Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התלבטות בין קיה פיקנטו 1.2 לשברולט ספארק 1.4 LT

rocaree
שימו לב! השרשור הזה בן 2076 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

אני מעוניין לקחת רכב בליסינג פרטי (לתקופה בין 18 ל 30 חודשים), ואני מתלבט בין קיה פיקנטו 1.2 LX לשברולט ספארק 1.4 LT.

נתונים על השימוש הצפוי ברכב:

קילומטראז' נמוך לשנה, רווק, חלוקה שווה בין נסיעה עירונית ובינעירונית.

מאפיינים שחשובים לי (מהחשוב לפחות חשוב):

צריכת דלק נמוכה, אחיזת כביש טובה, בידוד רעשים טוב.

ברור לי שהפערים לא גדולים והאיכות של שתיהן לא גבוהה, אבל עדיין אני אשמח לשמוע שורה תחתונה מחוכמת ההמונים. מה לדעתכם עדיף ולמה?

אם יש לכם הצעה על רכב אחר באותו סדר גודל במחיר, אני אשמח לדעת ממנו ולמה דווקא אותו..

תודה רבה! :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אישיתי הספארק.

היא חזקה יותר ולדעתי נוחה יותר, הפיקנטו מרגישה נוקשה בעיר.

לפיקנטו עם זאת תא מטען גדול יותר ויש בלימה אוטונומית.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה הספארק אומנם יותר חזקה בביצועים מבחינת המנוע והרכב עצמו ויכול להיות גם מבחינת צריכת הדלק, אך פיקנטו הרבה יותר בטוחה ויש גם עדיין את האחריות יצרן עליה שגם את זה הייתי לוקח כפרטמר וכמובן המחיר שהיא יותר משתלמת מהספארק. אז אם אתה לוקח את הכול ביחד היא יותר משתלמת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחריות זה לא שיקול כי הוא יחזיק אותה פחות מ 3 שנים, למה מבחינת מחיר היא משתלמת יותר?

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסחירות של שברולט נמוכה יותר מקיה באופן משמעותי, לכן אני הייתי בוחר בפרטי בקיה,

למרות שהקיה מרווחת באופן מפתיע ונוסעת היטב, השברולט נראת יותר מודרנית (לא נהגתי על הספארק החדשה) ולכן בליסינג הייתי הולך עליה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אישיתי הספארק.

היא חזקה יותר ולדעתי נוחה יותר, הפיקנטו מרגישה נוקשה בעיר.

לפיקנטו עם זאת תא מטען גדול יותר ויש בלימה אוטונומית.

תודה על הפירוט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שתיהן טובות אבל שמות דגשים קצת שונים. הספארק יותר מאוזנת ויותר קרובה לרכב גדול שהקטינו אותו. לך תעשה סיבוב בשתיהן ותבחר את זו שתרגיש בה יותר טוב. בעלויות השכירות של רכבי המיני אתה יכול לבלות יום או יומיים עם כל אחת מהן כדי לגבש דיעה.

אישית בחרתי בספארק LTZ ואשתי מאוד מרוצה.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2076 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...