Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סקודה פאביה 2018 - חוות דעת למי שמחפש אחת כזאת

Eli Pimpshtein
שימו לב! השרשור הזה בן 2079 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתמול בערב נסעתי לחברת ההשכרה להחליף מטויוטה יאריס 1.3 לסקודה פאביה 1 ליטר טורבו , קצת חששתי בגלל הגיר הרובוטי אבל אמרתי מה יכול להיות רע ? בכל אתרי הרכב עושים מהסקודה / VW / איביזה מכוניות על כותבים מנוע מצויין בלה בלה ... אז הלכתי לעשות החלפה , אני מתחיל בנסיעה לוחץ על הדוושה והרכב לא זז לא הבנתי מה קורה פתאום אחרי שניה שניים הרכב התחיל לזוז בקצב של 30 שניות למאה רעידות נותנים ברקס יש רעידות פשוט זוועת עולם הרכב איטי נורא עגלה בנסיעה עירונית זה עוד יותר מורגש סיוט , גם בנסיעה בינעירונית הרכב לא זז הייתי בטוח שיש טעות וזה לא טורבו באף שלב בנסיעה לא הרגשתי את הטורבו ואני מכיר מה זה טורבו נסעתי בעבר על שברולט קרוז 1.4 יש לה טורבו ( גם שם יש השהייה ) אבל שנכנס הטורבו הרכב עף עף עף בסקודה הגיר מסרס את המנוע למוות פשוט זוועה , הרכב כל כך זוועה שהגיר של האיי 10 עם ה 4 הילוכים מרגיש ממש הייטק לידו , אני לא צוחק האיי 10 והוא אותה מהירות היאריס בטוח יותר מהירה ואני מוכן לחתום על זה .

לקחתי את הרכב אתמול ב 17:00 בערב החזרתי אותו היום ב 5:00 בבוקר נסעתי 20 ק"מ !!!! הספיק לי זה היה סיוט , יש לו מולטימדיה עלובה לדעתי מסך מאוד קטן , הרכב יפה מעוצב טוב אין חיישני רוורס אין מצלמה סתם רכב באמת , מה שכן הוא מאוד חסכוני הגעתי איתו ל 6.9 ל 100 בקלות וכל הזמן המחוג על 1000 - 1500 סל"ד מדהים בקטע הזה אבל מבחינת כח וביצועים הוא נחות מאוד אני לא מבין איך היצרן הגיע ל 9.8 שניות למאה ? גם שלוחצים חזק על הגז הרכב מאיץ אנמי כזה לא יודע לא מרגישים רכב " תוסס " סתם עגלה .

הרכב היה כל כך מחריד בגלל הגיר שלו שהגעתי היום לעבודה עם הרכב הפרטי שלי

חייב להדגיש :

רכב חדש 2018 עם 13 ק"מ ! " יכול להיות " שהמנוע אחרי 5000 ק"מ נפתח א. אין לי זמן לחכות 5000 ק"מ ולסבול ב. גם באיי 10 אמרו לי שאחרי 5000 ק"מ הוא יפתח והמנוע נשאר אותו דבר עגלה משעממת .

עריכה אחרונה על ידי Eli Pimpshtein
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהי שעובדת אתי רכשה את אותה סקודה פאביה חדשה מהניילונים ומאוד מרוצה, הרכב אצלה כבר כמה חודשים ולפני כן היתה לה הונדה סיויק אוטומטית.

