Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מהו מוצר הדיטיילינג המדהים ביותר שברשותכם?

שימו לב! השרשור הזה בן 2104 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מהו מוצר הדיטיילינג המדהים :-) ביותר שברשותכם?

המוצר שאתם פשוט נהנים מאיכותו כל פעם מחדש..

ומה הייחודיות שלו?

אצלי זו מגבת ייבוש דאבל טוויסטד שבמכה אחת מייבשת את כל הרכב. לא מוצא לה מתחרות.

עריכה אחרונה על ידי yaya24
הוספה

!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Nano Ceramic Protect Plastic.

מה המוצר עושה? ציפוי ננו לפלסטיקה.

למה התלהבתי? מגן על הפלסטיקה, ונותן לה מראה חדש שהייתי מגדיר אותו כ-"מט-נוצץ". דוחה אבק בשבועות הראשונים שלאחר היישום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סקאיי לימון של טרטלווקס

על איזה ספריי סקאי שלהם אתה מדבר? יש להם כמה סוגים בריח לימון. גרסאות שונות, שניםפ שונות. צרף שם מדויק וקישור/תמונה, מחיר וכו'. אם יכול.

מה מיוחד בספריי הזה? ספר עליו קצת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על איזה ספריי סקאי שלהם אתה מדבר? יש להם כמה סוגים בריח לימון. גרסאות שונות, שניםפ שונות. צרף שם מדויק וקישור/תמונה, מחיר וכו'. אם יכול.

מה מיוחד בספריי הזה? ספר עליו קצת

אחי זה היה בצחוק, מעדיף לרסס גז בואשים על הדשבורד.

Audison Bit 10 | Dynaudio Esotar E650 + Scanspeak D3004| Arc Audio 4200SE | Dynaudio Esotar 1200 | JL Audio HD 750/1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחי זה היה בצחוק, מעדיף לרסס גז בואשים על הדשבורד.

:-D:-D:-D:-D:-D:-D

אגב

ניסן מיקרה ידידנו

וואו, סחטיין על הבקיאות במוצרי טרטל, שנים שונות גרסאות שונות, הכי בכייף.

אפילו שאני לא יגע בזה... אני אוהב את הגישה שלך לחפש מוצרים בזול שיעשו את העבודה טוב.

אבל ספריי סקאי אחי ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחרונה עדכנתי כמה ממוצרי הדיטיילינג באוטוסטור (ותודה למשה, כרגיל). בין המוצרים רכשתי גם כזה:

TVD_201_16-2.jpg

מה שביקשתי ממשה היה מוצר שישמר את מה שקיים (ברכב שנרכש חדש לפני כשנתיים). אני לא זוכר מתי היה לי מוצר שמספק תוצאות מיידיות, קל ליישום ועמיד הרבה זמן, כרגע כבר מעל חודש ברכב הנ"ל. אבל בואו נגיד שזו לא חוכמה, כי אותו הרכב נשמר כחדש מאז היותו, ובכן, חדש.

מה שלא ציפיתי זה חידוש הפלסטיקה ברכב השני שנרכש משומש, והוא בן שלוש. והנה דוגמא- כל מי שמכיר הונדה סיוויק יודע שאם הרכבים האלו חנו בשמש כל חייהם, הפלסטיקים שמקיפים את הכנף מעל לגלגלים נהיים דהויים ואפורים בתוספת כתמים מכוערים. אבל לאחר יישום מהיר, בלי להתאמץ, זה מה שיצא:

20180720_174302.jpg

זה אחרי כמעט שלושה שבועות, הרכב חנה כל חייו בשמש וממשיך עדיין. כמו שאתם רואים, סימני הדהייה מתחילים לבצבץ שוב, אבל זה ממש בקטנה לעומת מה שהיה. אני מאמין שאם אמשיך ליישם את החומר כל שטיפה, בסוף הפלסטיקה הזו תחזור למצב המקורי שלה.

רק בעיה אחת יש לחומר הזה- הוא מסריח. אני מתכוון, מ-ס-ר-י-ח. כנראה שהם ניסו שייצא ריח של רכב חדש אבל יצא להם ריח של משהו ממעבדת ליזול... ובגלל שהוא עמיד ומחזיק הרבה זמן, כך גם לקח לריח כשבוע וחצי להתנדף (לפחות המראה עדיין נשמר).

אז מה שאני עושה זה ליישם את החומר בפלסטיקה שמחוץ לתא הנוסעים וגם לגומיות של הדלתות (שם ההשפעה מורגשת, ובתוך הרכב אני משתמש בזה, שהוא לא רע בכלל:

71-X-tMJaCL._SY550_.jpg

הריח שלו נעים יותר ועדין יותר, הוא מעט לא מורגש ואחרי יום מתנדף. התוצאות על הפלסטיקה עדיין טובות, ולדעתי העמידות שלו נחותה יותר מבחינת זמן שהוא מחזיק על הפלסטיק - אבל הוא מוצלח בפני עצמו. פשוט פחות מהנ"ל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Scholl SPAM.

* רמת ניקיון גבוה.

* ריח נעים.

* ידידותי למשתמש. (חומרים לא אגרסיבים לנשימה,חשוב עבורי עקב רגישות לריחות)

* קל ונוח לשימוש.

* מחיר גבוה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2104 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...