Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב עד 20K (הכותרת נערכה)

Maorhag
שימו לב! השרשור הזה בן 2095 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן, לפני שנתיים קנינו יונדאי גטס 2007 ונפלנו קשות במכירה במיליון ואחד דברים.

מחפשים לקנות רכב יד שניה, כמה שיותר זול (עדיף באזור ה10, אם יש משהו שווה במיוחד אז 15 בשביל מציאה מטורפת 20 אבל באמת שלא רוצה להגיע לשם)

כשהדרישה היא רק רכב שיהיה יחסית אמין ולא יבקר כל יומיים במוסך.

המלצה לדגם/שנה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אופי השימוש ברכב? כמה קילומטרים לשנה בערך? אני מבין שרכשתי גטס 2007 לפני שנתיים, והתאכזבתם? למה? מה קרה?

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אופי השימוש ברכב? כמה קילומטרים לשנה בערך? אני מבין שרכשתי גטס 2007 לפני שנתיים, והתאכזבתם? למה? מה קרה?

נפלתי בקניה. מתברר שקניתי מסוחר רמאי שקנה אותו שבוע לפני שמכר לי, אח"כ גיליתי שהוחלף מנוע וזה לא היה ברישיון רכב (ב"ה נפתר) , פעם ביומיים מבלה במוסך - בשנה האחרונה טיפולים בעלות של כ 6-7 אלף...זה נורמלי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נפלתי בקניה. מתברר שקניתי מסוחר רמאי שקנה אותו שבוע לפני שמכר לי, אח"כ גיליתי שהוחלף מנוע וזה לא היה ברישיון רכב (ב"ה נפתר) , פעם ביומיים מבלה במוסך - בשנה האחרונה טיפולים בעלות של כ 6-7 אלף...זה נורמלי?

השאלה אם אתה מחזיק את הרכב בתחזוקת שבר או בתחזוקת מנע.

תחושת הבטן שלי היא - שאתה קצר בכסף, ולכן אתה מתחזק את הרכב בתחזוקת שבר במקום לישר קו ולתחזק בתחזוקה ברמה גבוהה (שבסוף עולה ה-ר-ב-ה פחות)

אפשרות אחרת היא שהמוסכניק שלך רמאי, או סתם בעל מקצוע לא מוצלח. 6-7 בשנה זה ה-מ-ו-ן כסף לתחזוקה של גטס. באיזה תקלות מדובר?

אתה צריך להבין שבתקציב שאתה מדבר עליו (לפחות בתחום הנמוך) הרכב המומלץ הוא... יונדאי גטס. ובכל אופן רכישה בתקציב כזה היא כמעט תמיד הימור. עדיף שתמצא מוסך שיעשה יישור קו לרכב הקיים.

וולוו XC40 T3 Momentum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיון רע, רכב לא מוצלח,לא נוח,כמות תקלות שיכולה לפרנס כאן באיזור הלפחות חצי עמוד,היה צריך לבדוק את הרכב באופן יסודי- מכון בדיקה היה כותב מיד,שמס' המנוע לא מתאים למס' הרשום ברישיון ואז לא היית קונה את הנבלה וחוסך צרות רבות ועוד לפני מכון בדיקה,רשיון רכב של תאריך בעלות אחרון היה מדליק מנורה אדומה.

רכב מוצלח גם אם פחות מודרני הוא סיריון שיכול להיכנס בשנתונים 2008/9 או לחפש סוזוקי סוויפט עם מנוע 1500.

עריכה אחרונה על ידי colauti 9

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

colauti 9 - הוא כבר הבין שעשה טעות - אין צורך לזרות לו מלח על הפצעים.

לגבי הצעותיך: סוזוקי סוויפט נמכרת במחירים גבוהים מ-20K, ומה שנמכר בפחות, בדרך כלל טחון עד דק.

בסיריון המצב קצת יותר טוב, אבל בשביל לרכוש משהו סביר צריך להוציא קרוב ל-20K.

וולוו XC40 T3 Momentum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

colauti 9 - הוא כבר הבין שעשה טעות - אין צורך לזרות לו מלח על הפצעים.

לגבי הצעותיך: סוזוקי סוויפט נמכרת במחירים גבוהים מ-20K, ומה שנמכר בפחות, בדרך כלל טחון עד דק.

בסיריון המצב קצת יותר טוב, אבל בשביל לרכוש משהו סביר צריך להוציא קרוב ל-20K.

לא כתבתי כדי לזרות לו מלח על הפצעים,אלא כדי שלהבא יזהר ושלא יחשוב בטעות שגטס משנתון משודרג היא הרכב האולטימטיבי כרגע עבורו.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה אם אתה מחזיק את הרכב בתחזוקת שבר או בתחזוקת מנע.