לא ברור לי איך אתה משווה את איי פח אשפה (סליחה, איי 10 ) לרכב הנ"ל. (אגב אני בעלים של I20).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשבע לך הרכב פשוט זוועת עולם , הגיר פשוט סיוט ! אני בטוח שאם היה לו גיר רגיל הרכב היה אחלה כי הוא בנוי טוב מעוצב טוב מרגיש טוב בפנים אבל מבחינת גיר מנוע הוא פשוט זוועה חלש לא הרגשתי טורבו אפילו לשניה באמת , הרכב כל כך חלש שאיך שיצאתי מחברת ההשכרה רציתי לחזור אני לא מתלהב מהקטע של שמות " סקודה " וגם לא מתלהב מהקטע של " חדש מהניילון " אני מחפש רכב חזק פרקטי , מתחילים נסיעה יש דיליי / השהייה שלא מתקבלת על הדעת זה ממש עצירה ולוקח למנוע לפתח מהירות אבל ממש אולי בגלל שהגיר מכניס הילוך 7 כבר במהירות ממש נמוכה 30 - 40 קמ"ש פשוט לא זז כמה קיקים אפשר לתת כדי להוריד 2 הילוכים ? בלחיצה קטנה של גז אין תגובה צריך ממש להילחם כל הנסיעה עם הדוושה של הגז , דוושה של הגז קשה קפיצית אפילו שלוחצים על הברקס יש רעידות לא נעימות פשוט הגיר מסרס את המנוע למוות אין לי מילה אחרת להגיד .

באיי 10 הנסיעה הייתה הרבה יותר נעימה עצוב לי לכתוב את זה בנסיעה עירונית אני חותם על זה , מחוץ לעיר שניהם זוועה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בעיה עם הגירים ה"אוטומטיים" החדשים האלו של הקונצרן. הם פישלו בענק. השנה זאת שנת הפאשלה שלהם, אז הם עדיין לא יראו את הירידה ברווחים, אבל החל מהשנים הבאות להערכתי המכירות שלהם בארץ יתחילו לצנוח בצורה דרסטית (אלא אם כן יבוצע איזה שינוי שיפסיק למרר לאנשים את החיים עם הגירים הרובוטיים).

אם אקנה רכב שלהם זה יהיה ידני בלבד. לא רוצה להכניס ראש בריא למיטה חולה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפילו הנהגים של חברת ההשכרה שדיברתי איתם מודים " בסתר " שהרכב חרא , הם אפילו לא ניסו לשכנע אותי להישאר איתו ראו על הפנים שלהם שאני לא הראשון שמחזיר את הרכב הזה , זה היה נראה שהם ממש לא מופתעים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפילו הנהגים של חברת ההשכרה שדיברתי איתם מודים " בסתר " שהרכב חרא , הם אפילו לא ניסו לשכנע אותי להישאר איתו ראו על הפנים שלהם שאני לא הראשון שמחזיר את הרכב הזה , זה היה נראה שהם ממש לא מופתעים

אחרי שנה שנתיים בהשכרה ימכרו אותם כבר לפירוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

. השנה זאת שנת הפאשלה שלהם, אז הם עדיין לא יראו את הירידה ברווחים, אבל החל מהשנים הבאות להערכתי המכירות שלהם בארץ יתחילו לצנוח בצורה דרסטית (אלא אם כן יבוצע איזה שינוי שיפסיק למרר לאנשים את החיים עם הגירים הרובוטיים).

אתה אולי תופתע, אבל זאת השנה ה-8 מאז הגיר הזה משודך לכל הדגמים של הקונצרן והמכירות רק עולות מאז...

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שהוא לקח ממני את הרכב הוא נתן כזה קיק חזק שהרכב יזוז זה היה מביך חבל שלא צילמתי , עגלה עגלה אם לרכב היה גיר רגיל היה פי 2 יותר טוב , בכל האתרים רשום שיש לסקודה פאביה VW ולאיביזה בעיה בגיר אבל לא האמנתי כמה הבעיה קשה , ואני כועס על כל מיני כתבי חצר שרושמים " מנוע מצויין " אני מוכן לשים יד על ספר תורה לא הרגשתי לשניה את הטורבו אפילו לא טורבו לא הרגשתי לשניה " כח " מהמנוע גם שהוא " נתן " כאילו כח זה היה כל כך אנמי פשוט לא מרגישים את המנוע זה לא זה , אני פשוט לא רוצה להתבטא במילים קשות יותר , זה רכב יותר לסבתות וסבים וכל מיני נשים שמפחדות ללחוץ על הגז .

