Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סקודה פאביה 2018 - חוות דעת למי שמחפש אחת כזאת

Eli Pimpshtein
שימו לב! השרשור הזה בן 2101 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אכן, טרול!!!

אני בניגוד לאחרים לא ס.מכי..... אני אומר את האמת .

יש תחושה שיש פה כמה ניקים שהם סוכ...מכירו.... סמויים .

רק שכחתם לרשום שבאירופה הגירים רובם הם ידניים את זה לא תגידו אה ? הייתם בכלל בגרמניה? אוסטריה? איטליה ? אנגליה ? שם הכול ידני כמעט הכול .

אז מי הטרול ? ומי הס.מכי.... ? אני רושם את חוות דעתי מהרכב וזאת זכותי צר לי שזה פוגע לכם ב... SORRY .

עריכה אחרונה על ידי Eli Pimpshtein
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בעיה עם הגירים ה"אוטומטיים" החדשים האלו של הקונצרן. הם פישלו בענק. השנה זאת שנת הפאשלה שלהם, אז הם עדיין לא יראו את הירידה ברווחים, אבל החל מהשנים הבאות להערכתי המכירות שלהם בארץ יתחילו לצנוח בצורה דרסטית (אלא אם כן יבוצע איזה שינוי שיפסיק למרר לאנשים את החיים עם הגירים הרובוטיים).

אם אקנה רכב שלהם זה יהיה ידני בלבד. לא רוצה להכניס ראש בריא למיטה חולה.

גם הוא טרול ? התגובה שלו גם לא מוצאת חן בעינכם ? סוכ....מכי....

" המנוע והגיר ( DSG ) השילוב הכי טוב , וורטה המצבר הכי טוב " יאללה הבנתי את הנטיה שלכם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק שכחתם לרשום שבאירופה הגירים רובם הם ידניים את זה לא תגידו אה ? הייתם בכלל בגרמניה? אוסטריה? איטליה ? אנגליה ? שם הכול ידני כמעט הכול .

אז מי הטרול ? ומי הס.מכי.... ? אני רושם את חוות דעתי מהרכב וזאת זכותי צר לי שזה פוגע לכם ב... SORRY .

אני לא בא לבלבל לך את המוח.

לשאלותיך

1. אנחנו לא צריכים לרשום שבאירופה רוב הגירים ידניים. זה ידוע לנו.

2. כן, היינו באירופה. אבל אתה בישראל. אז מה זה קשור?

3. אתה.

4. לא שאלה אלא השמצה. לא נגיב. אפשר גם לחשוב שאנחנו מרוויחים משהו מלהגיב לקשקושים שלך.

להשמצות שלך כבר אין טעם להגיב. מקווה שהמנהלים יעשו מה שצריך.

אתה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב דפוק ? רכב חדש 2018 עם 13 ק"מ .

זה מועדון חברים סגור ? אסור לרשום חוות דעת אישית ? או שיש פה כמה ס...מכיר...סמויים ?

" DSG הכי טוב " , " מצבר וורטה הכי טוב " הקו מאוד ברור

הלוואי והסקודה פאביה הייתה מהירה וטובה זה האינטרס שלי אני מחפש רכב נורמלי כבר כמה חודשים ולא מוצא

איי 10 עגלה בגלל הגיר , היאריס עושה קולות של רכב מתפרק בגלל הגיר גם בעליות קשה לה בגלל הגיר , הפאביה בכלל לא זזה מטר בגלל הגיר , הכי קל לקחת מאזדה 3 מנוע 2000 ולגמור עם זה אבל בשביל זה צריך קבוצה מאוד גבוהה בחברת ההשכרה וזה הרבה יותר כסף .

" השמצה " יאללה אני הורס לך את המכי... ? חפש תירוץ יותר טוב

כל פעם שאתה לא בקו שלהם ולא רושם מה שהם רוצים שתרשום הם מאיימים , " השמצה " הוא בכלל גר בבריטניה מאוד רגיש הבחור .

אם אני צריך לקבל " באן " כי אני כותב דברים שפוגעים לכם במכי....אתם מוזמנים.

יש פה מישהו בעל C3 שיכול לתת חוות דעת על הרכב זה ? או אפילו סתם מישהו שנסע עליה?

תודה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי די כבר? שקל צ'מפיון לא ראו ממני בחיים. גם לא יבואן אופל. אני גם לא עובד אצל אף אחד מהם.

אתה עושה פה הטרלה פר אקסלנס, יאללה שיחסמו אותך לפני שתייצר פה עוד שרשורי מפלצת.

קיבלת רכב תקול? תצעק על הבוס שלך בעבודה.

