Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חווית שירות חיובית מקרסו חטיבת ספורט וממוסך מורשה רנו בעכו-הוד אלרום

Slava 1982
שימו לב! השרשור הזה בן 2105 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 34
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

יפה מאוד. ככה קונים לקוחות.

אצלי ביונדאי פעם אחת נסדקו הדיסקים ופעם שנייה היו צריכים החלפה עקב שחיקה אחרי פחות מ-20 אלף ק"מ בשני המקרים (רכבים שונים וחדשים) וחייבו אותי כמו גדולים למרות שלדעתי זה לא היה הוגן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיר את עומרי אישית, בן אדם תותח עם המון נכונות לעזור ולתת מענה לכל בעיה.כמו כן גם אני בתור לקוח של קרסו, תמיד הייתי מרוצה מהשירות.החל משנת 1998 עם אלמרה של אבא, כמו כן עם ניסאן נוט 2008, קשקאי 2013 וכיום קפצור דיזל.כל הכבוד!!

Renault Captur 2018 1.5 dCi

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הערכת מחיר לטיפול שנתי רנו קליאו בת 4 עם 14,600 ק״מ ממוסך מרתון (מורשה) ברעננה לפני שבועים - 2560 ש״ח (לא זוכר אם כלל מע״מ, אבל במחיר ההזוי הזה לא תכננתי לטפל שם בכל מקרה). מתג כיוון מראות שנשבר - 670 ש״ח לפני מע״מ ועבודה.

מאחר והרכב כבר לא באחריות, לקחתי אותו למוסך מתמחה ברנו וניסן שהמליצו לי עליו בחום. הנזק? 560 כולל מע״מ לטיפול, 440 למתג כולל הכל (לא לקחו לי שקל על ההרכבה שלוקחת בערך דקה וחצי).

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמח לשמוע על החוויה שלך.

עמרי אכן תותח וכמו שכבר אמרתי, התחושה שלי שקרסו במגמת שיפור השירות שלהם. מועדון ה-RS וניסמו בהחלט נהנים מאדם מאוד איכותי

Renault Clio RS EDC 200

רכב ספורטיבי זה כמו קונדום. עדיף שיהיה לך ולא תרצה להשתמש בו, מאשר שתרצה להשתמש בו ולא יהיה לך.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מועדון ה-RS וניסמו בהחלט נהנים מאדם מאוד איכותי

ואולי עדיף אדם איכותי דווקא ל"עמך". מצטער על החזרה אבל אם לקוחות הספורט הם, נגיד, 10% מלקוחות החברה ו-15% מהרווח הכולל, ל"עמך" ישנו, לדעתי, כוח כלכלי רב יותר (85% מהרווח) ולכן אולי כדאי ליבואן וליצרן להשקיע דווקא יותר ב"עמך" ולא בספורטיביות. ואולי אני לא מבין בעסקים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל לא פה לא מדובר בבעיה ברכב שהיבואן סירב לתקן והיה צורך להפעיל קשרים.

פה יש חלק שלא מכוסה באחריות והוחלף.

אם לכול אחד יחליפו חלקים כמו בלמים בחינם הם יפסידו הרבה כסף לכן הם לא יעשו זאת וזה מובן לגמרי.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו תמיד אי אפשר לרצות את כולם, תמיד יהיו אלו שלא יהיו מרוצים ויתלוננו ותמיד יהיו אלו שיהיו מרוצים.

אין קשר לעמך, ניתן לראות פה תגובות של אנשים עם רכבים רגילים לא ספורט שיצאו מרוצים משירות כזה או אחר מקרסו ואני בטוח שיימצאו כאלו שיצאו לא מרוצים, ככה זה בחיים תמיד יש את 2 הסוגים של הלקוחות.

רק רציתי לשתף בחוויה אישית שעברתי בקרסו, משהו שלא פגשתי אצל יבואנים אחרים וזה כבר האוטו ה 3 החדש שלי שאני קונה ב 5 שנים האחרונות.

זה כמו שחסידה תבלע צפרדע, תכניס אחרי זה את המקור שלה לת$ת ולצפרדע תיהיה סירקולצייה, כך החסידה לא תיהיה רעבה לעולם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמובן שהאוטו לא נח לרגע ולא התקרר וישר נכנס לשטיפה כשהברקסים חמים אש אחרי נסיעה ארוכה ביום חם! דבר ראשון ששטפו ברכב היה הגלגלים מה שאומר שהצלחות חטפו מכת קור ממים קרים של השטיפה וזה גרם לעיוות בהם.

שאלה משפטית, מהי אחריות מכון השטיפה לנזק כזה? האם הם לא מחויבים לתחקר קלות את בעל הרכב על נסיעתו האחרונה כדי לא לגרום נזק לרכב ו/או להציב שלט במקום? לדעתי, יש להם אחריות די גבוהה בתור אנשים שמתעסקים בתחום הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הערכת מחיר לטיפול שנתי רנו קליאו בת 4 עם 14,600 ק״מ ממוסך מרתון (מורשה) ברעננה לפני שבועים - 2560 ש״ח (לא זוכר אם כלל מע״מ, אבל במחיר ההזוי הזה לא תכננתי לטפל שם בכל מקרה). מתג כיוון מראות שנשבר - 670 ש״ח לפני מע״מ ועבודה.

מאחר והרכב כבר לא באחריות, לקחתי אותו למוסך מתמחה ברנו וניסן שהמליצו לי עליו בחום. הנזק? 560 כולל מע״מ לטיפול, 440 למתג כולל הכל (לא לקחו לי שקל על ההרכבה שלוקחת בערך דקה וחצי).

אפשר לקבל את שם המוסך המתמחה? גם לי יש קליאו וטוב שיהיה לי מידע כזה למקרה ואצטרך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוברט במחיר שציינת לטיפול אני לא בטוח שהחלפים הם אותם חלפים וההשוואה לא הוגנת.

אם אני לא טועה בגיל 4 צריך להחליף רצועת אביזרים ברכב שלך.

ב550 שקל לטיפול אני די בטוח שלא החליפו לך (הרצועה עולה פחות או יותר את המחיר הזה למיטב זכרוני, וזה כתוב בהצעת מחיר שקיבלת מהמורשה).

הג'וייסטיק שהזמנתי ב37 שקל הגיע לארץ ויום ראשון אני אמור לקחת אותו. אעדכן.

עריכה אחרונה על ידי stum
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביררתי לגבי הרצועה לפני שטיפלתי, והבנתי שבקילומטראז׳ הסופר הנמוך של הרכב לא חובה להחליף. אפילו והייתי אומר להם במורשה אל תחליפו, ההצעה עדיין היתה עומדת על כ1800 ש״ח. אני פשוט לא רואה הצדקה לזה בהתחשב בזה שהרכב לא באחריות, ונוסע כלכך מעט.

לגבי הכפתור, אשתי קצת שיגעה אותי שאתקן לה את זה כבר, אז לא רציתי לחכות יותר, בלעתי את הצפרדע ושילמתי מחיר שיחסית עוד סביר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2105 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...