Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ לפני רכישת סוזוקי קרוסאובר 2013 אוטומט

ronaldo17
שימו לב! השרשור הזה בן 2050 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז מדובר על רכב סוזוקי קרוסאובר 2013, מנוע 1.6 אוטומט.

ראשית, האם הרכב נחשב לאמין, מומלץ ומה הן עלויות האחזקה שלו מבחינת טיפולים ובעיות נפוצות.

שנית, האם תיבת ההילוכים של הרכב טובה ואמינה ומה מספר ההילוכים שלה, האם זו התיבה הקלאסית והישנה בעלת 4 מהירויות או שזו תיבה חדישה יותר?

שלישית, צריכת דלק - אני קורא ושומע מאנשים שהיא עושה סביבות ה 12 או 13 בנסיעה משולבת, ואני אשאל את המומחים פה - האמנם? הייתכן שרכב כ"כ כבד יעשה צריכת דלק כ"כ טובה?

כמו כן, האם ברמת הגימור GLX שמגיעה ללא מערכת מולטימדיה קיימת כניסת AUX ו USB?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תיבת ההילוכים אוטומטית רציפה לגבי האמינות שלה הדעות חלוקות, הצריכת דלק טובה בזכות הגיר הרציף ומה שרשמת זה בערך הצריכה שלו

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיבת ההילוכים אוטומטית רציפה לגבי האמינות שלה הדעות חלוקות, הצריכת דלק טובה בזכות הגיר הרציף ומה שרשמת זה בערך הצריכה שלו

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

האם אתה בעלים של רכב כזה ומדבר מתוך נסיון?

ומה לגבי הגיר, האם זה גיר רגיל 4 הילוכים או גיר מתקדם יותר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיבת ההילוכים היא רציפה עם 7 דרגות, ניתנת לתפעול אוטומטי או ידני (ידיות מאחורי ההגה).

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב של הגברת

תיבה רציפה, תורמת לזמינות כוח למנוע הקצת חלש ולצריכת הדלק (נסיעות עירוניות בלבד בבוקר עצבני 11-12 לליטר).

התיבה צורחת ומתחננת לרחמים בכל האצה - בקורולה שלי זה לא ככה וגם ב XV, כנראה עניין של בידוד אקוסטי יותר קמצני.

רכב מרווח לילדים, תא מטען סבבה ומושב אחורי מרווח עם חלונות גדולים.

2013 - 2014 ,תחילת שיווק הדגם (אפשר להבדיל לפי המגנזיום המכוערים) הגיעו בלי מובלאיי ועם אופציה יקרה ולא אידיאלית למולטימדיה מקומית של פיוניר. חוץ מדיבורית מקורית לא חסר הרבה ברכב מבחינת איבזור נוחות לשנה שלו.

אמינות - מתבסס על מוניטין יפני, היו ריקולים. רק זמן יגיד.

עדיין לא עשיתי טיפול אבל קיבלתי הצעת מחיר - מוסך יבואן נראה יקר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי אפשרות לקנות אקסמפלר יד שנייה עם 150k,אבל שמור ללא תאונות רוב הנסיעות היו עפולה קיסריה, מוכר כי קיבל רכב חברה.

מה מחיר ריאלי לרכב הזה? המוכר הוא מכר של אחותי וכרגע לא פרסם תרכב ביד 2 ומוכן למכור לי במחיר גמיש, כמה לדעתכם שווה לשים על הרכב הזה?

אציין כי עשיתי סיבוב על הרכב והרכב מרגיש ונוסע טוב מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב של הגברת

תיבה רציפה, תורמת לזמינות כוח למנוע הקצת חלש ולצריכת הדלק (נסיעות עירוניות בלבד בבוקר עצבני 11-12 לליטר).

התיבה צורחת ומתחננת לרחמים בכל האצה - בקורולה שלי זה לא ככה וגם ב XV, כנראה עניין של בידוד אקוסטי יותר קמצני.

רכב מרווח לילדים, תא מטען סבבה ומושב אחורי מרווח עם חלונות גדולים.

2013 - 2014 ,תחילת שיווק הדגם (אפשר להבדיל לפי המגנזיום המכוערים) הגיעו בלי מובלאיי ועם אופציה יקרה ולא אידיאלית למולטימדיה מקומית של פיוניר. חוץ מדיבורית מקורית לא חסר הרבה ברכב מבחינת איבזור נוחות לשנה שלו.

אמינות - מתבסס על מוניטין יפני, היו ריקולים. רק זמן יגיד.

עדיין לא עשיתי טיפול אבל קיבלתי הצעת מחיר - מוסך יבואן נראה יקר

מסיכם אתך לגבי הרוב, לא לגבי המנוע החלש. נהפוך הוא: המנוע הזה זריז מאד בשידוך לפלנטרית 4 הילוכים של ה-SX4 (מ-2010), התיבה הרציפה דווקא מרגיעה אותו. אבל חוסכת 10-15% בדלק

לגבי הריקולים - ב-2016 היה ריקול לגבי כריות האויר הצדדיות בגלל בעיה בריפוד (אני סבלתי ממנו - מסירת הרכב נדחתה בחודש). בדגמים המוקדמים היה ריקול לרצועה המחזיקה את מיכל הדלק. היה איזה סיפור עם תיבת ההילוכים שהוזכר כאן לפני כחודשיים והשתתק לגמרי, אם כי צויין שניתנת עליה אחריות ארוכה מאד. כיון שלא נתקלתי בסיפור במקומות אחרים (כולל חיפוש בגוגל) איני יודע מה עומד מאחוריו, ולא בא לי להציק לגרז'ניק שלי עם שמועות.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב אמין ומאוד זול לאחזקה.

מה מחיר המחירון ומה המחיר שהבחור דורש?

בעיקרון, אתה מדבר על רכב עם קילומטראז' גבוה מאוד (אולי היד הראשונה היתה ליסינג?).

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה לא מתכוון לצבור קילומטראז' בקצב גבוה וכן מתכוון להחזיק את הרכב כמה שנים טובות לפחות, נראית לי עסקה לא רעה.

אבל אם גם אתה נוסע המון/ מתכוון למכור תוך שנה - שנתיים, כדאי להגדיל את התקציב לטובת רכב עם נתוני קילומטראז' יותר טובים, ואולי יד ראשונה ללא עבר ליסינג.

על הגיר הזה הייתי סומך פחות מאשר על גיר אוטומטי 4 הילוכים.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2050 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...