Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה לרכב משפחתי קטן בתקציב של 100k +-

FLaW
שימו לב! השרשור הזה בן 2107 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן,

מחפש המלצה לרכב משפחתי קטן באיזור ה 100k יש אפשרות גם לחריגה. הנסועה היא בעיקר עירונית עם נסיעות של פעם פעמיים בשבוע מב"ש למרכז.

חשוב לי שהרכב יהיה מאובזר גם מבחינת אביזרי נוחות וגם מבחינת איבזור בטיחותי אקטיבי. בנוסף שיהיה מספיק מרווח למשפחה+1 שבהמשך תגדל ל+2 ככה שחשוב שיהיה תא מטען מספיק גדול לעגלה . עוד דבר חשוב שהרכב לא יהיה" עגלה" עם זמינות כוח סבירה.

אני חשבתי על מזדה 3 שנת 2017 ומעלה מנוע 2000, או האחיות לבית סיאט לאון/ארונה שלפי מה שהבנתי הגיר לא מחבב תנועה עירונית

אשמח לשמוע עוד המלצות או תובנות לגבי הרכבים שציינתי.

תודה! :)

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי הקיה סטוניק האטמוספרי יוכל התאים לדרישות שלך, למרות שהביצועים שלו סבירים ולא הרבה יותר מזה.

גם המאזדה 3 שציינת תתאים בהחלט, במיוחד שנראה שיש היצע די גדול של מכוניות מ-2017 ו-2018.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתה לי בזמנו התלבטות דומה בערך באותו תקציב כמו שלך ובדקתי ביבואנים ובליסינג בסוף החלטתי לקפוץ מדרגה אחת למעלה ולקחתי סופרטאז' דרך אלבר. אמנם באמת היה קצת יותר יקר אבל הרכב מאובזר נוח ובטיחותי בכמה רמות מעל לדעתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הסטוניק הרכב נראה קטן, כרגע מתנייד ב בפיג'ו 208 ועושה רושם שהסטוניק לא גדולה בהרבה תקנו אותי עם אני טועה. לגבי הספורטאז' הייתה לי שנת 2015 עם המנוע 1.6 רכב מצויין מלבד שני דברים המנוע פשוט חלש אפילו חלש מאוד ובנוסף לזה צריכת דלק מזעזעת

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משפחתי וקטן הם שני הפכים. משפחתי או קטן ? מה הצרכים ? כמה ילדים תסיע ?

אם יותר משני ילדים , מחק את המילה קטן וחפש משפחתית:

כאן I35 /הונדה סיוויק הן הטובות ביותר.

גם מאזדה 3 ספיריט מצויינת אך צפופה יותר מאחור בהשוואה לשתי הקודמות שהוצעו

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2107 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...