תחושת הבטן שלי היא - שאתה קצר בכסף, ולכן אתה מתחזק את הרכב בתחזוקת שבר במקום לישר קו ולתחזק בתחזוקה ברמה גבוהה (שבסוף עולה ה-ר-ב-ה פחות)

אפשרות אחרת היא שהמוסכניק שלך רמאי, או סתם בעל מקצוע לא מוצלח. 6-7 בשנה זה ה-מ-ו-ן כסף לתחזוקה של גטס. באיזה תקלות מדובר?

אתה צריך להבין שבתקציב שאתה מדבר עליו (לפחות בתחום הנמוך) הרכב המומלץ הוא... יונדאי גטס. ובכל אופן רכישה בתקציב כזה היא כמעט תמיד הימור. עדיף שתמצא מוסך שיעשה יישור קו לרכב הקיים.

לא כ"כ מבין, הרכב עובר טיפול רגיל כל 15 אלף ואם יש משהו אני מתקן במקום. התיקונים האלה הם לפחות אצל 3 מוסכניקים שונים (תלוי באיפה אני נמצא) ותלויים בהמון מזל. נגיד עכשיו הלכה משאבת דלק, שלום ל1400 שקל (אחרי מעמ), איך אפשר למנוע את זה??

מניסיון רע, רכב לא מוצלח,לא נוח,כמות תקלות שיכולה לפרנס כאן באיזור הלפחות חצי עמוד,היה צריך לבדוק את הרכב באופן יסודי- מכון בדיקה היה כותב מיד,שמס' המנוע לא מתאים למס' הרשום ברישיון ואז לא היית קונה את הנבלה וחוסך צרות רבות ועוד לפני מכון בדיקה,רשיון רכב של תאריך בעלות אחרון היה מדליק מנורה אדומה.

רכב מוצלח גם אם פחות מודרני הוא סיריון שיכול להיכנס בשנתונים 2008/9 או לחפש סוזוקי סוויפט עם מנוע 1500.

הלכתי למכון בדיקה, יש לי חשש שהם שותפים לרמאות. הם טוענים ש100 אחוז הם בדקו את זה, ברור שהם לא בדקו...אח"כ שחיפשתי היסטוריה על הרכב ראיתי שהוא בכלל לא עבר טסט שנה אחת ואז כשהוא עבר לסוחר הוא פתאום העביר אותו טסט....באותו מכון שאח"כ שלחתי לבדיקה.

בכל מקרה אני כאן כדי ללמוד איך לא לפול שוב בפח ומה כדאי לקנות. ממליצים על סיריון 2008 בערך?

וידני לא מתאים, רק אוטומט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא כ"כ מבין, הרכב עובר טיפול רגיל כל 15 אלף ואם יש משהו אני מתקן במקום. התיקונים האלה הם לפחות אצל 3 מוסכניקים שונים (תלוי באיפה אני נמצא) ותלויים בהמון מזל. נגיד עכשיו הלכה משאבת דלק, שלום ל1400 שקל (אחרי מעמ), איך אפשר למנוע את זה??

פה קבור ה"כלב" - כלל יסוד באחזקת רכב ישן היא טיפול אצל מוסכניק אחד שאמין עליך, ואתה יודע שלא ירמה אותך. החזקתי בחיי כבר לא מעט מכוניות ישנות. את רובן רכשתי בגרושים או קבלתי במתנה מאנשים שהתייאשו מהן אחרי שהשקיעו הרבה כסף. וראה זה פלא כל המכוניות עד האחרונה שבהן לא עשו יותר בעיות...

כשמטפלים אצל מוסכניק אחד, שאתה סומך עליו הוא גם ינהל רישום מה הוחלף, ואם הוא ישר גם כשתצטרך תיקונים הם לא יעלו הרבה לדוגמא משאבת דלק לגטס עןלה 158 שקלים כאן גם אם המוסך ירוויח עוד 20% על החלק - אני מתקשה להבין איך עבודת ההחלפה עולה 1000 ש"ח.

בנוסף לכךיש לשים לב, לא להחליף חלקים שהתבלו בחלקים מפירוק (ככל שמדובר בחלקים שידועים כבעייתיים) כי סביר להניח שהחייו של החלק יהיו קצרים יחסית כי הוא ידוע כבעייתי.

זה שתחליף את הרכב במשהו שמאן דהוא אומר לך שהוא "אמין" (עד כמה שמכונית בת עשרה יכולה להיות אמינה) לא יפתור את הבעיה שלא בטוח שהיא קיימת בגלל חוסר אמינות של הרכב (הגטס מכונית אמינה ופשוטה בבסיסה למרות הערות כאלה ואחרות של גולשים כאן) אני ממשיך לטעון שהבעיה היא בצורת התחזוקה, ולא ברכב.

כבר כתבתי בעבר ואכתוב שוב: תחזוקה נכונה קפדנית ולא מתפשרת עושה פלאות למזל :-D

וולוו XC40 T3 Momentum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין בכלל שום שאלה, אימפרצה ניו אייג'.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2095 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...