Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התחדשתי בגולף GTI

TamirK
שימו לב! השרשור הזה בן 2097 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני לא בטוח שיש אלוהים.

אבל להבדיל מהשאלה שלי, את השאלה שלך אפשר לבדוק בשניה באינטרנט - וברור שיש כזו אופציה. פה מחליטים לא להביא.

כנראה שהאופציה של בקרת סטייה מנתיב באה עם עוד פיצ׳רים שמייקרים את הרכב משמעותית.

בחלק לא קטן מהדגמים של צ׳מפיון האופציה הזו חסרה, ובגללה מתקינים מובילאיי מעצבנת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 63
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

^ מאיר,

מישהו כאן בפורום שיתף התכתבות עם נציג צ'מפיון לא מזמן..

נאמר לו שבמהלך שנת 2019 יתווספו מערכות בטיחות נוספות לרכבי הקונצרן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שהאופציה של בקרת סטייה מנתיב באה עם עוד פיצ׳רים שמייקרים את הרכב משמעותית.

בחלק לא קטן מהדגמים של צ׳מפיון האופציה הזו חסרה, ובגללה מתקינים מובילאיי מעצבנת.

כנראה כנראה

כנראה שפשוט אתה עצלן מכדי לבדוק ;-)

ובהקשר אחר - בשבוע הקרוב מתחילות נסיעות מבחן פנימיות על גולף 8, אשר בוחנות מערכות חדשות, רובן קשורות לניהול מנוע, בטיחות, ודיווח לאחור או לרכבים אחרים.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפ"ש - תתחדש,רכב מצוין! :)

סע בדרכים טובות.

מדהימה. האם סוף סוף יש אופציה לפול לד?

תמיד היה פול לד

בפולו GTI זה עולה 9000,בגולף נדמה לי 12000

או שאתה מדבר על דבר אחר ?

נראה צנוע בכל צבע. זה הקטע עם הגולף GTi, בקושי אפשר להבדיל בינה לבין גולף רגילה. מבחינתי זה יתרון אגב.

תתחדש, סע בזהירות ותהנה :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

מקווה שאתה מסתלבט..אפילו מישהו שאין לו זיקה לרכבים \ לא מעניין אותו,יבחין באחד מ25927852 דברים שונים בין גולף רגילה ל GTI ..

לגבי צבע - צודק,לבן נטמע מצוין בין כולם ופחות מושך תשומת לב שלילית :mm_nah:

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקווה שאתה מסתלבט..אפילו מישהו שאין לו זיקה לרכבים \ לא מעניין אותו,יבחין באחד מ25927852 דברים שונים בין גולף רגילה ל GTI ..

מי שאין לו זיקה ספציפית לואגיות לא יידע להבחין בין גולף 5 לכל גולף עד הנוכחית אלא אם יגידו לו, GTI אן לא GTI.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יוצא פה מול כולם עם דעותיי המבישות:

אוהב את הריפוד של ה-GTI.

מת על הג'אנטים שלה.

נראית הכי טוב בלבן.

אני חושב שאני מזדקן כי היא מאוד מוצאת חן בעיניי.

חבל שמצומדת ל-VAG.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לומר את האמת? אפילו אדם שכן חובב רכבים אבל כפי שנכתב, אין לו זיקה לוואגיות וכו' מאיפה לי לדעת מה ואיזה הבדלים יש? אני אשים לב להבדל עם הסמלון בגריל של ה GTI ואולי לפי הגאנטים ככה מהצד, מעבר לכך? את מי זה מעניין וגם אדם שטיפה מבין ברכבים עלול שלא לזהות שזה GTI, תתרגל לעובדה - הרכב לא בולט כלל עם כל הבאסה או האושר שזה מביא לאחרים.

אז כן הם צודקים, בקושי אפשר להבדיל ולהבין שיש מולי או לצידי גולף GTI, צריך לאכול את הבאסה לעיתים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מסתלבט בכלל, ואני מניח שאתה מבין שזיקה לרכבים יש לי...

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמיר תתחדש על הרכב החדש ומאחל לך לחייך בכל נסיעה :)

לומר את האמת? אפילו אדם שכן חובב רכבים אבל כפי שנכתב, אין לו זיקה לוואגיות וכו' מאיפה לי לדעת מה ואיזה הבדלים יש? אני אשים לב להבדל עם הסמלון בגריל של ה GTI ואולי לפי הגאנטים ככה מהצד, מעבר לכך? את מי זה מעניין וגם אדם שטיפה מבין ברכבים עלול שלא לזהות שזה GTI, תתרגל לעובדה - הרכב לא בולט כלל עם כל הבאסה או האושר שזה מביא לאחרים.

אז כן הם צודקים, בקושי אפשר להבדיל ולהבין שיש מולי או לצידי גולף GTI, צריך לאכול את הבאסה לעיתים.

זה אחד הדברים החיוביים :) רכב שלא מושך יותר מידי תשומת לב אבל נותן לך להנות.

שבוע נהדר לכולם.

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יוצא פה מול כולם עם דעותיי המבישות:

אוהב את הריפוד של ה-GTI.

מת על הג'אנטים שלה.

נראית הכי טוב בלבן.

אני חושב שאני מזדקן כי היא מאוד מוצאת חן בעיניי.

חבל שמצומדת ל-VAG.

נכון לכל מילה.

"שלום מותק מדבר סרג'יו קונסטנסה, מה שלומו?"

אוהבים אותך פולי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שפותח השרשור קנה דווקא GTI בגלל הביצועים ולא בגלל איך שהיא נראית (או כל אחד אחר שמעוניין ברכב לצורך העניין).

אם מראה היה המטרה, אפשר היה לקנות את הדגם הכי מסכן, להדביק כמה מדבקות gti בדולר וחצי, ולשים סט ג'אנטים :)

יותר מזה, רכב שנראה רגיל ומתנהג כמו חיה עדיף (וגם מגניב יותר) מרכבים שנראים כמו חיה ומתנהגים פחות מרגיל (ולוסטר למשל..)

אני אישית מאוד אוהב.

עריכה אחרונה על ידי ramik33
:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2097 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...