Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צד ג לא מוכן לשלם את מלוא הסכום

שימו לב! השרשור הזה בן 2108 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רכבי מבוטח מקיף בביטוח ישיר. לפני 3 חודשים פגע בי רכב מאחור, הפעלתי ביטוח – פניתי למוסך הסדר, הביאו שמאי מטעם המוסך, תיקנו את הרכב. השארתי צ'ק לשמאי, וצ'ק ערבון (עלות התיקון 13000ש"ח).

לפני חודשיים ביקשו לשלוח אלי מטעם צד ג' שמאי לבדיקת הרכב אחרי התיקון – תאמנו והרכב נבדק. לפני כחודש הופקד לעו"ש שלי סכום של 8000 ₪ - המקור לא ברור ולא יודעתי על כך, לאחר מספר ימים קיבלתי טלפון מנציגת חברת הביטוח במוסך שהסבירה לי שצד ג' לא מאשר את מלוא סכום התיקון כי לטענתם לא היה צורך בהחלפת דלת אחורית. לכן הפקידו לחשבוני את הסכום ללא הדלת. ושעכשיו עלי להפקיד צ'ק בסכום 8000שח(שהופקד לחשבוני) במקום צ'ק הערבון (13000שח). ואת ההפרש אוכל לכסות או בתשלום השתתפות עצמית או לתבוע את צד ג' בתביעה פרטית.

שאלתי – למה אחרי ששמאי מטעם המוסך מחליט אילו חלקים להחליף ואת מה לתקן אני כלקוח צריך להיות מעורב בכל הבלאגן הזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכבי מבוטח מקיף בביטוח ישיר. לפני 3 חודשים פגע בי רכב מאחור, הפעלתי ביטוח – פניתי למוסך הסדר, הביאו שמאי מטעם המוסך, תיקנו את הרכב. השארתי צ'ק לשמאי, וצ'ק ערבון (עלות התיקון 13000ש"ח).

לפני חודשיים ביקשו לשלוח אלי מטעם צד ג' שמאי לבדיקת הרכב אחרי התיקון – תאמנו והרכב נבדק. לפני כחודש הופקד לעו"ש שלי סכום של 8000 ₪ - המקור לא ברור ולא יודעתי על כך, לאחר מספר ימים קיבלתי טלפון מנציגת חברת הביטוח במוסך שהסבירה לי שצד ג' לא מאשר את מלוא סכום התיקון כי לטענתם לא היה צורך בהחלפת דלת אחורית. לכן הפקידו לחשבוני את הסכום ללא הדלת. ושעכשיו עלי להפקיד צ'ק בסכום 8000שח(שהופקד לחשבוני) במקום צ'ק הערבון (13000שח). ואת ההפרש אוכל לכסות או בתשלום השתתפות עצמית או לתבוע את צד ג' בתביעה פרטית.

שאלתי – למה אחרי ששמאי מטעם המוסך מחליט אילו חלקים להחליף ואת מה לתקן אני כלקוח צריך להיות מעורב בכל הבלאגן הזה?

כנראה לא הפעלת ביטוח.

לכן שתי דרכי פעולה

האחת להפעיל ביטוח לשלם את ההשתתפות העצמית ושהם ישברו את הראש מול הפוגע / חברת הביטוח שלו.

הדרך השניה היא לתבוע את הפוגע / חברת הביטוח שלו על ההפרש.

שמאי א' קבע X שמאי ב' קבע Y נמוך מ X.

כיוון ששמאי ב' לא ראה את הדלת , לכן קביעתו כי לא היה צורך להחליפה מתבססת על כלום, לעומת הקביעה של השמאי שלך שהתבססה על בחינת הדלת.

מי צודק?

בית המשפט יקבע איזו חוות דעת לקבל.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פות״ש - קודם כל, כדאי לברר בחברת הביטוח של צד ג׳ על מה ולמה. אם הם החליטו את זה על דעת עצמם ואין להם דוח שמאי משלהם שקובע את זה - לפעמים קצת שרירים ואיום בתביעה יבטלו את רוע הגזירה. אם יש שמאי מטעמם שקבע את זה - הייתי מבקש מהשמאי שלך (במידה ובחרת אותו בחוכמה) שייצור קשר עם השמאי הזה שלהם וישטוף אותו. מניסיון.

בכל מקרה, צעד ראשון - להתקשר אליהם ולדרוש חוות דעת של שמאי מוסמך על כך שאין צורך להחליף דלת.

עריכה אחרונה על ידי malcishua
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2108 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...