Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יש מפתחי FULLSTACK בקהל? איך התחום?

lesles
שימו לב! השרשור הזה בן 2093 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני בשלבי קבלה לפרויקט של לימודי פיתוח WEB אינטנסיביים.

כרגע אני בתחום הIT בתור איש שטח, אבל נושא פיתוח האתרים מאוד מעניין אותי.

האם התחום יותר משתלם מIT?

הן מבחינת תנאים והן מבחינת שכר.

מי שנמצא בתחום, אתם באים לעבודה עם חיוך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

אני מהנדס תוכנה ומפתח פול סטק כבר 3 שנים.

לפי דעתי וממה שראיתי בתעשייה, רוב החברות לא יידברו איתך ללא תואר מתאים (הנדסה\מדעי המחשב).

בלי שום קשר, אני חושב שכל הקורסים בג'ון ברייס\אהקר יו וכו' שגם מציעים עבודה, זה בזבוז זמן וכסף מוחלט.

עדיף ללמוד לבד, לבנות פרופיל ב - GitHub עם הרבה פרויקטים ולהתקדם משם, יש כל כך הרבה קורסי וידאו במרשתת בשביל ללמוד לבד.

אם אין לך תחת לשבת וללמוד לבד, המקצוע לא בשבילך, קצב הטכנולוגיות שיוצאות כל כמה חודשים מחייב יכולת למידה לבד.

אגב, אני חושב, שחובה לאהוב את המקצוע הזה, מי שמגיע ללא חיוך לעבודה בסוף יעזוב את המקצוע וזה נכון בכל מקצוע.

Daihatsu YRV 01' 86 HP << Sold

KIA Cerato 08' LX 122 HP

Chevrolet Cruz 13' LT Wagon 141 HP 1.8L

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשוב לי לציין שמדובר בקורס מטעם פרויקט של כמה חברות הייטק להנגשת התחום באיזור הנגב.

לא האקריו\נס\ג'ון ברייס וכולי.

מדובר במחזור שני של הפרויקט כאשר במחזור הראשון מעל 40% מהתלמידים השתלבו כבר בתעשיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תסתכל על חצי הכוס הריקה:

שני שליש מאנשים כמוך שלקחו את הקורס לא הצליחו לעשות כלום עם מה שלמדו ורק בזבזו את זמנם מרצם ואולי גם את כספם.

השאלה היותר מעניינת כמה מתוכם יצליחו לשרוד עוד שנתיים שלוש כאשר חלק גדול ממה שלמדו יהיה כבר לא רלוונטי והם יצטרכו לשדרג את הידע שלהם בעצמם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשוב לי לציין שמדובר בקורס מטעם פרויקט של כמה חברות הייטק להנגשת התחום באיזור הנגב.

מדובר במחזור שני של הפרויקט כאשר במחזור הראשון מעל 40% מהתלמידים השתלבו כבר בתעשיה.

אתה יכול לעלות את הסילבוס לפה, אבל זה מיותר:

כל טכנולוגיות ה - web:

Angular,React,JavaEE,Node,Mongo,AWS וכו' ניתן ואף רצוי ללמוד לבד (מניסיון) עוד חצי שנה ייצאו טכנולוגיות חדשות, אז תיקח עוד קורס?

אם זה קורס לא על חשבונך, אז תפאדל, תהנה

אגב, 40% השתלבות בתעשייה זה מאוד מאוד נמוך (אני משווה מול הנדסה כן?), אז מה זה אומר על הקורס?

Daihatsu YRV 01' 86 HP << Sold

KIA Cerato 08' LX 122 HP

Chevrolet Cruz 13' LT Wagon 141 HP 1.8L

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מאמין בקיצורי דרך של הקורסים האלה.

דרך המלך של להגיע ל״היטק״ זה תואר ראשון ומשרד סטודנט תוך כדי הלימודים.

זה יפה שאתה לא מאמין, אבל לרוב הציבור זה לא כך כך משנה. ללמוד מדמ"ח + לעבוד כסטודנט במקום מכובד זה מתאים למי שעלה על הרכבת הנכונה. אם פספת, צריך לחפש דרך אלטרנטיבית וקורסים/בוטקמפ זו דרך מקובלת ובעלת הצלחה בלא מעט מקרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

40% זה יפה לדעתי מכיוון שבמחזור הראשון היו לא מעט מבוגרים שחשבו להסב מקצוע, במבוגר הכוונה ל50+

לגבי למידה עצמאית, כשנסיים את הקורס אז יהיה בסיס להסתמך עליו ללמידה עתידית.

בהשוואה ישירה לIT, איפה יש יותר אפשרויות להתפתח ו"לחיות טוב" יותר?

בהנחה ואני מתחיל את הקורס אז אני מוותר על רכב חברה ומשכורת התחלתית בסיסית(יש לומר בסיסית מאוד אפילו), אבל נכנס לתחום אחר לגמרי עם משכורות שונות ותנאים שונים למיטב ידיעתי. בן 28 אם הגיל משנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוכל להפנות אותנו לתוכנית הלימודים (יש אתר)? כך נוכל לחוות על הפרויקט דעה קונקרטית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא משנה מה מכניס אותך לעולם הזה - תואר, קורס או לימוד עצמי, בסוף אתה תלוי ביכולות שלך וברצון שלך לעבוד במקצוע הזה. ברוב המקומות הפרטיים אין יתרון בקבלה לעבודה לאף אופציה מהרשימה (אבל כן יש יתרונות אחרים) במידה ונסיון מוכח מתלווה למועמד.

אין פה שום עדיפות והיכולת והנסיון של המועמד הם מה שיחליטו. מרואיינים שעברו אצלי עם תואר נשאלו יותר על קוד ופרקטיקה, אחרים יותר על אופן המחשבה והיכולת להתמודד עם דברים מורכבים. בסוף כל אחד צריך להשלים לבד את מה שלא למד - זה העולם של ה web שמשתנה מדי יום ומחייב את המפתח להיות מעודכן ככל האפשר.

הימים הקשים חלפו :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוכל להפנות אותנו לתוכנית הלימודים (יש אתר)? כך נוכל לחוות על הפרויקט דעה קונקרטית.

אין אתר מפורט, יש דף בפייסבוק ויש את זה:

http://itworks.org.il/%d7%aa%d7%9b%d7%a0%d7%99%d7%95%d7%aa/go-local/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, 40% השתלבות בתעשייה זה מאוד מאוד נמוך (אני משווה מול הנדסה כן?), אז מה זה אומר על הקורס?

זה אחוז זוועתי, יש לחברות האלה אופציות להעסקה יותר טובה (בדרך כלל מה שעושים משלמים להם חצי מלמי שבא מבחוץ עם התחייבות של טווח מסווים לעבודה). מקובל מאד בהעסקת חרדיות.

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין אתר מפורט, יש דף בפייסבוק ויש את זה:

http://itworks.org.il/%d7%aa%d7%9b%d7%a0%d7%99%d7%95%d7%aa/go-local/

אז אתה מתכוון להרשם לקורס ״אינטנסיבי״ בלי לדעת מראש מה התכנים שיועברו בו? (מעבר לטייטל שלו.)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...