעות ביום חם מאוד, לאחר שחזרתי צפונה נכנסתי לתדלק וראיתי שהאוטו מלא בג'וקים ובכל מני דברים שנדבקו אליו אז החלטתי על הדרך להכניס את האוטו לשטיפה אצל חבר שיושב ליד תחנת הדלק, כמובן שהאוטו לא נח לרגע ולא התקרר וישר נכנס לשטיפה כשהברקסים חמים אש אחרי נסיעה ארוכה ביום חם! דבר ראשון ששטפו ברכב היה הגלגלים מה שאומר שהצלחות חטפו מכת קור ממים קרים של השטיפה וזה גרם לעיוות בהם.

כי יום למחרת התחלתי להרגיש רעידות ולא ייחסתי את זה לשטיפה עד שישבתי וחשבתי מה יכל לגרום לעיווות עד שנפל לי האסימון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכבוד להם שהסכימו לעשות מחווה של רצון טוב - עוזר לשמר אותך בתור לקוח.

הלוואי וזה יחלחל לכל מערך השירות (ולא רק בקרסו) ושאנשים יקבלו שירות 'משמר' ואיכותי מבלי שיצטרכו לזרוק שמות של בכירים.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשה להאמין שזה נובע משטיפה לאחר נסיעה

תחשוב שהיית נכנס לשלולית אז הצלחות היו מתעוותות ?

סביר שמדובר על פגם בייצור ולכן גם החליפו לך במסגרת האחריות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א.הרעידות החלו יום למחרת השטיפה

ב.אין פגם בייצור ואין ריקול, בארץ ובעולם נוסעים מלא רכבים כאלו ואין דיווחים על פגם/בעיות בבלמים, זה נטו טעות שלי הפעם ואני זה שגרמתי לעיוות, אתה עכשיו סתם פולט שטויות לא מבוססות.

ג.כשנוסעים בחורף אז נוסעים בסביבה אחרת ובטמפ אחרות והברקסים לא מתחממים בצורה דרסטית כזאת כמו ביום קיץ אחרי נסיעה ארוכה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שירות מרשים יש לומר, בהחלט לא מובן מאליו להחליף ברקסים אחרי אלפי ק"מ, חלק שלא מכוסה באחריות אלא נחשב כבלאי שוטף.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2076 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...