Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קבלת רכב ליסינג מהעבודה - בחירה בין אפשרויות

hghg
שימו לב! השרשור הזה בן 2098 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כמו שנאמר, אולי נלך הפוך, מה אתה צריך מהרכב?

ביצועים? מטען? צריכת דלק? (מי משלם על הדלק), מראה?

כי יש פה כמה סוגים של רכבים. סטיישן, סדאן, 5 דלתות, דיזל, בנזין.

:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם המחירים אותו דבר הייתי הולך על קלאו דיזל סטיישןץ

גם חזקה וגם פרקטית וגם מרווח תדלוקים מצויין.

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כבר שנה ו3 חודשים עם 32,000 קילומטר על הקליאו LIFE - להלן הסיקור, יש דגם של מתיחת פנים עם פלסטיקה קצת יותר יפה בפנים אבל חוץ מזה מדובר באותו רכב - לינק.

האמנם היא קצת מיושנת ביחס לאיביזה שרק יצאה עכשיו אבל היא סופר נוחה לי כנהג ברכב - מאחור יש קצת פחות מרווח.

הקליאו בנזין זריזה, המושב שלה מאוד נוח לי(פי כמה מהאיביזה), מרווח לנהג מעולה, המערכת מבחינת פונקציונליות מעולה(BT עם שליטה מההגה) ובקרת שיוט(יש רק 2 רמקולים וחלונות חשמל רק מקדימה) ומבחינת רעשי רוח ומתלים היא קצת יותר נוקשה ורועשת - אבל אני יכול לצאת מנסיעה של שעתיים ולא להתעייף ומבחינתי זה שווה הכל.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צריך את המרווח של הסטיישן\ראפיד?

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ככה - אני מסתכל על הרכבים ב 3 קטגוריות עיקריות

אמינות(כמה פעמים תראה מוסך, או שהרכב יעצבן אותך על הבוקר)

ביצועים(כולל צריכת דלק בפנים וכל השאר)

הנדסת אנוש(נוחות נקרא לזה כך)

אני עדין לא יודע אם אתה איש משפחה/צריך מס' מקומות מסויים

גודל בגאז', אני אענה על הרכבים שכן יצא לי לנהוג עליהם:

איביזה - אתה מקבל כאן רכב לא פראייר, החדשות ממה שאני זוכר כולן מגיעות עם טורבו,

אתה מקבל כאן גיר לא שיא האמינות אבל ביצועים יפים, בעייתי אבל מה אכפת לך? 3 שנים ומחליף...

הנדסת אנוש לא רעה בכלל, אבל אני לא זוכר באיזו רמת אבזור אני השתמשתי

יאריס - רכב אמין לכל דבר, ההתנהגות שלו על הכביש לא מלהיבה אבל גם לא תצא מאוכזב.

יש לה את הלוגו של טויוטה אז במקרה ותרצה לקנות אותה אחרי ה3 שנים מובטח לך פה שוק קניה לא קטן.

הונדה ג'אז - אני חושב שאתן לך פשוט לראות סירטונים ביוטיוב על הנדסת האנוש, הם מתלהבים ממנה מספיק שם.

מבחינת הביצועים - לא מלהיבה באופי הנהיגה שלה, חסר לה מעט כוח גם לפי דעתי בעליות. רכב אמין ונוח.

אני לא מכיר את הפאביה סטיישן אבל את הפאביה הרגילה כן, רכב מהנה, אתה יושב ומרגיש כאילו עלית לגיפון נמוך,

יש לה החזקה על הכביש, מרגישה פחות ספורטיבית מהאיביזה בהתנהגות שלה אבל יותר מרווחת.

כולן חסכוניות בדלק, לא יודע מול המתחרות אבל אמרתי שאכתוב את הניסיון שלי איתן אולי יעזור לך בבחירה

בכל מקרה מציע לך לבחור 2-3 דגמים ולעשות נסיעת מבחן על שלושתם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2098 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...