Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקש המלצה על מד לחץ אוויר לצמיגים אמין ומדויק

much
שימו לב! השרשור הזה בן 2081 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

באיזה אתם משתמשים? או שאתם פשוט מסתפקים במשאבות של תחנות הדלק אחת לשבועיים?איזה יותר מדויק ואמין דיגיטלי או אולי אנלוגי?

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מד לחץ מכוייל ברמת מעבדה יעלה לא מעט כסף, אבל בגלל שלא קוראים לך קימי רייקונן - אתה לא באמת זקוק לזה :)

קנה את 'השלישי הכי זול באיביי', לא את אלה של 5 שקלים אלא את אלה של 25 וזה אמור להיות מספיק טוב, רזולוציה של PSI או שניים לא מאד מורגשת בנהיגה יומיומית ברכב כביש.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניח שאם תלך לחנות אספקה טכנית ותקנה מד לחץ ב50 -100 שקל הוא יהיה בסדר, אבל למה לא להזמין הביתה ברבע מחיר?

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם המכשירים שמגיעים מסין/הונג קונג מדויקים ועושים את העבודה,או שעדיף להימנע מהם?

המד לחץ "עיפרון" עושה את העבודה?אפשר להסתמך עליו?

עריכה אחרונה על ידי much

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

https://www.ebay.com/itm/LCD-Digital-Car-Motorcycle-Tire-Tyre-Air-Pressure-Gauge-Tester-Tool-For-Auto-F/192425282737?epid=1438712491&hash=item2ccd70ccb1%3Ag%3A~qkAAOSwjwtZsPug&_sop=15&_sacat=0&_nkw=LCD+Digital+Car+Motorcycle+Tire+Tyre+Air+Pressure+Gauge+Tester+Tool+For+Auto&_from=R40&rt=nc

רכשתי 2 כאלה לפני כמעט שנה, עדיין עובד טוב גם לי וגם לחבר.

יותר מדוייק מתחנת הדלק, הוא מראה בדיוק של חצי PSI,

ומידי פעם שאני בודק בתחנות הוא אכן קולע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

https://www.ebay.com/itm/LCD-Digital-Car-Motorcycle-Tire-Tyre-Air-Pressure-Gauge-Tester-Tool-For-Auto-F/192425282737?epid=1438712491&hash=item2ccd70ccb1%3Ag%3A~qkAAOSwjwtZsPug&_sop=15&_sacat=0&_nkw=LCD+Digital+Car+Motorcycle+Tire+Tyre+Air+Pressure+Gauge+Tester+Tool+For+Auto&_from=R40&rt=nc

רכשתי 2 כאלה לפני כמעט שנה, עדיין עובד טוב גם לי וגם לחבר.

יותר מדוייק מתחנת הדלק, הוא מראה בדיוק של חצי PSI,

ומידי פעם שאני בודק בתחנות הוא אכן קולע

כזה בדיוק עובד אצלי כבר 5-6 שנים, אפיל לא הייתי צריך להחליף בטריה. אין לו סטייה של יותר מ 1-2PSI, זה מספיק לחלוטין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא עדיף למלאות פעם בשבוע אוויר? אם לא חסר אז פעם בשבועיים.

למלא*

בכללי צריך לבדוק ולמלא מדי כמה שבועות, זה נכון.

אבל המוצרים האלו עוזרים לי למשל בתחנה למלא 2-3 PSI יותר, ואז להוריד ללחץ המתאים לי.

לדוגמא, יש פעמים שבהם הרכב מלא, אני צריך לחצים אחרים ולאחר הטיול, אני יכול בנוחות הבית בבוקר או בערב כשהצמיג "קר", להוריד את הלחץ אוויר עם המד שיש לי וכו'.

תלוי איך כל אחד עושה שימוש, אצלי זה מאוד שימושי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא עדיף למלאות פעם בשבוע אוויר? אם לא חסר אז פעם בשבועיים.

אצלי יורד 1-2 PSI בחודשיים, ולבדוק ליד הבית עם המודד זה הרבה יותר פשוט מאשר בתחנת דלק.

שאני מזהה שיש ירידה אז בתדלוק הבא אני ממלא.

וגם לומדים זה עוזר להבין את הרכב יותר טוב, בבדיקה בצהריים אפילו שהרכב לא נסע מהבוקר.

אז בצד של השמש הצמיגים מראים 1-2 יותר מאשר הצמיגים שלא מקבלים שמש ישירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כזה בדיוק עובד אצלי כבר 5-6 שנים, אפיל לא הייתי צריך להחליף בטריה. אין לו סטייה של יותר מ 1-2PSI, זה מספיק לחלוטין.
בוקי,רכשת את המכשיר בזמנו דרך הרשת/אינטרנט/איביי או פה בארץ?המכשיר הנ"ל זקוק לכיול פעם ב.. או אין צורך?כמה עלה לך,אתה זוכר?הוא תוצרת סין?

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא כזה אמין ; הצלחתי לסדוק לו את דופן הפלסטיק (בקצה הפיה) תוך שתי מדידות, והדבר גרר פגימה באטימה אז לא נותרו ברירות מלבד לזרוק לפח. הצעצוע האנלוגי שעותומטיכ1 הציג פה נראה כמו ה candidate הבא לרכישה, למרות שאני פשוט מסתמך על נתוני ה TPMS שמוצגים לי בעיוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2081 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...