Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המחשב מחליט לעשות BACK מעצמו

killer2004
שימו לב! השרשור הזה בן 2100 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חברים

תקלה שמרתיחה אותי כבר הרבה זמן ולא הצלחתי למצוא את הפתרון שלה.

מדובר במחשב נייד של דל במצב כמעט חדש אך בן כמה שנים.

פתאום באמצע החיים הוא מחליט שהוא עושה BACK ומחזיר לעמוד הקודם שהייתי בו בכרום.

ניסיתי להחליף את העכבר שמחובר אליו אבל זה משום מה מרגיש לי כמו איזה וירוס מעצבן.

לא הצלחתי למצוא אף תלונה במרתפי גוגל של העניין הזה. יש למישהו רעיון ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שכפתור הback במקלדת מקצר פתח קובץ טקסט תרשום 1 עד 9 ותשאיר את המחשב כמה שעות עם קובץ הטקסט פתוח אם אתה רואה שנמחקו מספרים סימן שצריך לעשות ניקוי או תיקון לכפתור/מקלדת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעשה פריקת מתח מהקבלים.

אם הסוללה נשלפת, תוציא אותה, נתק את המטען, ותלחץ 10 שניות על כפתור ההדלקה. חבר הכל ותדליק רגיל.

אם לא נשלפת, נתק את המטען ותלחץ 10 שניות על כפתור ההדלקה.

במחשב של חבר הייתה תופעה דומה (כפתורים נלחצים מעצמם), וזה מה שפתר את זה.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמח לשמוע שהבעיה בדרך לפתרון. לצורך האבחון הזה:

יכול להיות שכפתור הback במקלדת מקצר פתח קובץ טקסט תרשום 1 עד 9 ותשאיר את המחשב כמה שעות עם קובץ הטקסט פתוח אם אתה רואה שנמחקו מספרים סימן שצריך לעשות ניקוי או תיקון לכפתור/מקלדת.

אני ממליץ על

http://www.keyboardtester.com/

משמיע חיווי קולי על כל לחצן שנלחץ, מה שלא תמיד אפשר לאבחן באמצעות כתבן.

יש אפשרות להשתיק כפתורים מסוימים דרך ההגדרות.

אני הזמנתי מקלדת חליפית מסין (ללא עברית וללא מדבקות, אני מקליד הקלדה חצי עיוורת) המחשב שלי LENOVO אבל אני חושב שהעיקרון זהה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה לא נפתרה כי backspace כבר לא עושה אחורה בכרום, אלא alt וחץ שמאלה, או לחלופין כפתור back ייעודי. יש כזה על המקלדת? אם כן, תעביר לו ניקוי, ובכלל, שלח את המחשב לחנות/מעבדה שיעשו לו ניקוי כמו שצריך. גם מאבק במאווררים וגם מכל מיני ג'יפה במקלדת.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי הבעיה לא נפתרה... /:

תרצה לפרט, או להתייחס למה שכתבתי לפניך?

או רק לבשר שהבעיה לא נפתרה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...