Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התייעצות על דוח עמידה באדום לבן

שימו לב! השרשור הזה בן 2105 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תיאור המקרה: חבר עצר לרגע (לדבריו לא יותר מדקה-שתיים על השעון) בלי לצאת או לדומם מנוע באדום לבן בכביש צדדי בנצרת עילית, הגיע פקח עיריה רכוב וזרק לו דוח לתוך הרכב, הוא ניסה להגיד לו משהו אך הפקח אמר לו "אסור לעמוד כאן" ונסע.

שאלות:

1. שאלת תם, האם אסור לעצור באדום לבן גם לרגע לצורך הורדת נוסע ללא יציאה או דימום מנוע?

2. סעיף העבירה "עמדת\החנית את רכבך במקום חניה שנאסר ע"י ראש העירייה והאיסור סומן ע"י תמרור" מתאים?

2. הדוח מוזר, אין כותרות אלא רק נתונים. רק ההיגיון שלי אומר ש 28 זה סעיף עבירה ו250 זה הסכום לתשלום ולא להיפך, נראה שיש לו תקלה במכשיר, אפשר לפסול על זה את הדוח? (בעבר פסלתי על הרבה פחות מזה דוח משטרתי)

תודה רבה לכם!

IMG_4126.jpg

IMG_4127.jpg

עריכה אחרונה על ידי tza
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"כביש צדדי"

חצי ממשרדי הממשלה שם.

הפקחים שם מסתובבים כמו זבובים

ישלם וישכח או יזכור.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדום לבן = עצירה אסורה. פרט למונית לצורך העלאת/הורדת נוסעים. לגבי הדף עליו רשומים הפרטים, 250 ש"ח זה אכן סכום הקנס. כנראה נגמר הדיו/הדף הוסט בתוך המדפסת ולכן כך יצא. אתה יכול לבקש מהעיריה ד"וח עם כל הפרטים או להמתין לקבלת הדו"ח בדואר. מבחינת מהות העבירה , הדו"ח מוצדק לחלוטין

God decides how long your life will be,you decide how wide it will be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי את טענתך

סידורי 28 סכום הקנס 250 ש"ח מה לא בסדר?

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי את טענתך

סידורי 28 סכום הקנס 250 ש"ח מה לא בסדר?

שהמילים המודגשות בציטוט ושאר הכותרות לא קיימות בדוח ואני צריך לנחש אותם.

עריכה אחרונה על ידי tza
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבקש מהעיריה לשלוח לך דו"ח מלא בפרטים. כמעט תמיד הפקחים מצלמים את העבירות. תנסה לבקש גם תצלום. ואז תחליט אם ברצונך לערער על הדו"ח.

God decides how long your life will be,you decide how wide it will be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב

נסה את מזלך

לא מאמי ןשתצלח דרכך

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על הדו״ח כתוב ״הצמדה״.

זה אומר שתוך זמן קצר - שנה לכל היותר - תקבל דואר רשום עם כל הפרטים החסרים. אז תחכה.

עם זאת, מה שניתן להבחין הוא שהעירייה לא מציינת את שם הפקח. כל שרשום הוא: ״ז. לי״.

״ז. לי״ אולי זה סוג של בדיחה לא מוצלחת של העירייה או של הפקחים, אבל זה לא עובד מבחינה משפטית. מכיוון שאין שם כותב הדו״ח, אתה לא יכול לבדוק אם עבר הסמכה כדין, ואם שמו פורסם ברשומות. אלה הם תנאים שחייבים להתקיים בכדי שהפקח יוכל להנפיק דוחות.

כך שכאשר תקבל את הקנס בדואר (ואני לא מאמין שעל הדו״ח שישלח למענך יופיע שם פקח אחר) - תוכל לבקש לפסול אותו מהטעמים האלו.

אם, מצד שני, יופיע שם אחר - זה בכלל מעשה פסול של העירייה...

אלא שזה שם אותך במילכוד. מכיוון שאם תטען שהשמות לא זהים - אתה בעצם מודה שקיבלת את הדוח המקורי לידיך. וכיוון שכך - היו לך 90 ימים לשלם את הדו״ח. ואם לא שילמת - רואים אותך כמי שהורשע בעבירה, ודינו נגזר. ואז אפשר לחייב אותך גם בכפל קנס ושאר ריביות.

בקיצור, אם אני אתה - מחכה לדו״ח, ובודק ששם הפקח מופיע כראוי. אם מופיע שם שונה מ-״ז. לי״ - פשוט בולע את הצפרדע. בודק שכל שאר הדברים תקינים, ומשלם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ז.לי זה לא זין לך

די

מספיק עם ההתחכמויות

מי שהנפיק את הדו"ח ידוע לעיריה ייתכן שזה קיצור של זאב ליברמן והמדפסת לא מדפיסה את כל הנתונים.

תרצה לברר מי הנפיק את הדו"ח

תמתין , ובעל הרכב יקבל את הדו"ח, ואז תחליטו מה לעשות.

אני הייתי משלם וחסל סדר.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2105 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...