Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב עד 20K (הכותרת נערכה)

Maorhag
שימו לב! השרשור הזה בן 2106 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

פה קבור ה"כלב" - כלל יסוד באחזקת רכב ישן היא טיפול אצל מוסכניק אחד שאמין עליך, ואתה יודע שלא ירמה אותך. החזקתי בחיי כבר לא מעט מכוניות ישנות. את רובן רכשתי בגרושים או קבלתי במתנה מאנשים שהתייאשו מהן אחרי שהשקיעו הרבה כסף. וראה זה פלא כל המכוניות עד האחרונה שבהן לא עשו יותר בעיות...

כשמטפלים אצל מוסכניק אחד, שאתה סומך עליו הוא גם ינהל רישום מה הוחלף, ואם הוא ישר גם כשתצטרך תיקונים הם לא יעלו הרבה לדוגמא משאבת דלק לגטס עןלה 158 שקלים כאן גם אם המוסך ירוויח עוד 20% על החלק - אני מתקשה להבין איך עבודת ההחלפה עולה 1000 ש"ח.

בנוסף לכךיש לשים לב, לא להחליף חלקים שהתבלו בחלקים מפירוק (ככל שמדובר בחלקים שידועים כבעייתיים) כי סביר להניח שהחייו של החלק יהיו קצרים יחסית כי הוא ידוע כבעייתי.

זה שתחליף את הרכב במשהו שמאן דהוא אומר לך שהוא "אמין" (עד כמה שמכונית בת עשרה יכולה להיות אמינה) לא יפתור את הבעיה שלא בטוח שהיא קיימת בגלל חוסר אמינות של הרכב (הגטס מכונית אמינה ופשוטה בבסיסה למרות הערות כאלה ואחרות של גולשים כאן) אני ממשיך לטעון שהבעיה היא בצורת התחזוקה, ולא ברכב.

כבר כתבתי בעבר ואכתוב שוב: תחזוקה נכונה קפדנית ולא מתפשרת עושה פלאות למזל :-D

הבעיה היא שאני לא מכיר מוסכניקים באזור פתח תקווה אז פשוט הלכתי למדרג ומצאתי מישהו, אשמח מאוד אם מישהו יכול להמליץ לי בפרטי על מוסכניק אמין.

המשאבה עלתה 500 + מעמ והעבודה הוא אמר גם 500 +מעמ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2106 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...