Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צריך המלצה למוסך באזור המרכז לטיפול גדול + החלפה מלאה של שמן גיר - לאנטיס 2003

avic78
שימו לב! השרשור הזה בן 2093 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

הרכב אטוטו מגיע ל270K ולצערי לא מוצא מוסך שגם יודע לבצע החלפת שמן גיר מלאה ולעשות טיפול טיימינג.

מעדיף לא לפצל את הטיפול.

אשמח להמלצה למוסך אמין באזור המרכז: פ"ת / ת"א/הרצליה.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לא החלפה חלקית? וחובה שמן מקורי מאזדה.

זה השמן:

http://www.justmotor.co.il/product/%D7%A9%D7%9E%D7%9F-%D7%92%D7%99%D7%A8-mazda-automatic-fluid-m5

שלא ידחפו לך את זה:

http://www.justmotor.co.il/product/%D7%A9%D7%9E%D7%9F-%D7%92%D7%99%D7%A8-motorcraft-mercon-v--946ml

אגב גיר מקורי לא שופץ מעולם?

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בת"א -יפו יש לך א5ת חבר הפורום,מוסך זיסו.

יש לי הסטורית טיפולים של הרכב שלי מבעלים שטיפל אצלו- הוא מומחה ברכבים יפניים ואם אני זוכר נכון,יש לו מכונה להחלפת שמן גיר מלאה אם תחפוץ בכך.

לטעמי,סיכון להחליף את כל שמן הגיר בכזה ק"מ במיוחד אם לא הוחלף הרבה זמן ועדיפה החלפה חלקית אכן לשמן מקורי-תתייעץ עם יוסי.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנ"ל - ממליץ לבצע רק החלפה חלקית.

למלא את כל הממסרה בשמן חדש, רק במידה ויש תקלה.. עם פירוק אגן הממסרה,

וסידור הבעיה.

במסגרת טיפול החלפה - לבצע רק ריקון כמחצית מנוזל / שמן הממסרה, דרך בורג אגן הממסרה.

ומילוי כ 4 ליטר נוזל ממסרה חדש. (להקפיד נוזל ממסרה הכולל תקן מאזדה M-3 / M-5 )

אייל.

עריכה אחרונה על ידי ליין מן

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאור , החלפת פילטר גיר, אומרת פירוק אגן ממסרה - חבל להקשות.

פילטר הממסרה האוטומטית הוא די גס - וכמעט ולא מפריע למעבר השמן.

כאשר יש בעיה בפילטר.. (ועד שיש), תדלק נורת תקלה האומרת, כי יש בעיה בממסרה.

יש לנו מאזדה 626 בת 20 - אנו מחליפים אחת ל 4-5 שנים - החלפה חלקית והממסרה תקינה

בנוסף, בד"כ בורג הריקון המגנטי, תופס את ליכלוך השבבים

במצב הנ"ל, לדעתי עדיף לא להכנס לזה אם אין בעיה.

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם על התגובות

מנוע וגיר מקורי - לא שופץ מעולם

עשיתי בעבר החלפת שמן גיר מלאה (כולל פילטר) במוסך יבואן ואחרי הטיפול הורגש שיפור רב בנסיעה , כך שאני לא חושב שיהיו בעיות.

כמובן שהחלפה מלאה כולללת פילטר חדש ואני מעדיף לא לחכות שתדלק נורה ע"מ שהחליף פילטר.

מאור30

ניסתי בעבר להחליף חלקית ולא הצלחתי לפתוח את הבורג ריקון :roll: לכן ויתרתי על הרעיון , להחליף גם פילטר נראה לי כבר גדול עלי

colauti 9

פניתי כמובן למוסך זיסו ולהלן התשובה שקיבלתי מיוסי : "אני מתנצל אך אנו לא מטפלים בסוג הרכב הזה" :?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

החלטתי ששמן גיר אני אחליף חלקית בעצמי.

מוסך מאזדה בהרצליה מוכן לתת לי הצעת מחיר רק על טימינג ולא גם על מה שמסביב (מחזרי שמן / משאבת מים וכו'), טען : "אם צריך מחליפים" .