זאת פעם ראשונה שאני מחזיר רכב לחברת ההשכרה אחרי פחות מ 24 שעות בדיוק 12 שעות וגם זה היה יותר מדי .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה אולי תופתע, אבל זאת השנה ה-8 מאז הגיר הזה משודך לכל הדגמים של הקונצרן והמכירות רק עולות מאז...

נשבע לך הגיר היה כל כך זוועה שאני עוד מנסה להיות עדין בהתנסחות שלי , הגיר כל כך מסרס את המנוע שהמנוע נבלע לא קיים עוד לא יצא לי לנסוע על מנוע " טורבו " שהרגשתי שהוא מנוע רגיל כמו של סוזוקי.

הלוואי הלוואי שיכולתי להיכנס לפה ולכתוב שהרכב טוב הלוואי הוא היה כל כך חלש שהגעתי איתו הביתה וישר שמתי אותו בחניה , אם תשאל אותי מה עדיף לעיר איי 10 / איי 20 או סקודה פאביה אני אגיד לך יונדאי 4 הילוכים בלי למצמץ בבינעירוני שלושתם על הפנים

בקשר למכירות אל תשכח שבאירופה הסקודה VW איביזה רובם אבל רובם באירופה משווקים עם גיר ידני רגיל ואני מוכן להתערב איתך על כל מה שאתה רוצה .

יכול להיות שהסקודה פאביה עם הגיר הידני הרבה יותר טובה אין לי מושג לא בדקתי אבל הגיר האוטומטי DSG פשוט לברוח ממנו .

המאזדה שלי לפי היצרן עושה 12.3 שניות למאה ואני מרגיש שהיא הרבה יותר מהירה מהסקודה פאביה אין מצב שהיא עושה 9.8 שניות למאה פשוט אין מצב הסקודה כל כך חלשה ומאיצה חלש שזה לא יתכן .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול להישבע לי עד מחר, זה לא אומר שדבריך סוגים בשושנים...

מנסיון של שנים והרבה מכוניות, השילוב מנוע/גיר הזה הוא הטוב ביותר שקיים במכוניות עממיות By Far!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סבבה הוא השילוב הכי טוב כן כן , אני מאחל לך רכב כזה כל שנה .

נשארו לי רק שני אופציות אחרונות מאחר ובקבוצה של הסופר מיני בחברת ההשכרה כל הרכבים הם רובוטים / רציפים : אז נשאר רק פיגו' 208 או C3 הפיגו' כרגע לא במלאי וה C3 מישהו נסע עליה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לנו בעבודה רומסטר עם גיר DSG שגמעה מעל 200K.

נוסעת ממש יפה, לא נתקלתי בבעיות סחיבה (שוב באופן יחסי שאני משווה את זה ליונדאי I20 שלי).

יצא לי גם לנהוג עם אוקטוביה 1.2TSI DSG וממש נהניתי מהנסיעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תשכח שבאוקטביה יש מנוע 1.2TSI ולא 1.0 הוא מראש יותר חזק הסירוס במנוע 1 ליטר בא לידי ביטוי יותר חזק

או שפשוט הרכב בא דפוק מהמפעל אין לי מושג , אני כותב את " החוויה " שלי מהנסיעה ואני מתעקש על כך שהגיר חרא !

הגיר פשוט על הפנים , הוא מסרס את המנוע בוודאות זה כמו ה 4 הילוכים של יונדאי אותה תופעה .

מי שאוהב לנסוע על גירים כאלה שיהיה לו לבריאות אני בוודאות לא מתכוון יותר לנסות גיר רובוטי ניסיתי את החד מצמדי של I30 CW היה על הפנים ( יותר טוב מה DSG זה בטוח ) , ניסיתי את הפאביה NO MORE ! , יש פה מישהו שיש לו / או נסע על ה C3 ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2079 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...