Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חווית שירות חיובית מקרסו חטיבת ספורט וממוסך מורשה רנו בעכו-הוד אלרום

Slava 1982
שימו לב! השרשור הזה בן 2076 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 34
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

קשה להאמין שזה נובע משטיפה לאחר נסיעה

תחשוב שהיית נכנס לשלולית אז הצלחות היו מתעוותות ?

סביר שמדובר על פגם בייצור ולכן גם החליפו לך במסגרת האחריות.

כן, תקרא שוב פעם את מה שהוא כתב לאחר נסיעה מאומצת ובמידה ומאמצים את הבלמים למצב שהם "רותחים", קל לעוות אותם גם בכניסה לשלוליות ומים - נקרא שוק תרמי או מכת קור איך שתרצה לקרוא לזה.

קל לעוות צלחות בלימה לאנשים שיודעים להביא את הבלמים לקצה, גם אני בפורד מונדאו עם צלחות גדולות הצלחתי לעוות כבר 2 סטים, מסתבר שכנראה הסטים לא תואמים את מה שאני מבקש מהרכב לספק לי על הכביש וזה עולה לי יקר מאוד, בכל פעם להחליף את הסטים המחורבנים הללו.

תופעה ידועה, אין כאן שום דבר דמיוני או תלוש מהמציאות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2076 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...