בעצם זה רעיון רע, לא רוצה לדעת מה יקרה אם תקבל הרבה יותר זמן פנוי..

עריכה אחרונה על ידי פריג'י
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא בא לבלבל לך את המוח.

לשאלותיך

1. אנחנו לא צריכים לרשום שבאירופה רוב הגירים ידניים. זה ידוע לנו.

2. כן, היינו באירופה. אבל אתה בישראל. אז מה זה קשור?

4. לא שאלה אלא השמצה. לא נגיב. אפשר גם לחשוב שאנחנו מרוויחים משהו מלהגיב לקשקושים שלך.

להשמצות שלך כבר אין טעם להגיב. מקווה שהמנהלים יעשו מה שצריך.

אתה.

אם ה DSG כל כך טוב למה כולם באירופה נוסעים על הסקודות עם הגיר הידני ? ולמה ה DSG כל כך מושמץ באירופה ? רק בארץ שהסקודה עוברת גיור פתאום הגיר שלה היא השילוב הכי טוב , תכנס קצת לאינטרנט ותראה שהתלונה שלי זהה בכל האתרים אבל אתה תקוע בקו מסויים , לך תספר לבוחני הרכב בארץ שהשילוב של הגיר DSG הוא הכי טוב תקרא קצת ... כולם נותנים על התיבה ציון שלילי , ולמרות הכול לקחתי את הרכב מחברת ההשכרה ונתתי לזה צאנס' אבל מה לעשות שהגיר מסרס את המנוע ? ומה לעשות שהנסיעה לא זורמת בגללו ? והכול איטי וכבד ולא מרגישים בגלל הגיר את המנוע ? , אפילו במצב ספורט ידני התחושה כבדה בתחילת הנסיעה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחרונה גם באירופה לצערי הרב(כי אני לא סובל גיר אוטומטי - מכל סוג שהוא) יותר ויותר רכבים עוברים לגיר אוטומט - ובעיקר אתה רואה את זה על רכבי VAG.

אני רק חייב לציין שאני מעריך ממש את חברת ההשכרה(שהספקתי לשכוח מי היא כבר) - בתלונה השלישית היא לא לקחה את העסק בקלות ראש בכלל, ולא רק שדאגה שהלקוח יקבל את רכב דומה בקטגוריה ורכב שכור משומש ורגיל אלא אשכרה דאגה לתת לו את הדגם הספציפי שהוא "חלם עליו" וספציפית רכב חדש מהחברה! אני אישית ממש מתרשם.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מנסה לגרום לאיבוד עשתונות, אבל לא ילך לך.

ובשרשור הקודם כשאמרת למגיבים שהם מלקקים אחד לשני, וואלה באמת שפה נקיה.

ולהאשים אנשים שהם מגיבים בתשלום. סוכני מכירות, אינטרסנטים. באמת יפה ומכובד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחרונה גם באירופה לצערי הרב(כי אני לא סובל גיר אוטומטי - מכל סוג שהוא) יותר ויותר רכבים עוברים לגיר אוטומט - ובעיקר אתה רואה את זה על רכבי VAG.

אני רק חייב לציין שאני מעריך ממש את חברת ההשכרה(שהספקתי לשכוח מי היא כבר) - בתלונה השלישית היא לא לקחה את העסק בקלות ראש בכלל, ולא רק שדאגה שהלקוח יקבל את רכב דומה בקטגוריה ורכב שכור משומש ורגיל אלא אשכרה דאגה לתת לו את הדגם הספציפי שהוא "חלם עליו" וספציפית רכב חדש מהחברה! אני אישית ממש מתרשם.

אתה רומז שאני משקר ? אני יכול לעלות תמונה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי בגרמניה 4 פעמים, הייתי באוסטריה, באיטליה ובעוד מדינות באירופה. אכן יש הרבה ידני, אבל נראה שזה הולך להשתנות.

בשנים האחרונות נמכרים הרבה יותר רכבים אוטומטיים, אני לא זוכר איפה קראתי, אבל בגרמניה כמעט 50% מהמכוניות הנמכרות הן אוטומטיות כבר (או וריאציות כאלו ואחרות - רובוטי/רציף). מאמין שבשאר המדינות באירופה האחוזים גם יעלו עם הזמן.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Eli Pimpstein - נראה ששום דבר לא ישביע את רצונך, כפי שאמרתי בשרשור הקודם - אתה מוזמן לשתף אותנו כשתמצא רכב מתאים - עד אז נראה לי השרשור הזה (וגם קודמו) שחפירות מוציאות את הרע מכל העולמות.

ננעל בזאת עד שתמצא רכב לטעמך, או עד שיבוא אליהו (לפי המוקדם מבינהם)

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2101 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...