היועץ גם לא היה מוכן בכלל לשמוע בכלל על החלפת שמן גיר - לכן ירדתי מהם וחבל (כי אני מאוד מעריך את המוסך הזה)

מוסך בוש בהרצליה נתן לי הצעת מחיר לרצועת טיימינג וכל מה שמסביב: כולל מחזירי שמן ומשאבת מים (חלקים מקוריים) ב 2620 ש"ח

נשמע לי יקר :-( מה אתם אומרים?

מוסך אחר טוען שאין דבר כזה משאבת מים מקורית, אבל יש לו משהו יפני, מחר הוא יתן לי הצעת מחיר....

אשמח להמלצה על מוסכים נוספים...

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף להמלצה של ליין מן (אייל) על החלפה\החלפות חלקיות,

בחלק מהגירים האוטומטיים במכוניות יפניות, ה'פילטר' מוגדר כמסננת (strainer) ובנוי ממסנן גס מאוד, שמאפשר מעבר חופשי של שמן. רק במקרה תקלה רצינית ו'הורדת גיר', יש נחיצות או דחיפות להחלפת הפילטר.

אם הגיר מתפקד טוב ושמן הגיר לא מריח כמו מדורה, החלפה חלקית תעשה את העבודה. אתה יכול לבצע לבד, עניין של עשרים דקות אם יש לך 'גישה', בדיוק אותו תהליך כמו החלפת שמן מנוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סט טיימינג(ללא משאבת מים) עם עבודה ורצועות אביזרים עלה לי 850 שקל במוסך כללי, סט איכותי מאוד זול ללאנטיס.

העליתי פה לפני כשנה וחצי את התהליך עם תמונות של החלפת שמן גיר ומסנן, חפש את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החלטתי ששמן גיר אני אחליף חלקית בעצמי.

מוסך מאזדה בהרצליה מוכן לתת לי הצעת מחיר רק על טימינג ולא גם על מה שמסביב (מחזרי שמן / משאבת מים וכו'), טען : "אם צריך מחליפים" .

היועץ גם לא היה מוכן בכלל לשמוע בכלל על החלפת שמן גיר - לכן ירדתי מהם וחבל (כי אני מאוד מעריך את המוסך הזה)

מוסך בוש בהרצליה נתן לי הצעת מחיר לרצועת טיימינג וכל מה שמסביב: כולל מחזירי שמן ומשאבת מים (חלקים מקוריים) ב 2620 ש"ח

נשמע לי יקר :-( מה אתם אומרים?

מוסך אחר טוען שאין דבר כזה משאבת מים מקורית, אבל יש לו משהו יפני, מחר הוא יתן לי הצעת מחיר....

אשמח להמלצה על מוסכים נוספים...

תודה

הצעת המחיר שקיבלת יקרה להחריד!

בחנות החלפים שאיתה אני עובד אוכל לארגן לך סט טיימינג לריכבך הכולל רצועה מקורית ומותחנים של gmb, משאבת מיים gmb ושלושת מחזירי השמן יעלה הכל ביחד לאחר הנחה מכובדת שאוכל לדאוג לך כ 600 שח בלבד. אבל זה במידה ומתאים לך להגיע לחדרה. לגבי העבודה עצמה אוכל לנסות גם כן לדאוג לך למחיר שפוי הרבה יותר שלדעתי כל החלקים האלה עם העבודה תגיע בקושי לחצי מחיר ממה שהוצע לך!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם

קניתי בתחילת השבוע שמן גיר ואני מתכנן ביום שישי להחליף אותו (בנוסף לשמן מנוע + פילטר).

מאור

האם כל הסט שאתה מציע הינו מקורי? בשירשורים ישנים שקראתי מומלץ לא להתקרב לחליפי.

בגדול אין לי בעייה להגיע לחדרה (אני מפ"ת)

אחרי בדיקה קצרה בפורום אני מבין ש gmb אינו הסט המקורי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרצועה מקורית חד משמעית! דאר המיכלולים הם תוצרת gmb שנחשבת בשוק החליפיים מבין הטובים והאמינים ביותר. אני מרכיב את הסטים האלה כבר המון שנים ומעולם לא ניתקלתי בבעיה והם לגמרי הוכיחו אמינותם..אתה באמת יכול להיות רגוע ולקחת אותם בראש שקט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2093 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...