Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התחדשתי בגולף GTI

TamirK
שימו לב! השרשור הזה בן 2075 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב,

התחדשתי בגולף GTI, קיבלתי אתמול בראשון.

התרשמות ראשונית. רכב חביב ביותר, זריז ועם מספיק כוח.

וזאת רק ההתרשמות הראשונית. חוסך מהמנוע העמסת יתר, לפחות בהתחלה.

(אם כי הבנתי שאין הוראות מיחדות להרצה היום).

שאלה לגבי המולטימדיה, למי שמכיר.

ברכב לוח שעונים דיגיטלי, מה שהם קוראים info display

במרכז הקונסולה יש מסך שמחוברת לו מערכת אנדרואיד עם וויז.

זה נראה כמו התקנה מקומית, הרזולוציה לא משהו. הרמקול זה רמקול ממרכז המסך. לא מערכת הסאונד של הרכב.

מי יודע לשפוך אור על זה.

לא נראה משהו ברמה מאד גבוהה.

וגם, מישהו יודע אם אפשר לראות מפות בלוח השעונים. נראה כמו שצריך איזה רכיב תוכנה ברכב שלא מגיע בגרסה הזאת. שאלה אם נכון, אם אפשר להוסיף?

מלא שאלות בבת אחת:)

תודה, תמיר.

תמיר | חבר IAROC - הבית לבעלי וחובבי אלפא רומיאו - נפגשים כל יום שישי בהרצליה פיתוח!

GT 3.2

147GTA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 63
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

זו התקנה מקומית של קופסת אנדרואיד שמתלבשת על המערכת המקומית.

מיותר לחלוטין ברכב הזה - שיש לו CAR PLAY ו- ANDROID AUTO מובנים שעובדים מצויין.

אתה אתה עם אנדרואיד - תשתמש באנדרואיד אוטו וזה עובד מצויין אם חיפוש קולי בעברית.

אם אתה עם אפל - וייז לקאר פלייי אמור לצאת בעדכון הקרוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

(אם כי הבנתי שאין הוראות מיחדות להרצה היום).

אם תואיל לפתוח את ספר הרכב, תמצא הנחיות די מדוייקות של היצרן על נהיגה ב-1500 ק"מ הראשונים.

תתחדש!

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו התקנה מקומית של קופסת אנדרואיד שמתלבשת על המערכת המקומית.

מיותר לחלוטין ברכב הזה - שיש לו CAR PLAY ו- ANDROID AUTO מובנים שעובדים מצויין.

אתה אתה עם אנדרואיד - תשתמש באנדרואיד אוטו וזה עובד מצויין אם חיפוש קולי בעברית.

אם אתה עם אפל - וייז לקאר פלייי אמור לצאת בעדכון הקרוב.

כך באמת גם חשבתי, שזו התקנה מקומית.

משהו ששמתי לב- זה מנגן על רמקול במרכז הקונסולה. נדמה לי שאם מחברים קאר פליי.. זה גם מנגן על הרמקול הזה ולא על המערכת המרכזית, אני צודק, אתה מכיר אולי?

ונראה שיהיה נכון להעיף את זה :)

תמיר | חבר IAROC - הבית לבעלי וחובבי אלפא רומיאו - נפגשים כל יום שישי בהרצליה פיתוח!

GT 3.2

147GTA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברוב הקופסאות האלה - הרמקול נמצא על הקופסה עצמה. רמקול פנימי קטן. והוא זה שמוציא את ההנחיות לוייז.

אניח מניח שיש לך גם מצלמת רוורס - המצלמה והקופסת אנדרואיד משתמשים באותו מתאם כניסת וידאו למסך.

הקאר פליי צריך להשמע דרך הרמקולים של הרכב. הרי גם אתה יכול לנגן מוזיקה דרך הקארפליי מהאייפון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התשובה.

אחקור את זה, אתמול קבלתי את הרכב ועדיין לא הספקתי ממש.

אבהיר רק- המסך המרכזי מקורי של הרכב.

יש מצלמה אחורית, גם היא מקורית של הרכב.

התוספת זה מערכת מקומית שמראה את הוויז. אולי עוד משהו, מערכת אנדרואיד.

חיברתי את האייפון לקאר פליי.. נדמה לי שגם ניגן על הרמקול בקופסא ולא המערכת המרכזית. אבל אבדוק את זה.

תודה,

GT 3.2

147GTA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש!

כשרכשת את הרכב, האם הציעו לך את קופסת האנדרואיד (לצורך ניווט בווייז)? לא נראה לי שדחפו לך משהו בניגוד לרצונך או הסכמתך, ובטח לא בחינם.

מה לגבי מצלמת הרוורס, איפה היא ממוקמת? בידית פתיחת תא המטען? אם לא, נדמה לי שהיא לא מקורית.

יש לך מובילאיי ברכב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, יש מובילאיי ברכב (זה מחוייב לפי החוק לדעתי על רכבים חדשים).

המצלמה מקורית, מתחת לסמל.

את מערכת האנדרואיד הוסיפו ללא חיוב.

הם קוראים לזה connect it צ'מפיון.

לא ייחסתי לזה חשיבות בהזמנה.

רצו להתקין גם חיישים אחוריים בהתקנה מקומית, את זה ביטלתי! מבחינתי כמה שפחות יגעו ברכב בהתקנה מקומית (מעבר לזה שכבר "שחטו" בהתקנת מובילאיי, איתורן- אחד ער, אחד רדום:)) וכו'..

GT 3.2

147GTA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תואיל לפתוח את ספר הרכב, תמצא הנחיות די מדוייקות של היצרן על נהיגה ב-1500 ק"מ הראשונים.

תתחדש!

אשמח אם תפני אותי למה שאתה מכיר, אם מכיר.

הואלתי ובדקתי בספר הרכב. אין שום התייחסות.

אתמול שאלתי את הנציג במפורש אם יש הוראות מיוחדות לנסיעה ב 1500 קמ", החלפת שמן לאחר 1500 קמ? השיב בשלילה מוחלטת.

בתחושה שלי כדאי לחוס בתקופה הראשונה, אבל אולי זה סתם בגלל סיבות של פעם??

GT 3.2

147GTA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2075 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...