Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התקנת ג'אנטים באיזור יבנה?

שימו לב! השרשור הזה בן 2078 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

מחפש מקום שיתקין לי סט ג'אנטים עם צמיגים, כולל טבעות מרכוז מתאימות באיזור יבנה

הדגש פה זה על מקום עם מלאי טבעות בכל הגדלים, כי לי אין טבעות מרכוז מתאימות

בפורטל לא התלהבו, אמרו רק אם אין עומס ולהתקשר שנייה לפני לבדוק.

אשמח להמלצות

עריכה אחרונה על ידי Morningstar
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כמה שנים טובות, מ.י.ח עזרו לי למצוא טבעות.

נראה שהם ממוקמים כיום ביבנה (לעומת ראשל"צ בעבר).

אולי יוכלו לסייע. אם כי איני יודע אם הם מתעסקים בהתקנות בעצמם.

שווה לנסות גם מול צמיגי מוריס בבית עובד.

יש שפע של המלצות לגביהם בפורום, אבל איני יודע אם יש להם טבעות מרכוז.

מקסימום, תזמין ברשת ואז תיגש להתקין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טבעות מרכוז לנהג שרגיש -חרא של דבר .

רק אומר...

וכמובן חייב להקפיד שבכל טיפול/ תקר יחזירו למקום כראוי ולא יפלו.

בקצרה -

זרקתי מגנזיום לפח בגלל טבעות מרכוז, וחזרתי לג'אנטים מקוריים.

איזה גודל אתה צריך? אולי נשאר לי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מילה טובה על מ.י.ח. - שיגעתי אותם לאורך כל היום, פעם אחת עם טבעות פעם נוספת עם ברגים.

מצאו לי כל מה שביקשתי ואפילו לא דרשו תשלום על כלום. לא מדובר באיזה סכומים מטורפים [4 טבעות ו 4 ברגים] אבל עדיין מעריך את זה מאוד.

צמיגי יבנה - כשבאנו להתקין את הג'אנטים החדשים, הסתבר שהבוקסה של הבורג נעילה לא נכנסת לג'אנט החדש, לא היה להם ברגים במידה המתאימה :shock:

קפצתי ל מ.י.ח. לקחת ברגים... מה שיותר חמור זה שאמרו לי שזה סבבה לנסוע עם 3 ברגים במקום 4 :shock:

טבעות מרכוז - לא הרגשתי בבעיה כלשהי בנסיעה הקצרה שעשיתי... בנוסף, הג'אנטים המקוריים היו בעצמם עם טבעות [והם מקוריים בוודאות :shock:]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נפתרה התעלומה... אלו היו הטבעות מהג'אנט שקניתי [יד שנייה]

כנראה המתקין המקצועי הוציא אותם מהג'אנטים שהבאתי לו וזרק אותם הצידה בלי לתת את הדעת, וכאשר סיים שכח מזה ואמר לי שהם מהחישוקים המקוריים.

הבנתי את זה ברגע שהסתכלתי על הטבעות שכביכול היו בג'אנטים המקוריים וראיתי שזה בדיוק מתאים במידה לרכב שהג'אנטים שקניתי ירדו ממנו.

דבר נוסף ששמתי לב אליו - יש רעש מתכתי מעצבן במהירות נמוכה במיוחד, בלי קשר למצב הכביש. כנראה הג'נט נוגע במשהו כי הותקן לא כמו שצריך. מעל 40-50 קמש הכל תקין. מבחינת היגוי אני לא מרגיש שום בעיה. הרעש בעל אופן מחזורי מה שמעיד על חלק כלשהו בג'נט\צמיג שנוגע במשהו מדי פעם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי, הותקנו טבעות מרכוז? אם כן בדוק שיושבות כראוי.

לגבי הרעש- בדוק גם חיזוק ברגים.

כמו כן, האם הודבקו משקולות איזון? בדוק שלא נפלה אחת בין החישוק לבין הנאבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מילה טובה על מ.י.ח. - שיגעתי אותם לאורך כל היום, פעם אחת עם טבעות פעם נוספת עם ברגים.

מצאו לי כל מה שביקשתי ואפילו לא דרשו תשלום על כלום. לא מדובר באיזה סכומים מטורפים [4 טבעות ו 4 ברגים] אבל עדיין מעריך את זה מאוד.

צמיגי יבנה - כשבאנו להתקין את הג'אנטים החדשים, הסתבר שהבוקסה של הבורג נעילה לא נכנסת לג'אנט החדש, לא היה להם ברגים במידה המתאימה :shock:

קפצתי ל מ.י.ח. לקחת ברגים... מה שיותר חמור זה שאמרו לי שזה סבבה לנסוע עם 3 ברגים במקום 4 :shock:

טבעות מרכוז - לא הרגשתי בבעיה כלשהי בנסיעה הקצרה שעשיתי... בנוסף, הג'אנטים המקוריים היו בעצמם עם טבעות [והם מקוריים בוודאות :shock:]

הייתי לפני כשנה בצמיגי יבנה כדי לתקן תקר. הם סיפרו לי שיש לי בעיה רצינית בסרן האחורי של הרכב. 3 בעלי מקצוע שונים אחרים שבדקו את הסרן ואמרו לי שהכל נהדר איתו והם לא יודעים על מה מדובר.

המקצועיות שמה לא להיט בכלל והיחס ללקחות בהתאם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי, הותקנו טבעות מרכוז? אם כן בדוק שיושבות כראוי.

לגבי הרעש- בדוק גם חיזוק ברגים.

כמו כן, האם הודבקו משקולות איזון? בדוק שלא נפלה אחת בין החישוק לבין הנאבה.

הותקנו טבעות מרכוז.

לא הודבקו משקולות ולא נעשה שום איזון... ביום ראשון אלך למקום אחר לעשות איזון וכיוון ולאשר את המידה הגדולה יותר ברישיון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2078 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...