Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאוורר תקרה סטאר 5 - תאורת לד מובנית ? או אופציה ל 2 נורות רגילות ?

מרטין מקפליי
שימו לב! השרשור הזה בן 2101 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מעוניין לרכוש מאוורר תקרה סטאר 5 בגודל 44

הבנתי שהוא מגיע בשתי אופציות לתאורה (חיצונית הן נראות זהות) - הראשונה עם משטח לד של 17W והשניה אופציה לשתי נורות לד רגילות בעוצמה של עד 15W לכל נורה.

בראשונה האור יפה יותר מכיוון שכל המשטח מואר בצורה זהה

בשניה רואים את העיגולים הבהירים יותר שיוצרות הנורות על גבי הכיסוי

החשש שלי הוא שמשטח התאורה המובנה לא יספיק להאיר בצורה טובה חדר בשטח 12 מטר

מה דעתכם ?

עריכה אחרונה על ידי מרטין מקפליי
תיקון טעות, מדובר ב 17W
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טיב התאורה לא רק בהספק הנורות (וביעילות שלהן) אלא גם ב-diffuser. נסה להתרשם מהמכשירים זה ליד זה, אם כי אני חייב לומר שהסביבה של חנות תאורה מקשה מאד על ההשוואה.

בדוק גם את הגוון של משטח הלדים, הוא עשוי להיות צהבהב עם תאורה מופחתת, לעומת נורות שאתה יכול לבחור בגוונים שונים.

יש אלה נוספת - האם אתה אוהב חדרים שטופי אור (כפי שאני אוהב), או שאתה מעדיף חדר פחות מואר? חדר השינה שלי, למשל, שאינו הרבה יות רגדול מואר על ידי נברשת שבה לא פחות מ-5 נורות לד בהספקי 15-20 ואל כל אחת (ועוד כמה נקודות עזר), לבן שלי שגר בחדר קצת יותר קטן מכפי שאתה מתאר קניתי היום משטח לד של 60 ואט, אם כי טרם הותקן כך שאיני יכול לתת עליו ביקורת. כרגע החדר מואר על ידי 3 נורות CFL חשופות (הדיפיוזר נשבר),וכעת הבחור מרוצה מעוצמת האור.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מותקנים אצלי בשלושה חדרים מאווררים כאלו בגרסת הנורות. למען האמת לא ידעתי שקיימת (או עדיין לא הייתה כשקניתי) גרסה עם משטח לדים. אני מרוצה לגמרי מעוצמת האור ואני אפילו לא שמתי נורות של 15W (נראה לי שתיים של 9W - לד כמובן).

מבחינתי היתרון בנורות שאפשר להחליף אותן, כי מה לעשות גם ללדים יש אורך חיים מוגבל ואני לא מאמין להצהרות של היצרנים על עשרות אלפי שעות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי יש מאוורר כזה עם שתי נורות לד (קניתי את המנורות בעלות העוצמה החזקה ביותר שניתן להכניס בתוך המאוורר).

עדיין התאורה לא חזקה וזאת בגלל הזכוכית החלבית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...