Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איזון גלגלים בזמן החלפת צמיגים

טריגו
שימו לב! השרשור הזה בן 2109 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ע״י תפעול ללא רשות של מכונה שלא הוכשרת לעבוד איתה?

אתה הזוי.

ע"י הרמה והורדה של חתיכת פלסטיק.

ואם זה נשמע לך הזוי, טוב שלא סיפרתי על הפעם ההיא שהשתמשתי בשפכטל של שיפוצניק כדי לסתום חור בצורה יפה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר ראשון - בעלי מקצוע בתחום הרכב שבאמת מקצועיים וטובים במה שהם עושים הם נדירים.

אבל להפעיל מכונה שלא שלך ואין לך מושג עליה בלי אישור? אתה מנסה להיהרג?

לגבי ה5 גרם, לדעתי הוא רגיל לא לגעת כי לא מרגישים את זה ברכבים סטנדרטיים ובמהירויות לא גבוהות, ברכבי ספורט עם חלקי מתלה קצת יותר קשיחים ומידות גלגל קצת יותר גדולות שגם נוסעים מהר יותר, ירגישו.

יתכן והמכונה לא מכויילת ויתכן ולא הפעלת אותה נכון - ויתכן וקשה לאזן את הגלגל שלך, איזון הוא תהליך איטרטיבי.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר ראשון - בעלי מקצוע בתחום הרכב שבאמת מקצועיים וטובים במה שהם עושים הם נדירים.

באמת? את זה לא ידעתי, ועצוב לשמוע את זה. דווקא הייתי בטוח שיהיו לו מעט שזה ה"חיים והגאווה" שלהם.

אבל להפעיל מכונה שלא שלך ואין לך מושג עליה בלי אישור? אתה מנסה להיהרג?

זו הפעם האחרונה שאני מגיב לנושא הזה, כי זה פשוט אבסורד.

אולי יש מגוון מכונות שונות בשוק, אבל המכונה שהיתה במקום שבו הייתי היתה מאוד פשוטה. כמה פשוטה? יותר פשוטה מהמכונה שמחלקת מספרים בתור בקופת חולים. מדובר על מכשיר שאחרי שמתקינים בו את הגלגל מורידים חלק פלסטיק, המכשיר מסובב את הגלגל ומראה מספרים. מה אני עשיתי? הרמתי קלות את חלק הפלסטיק והורדתי שוב, מה שגרם למכשיר לסובב את הגלגל שוב ולהראות מספרים שוב.

להיהרג? טוב שלא שאלת אם אני מנסה לגרום להשמדת האנושות. אני מצטער, הסיכוי שלי להיהרג בזמן חציית כביש במעבר חציה, שלא לדבר על בזמן נסיעה ברכב, הוא בסדרי גודל יותר גדול מהסיכוי שלי להיהרג מהפעולה שביצעתי במכונה הזו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחור - אני נתקלתי במקרה של מישהו שנפצע פציעת ראש קשה בעת טיפול בגלגל, כנראה איזון. לא פחות מזה. מדובר במכונה שמסובבת את הגלגל במהירות גבוהה, הג'אנט הוא חפץ כבד שלא כדאי שיעוף עליך. לקחת סיכון מיותר בהפעלת מכונה מסוכנת שאינה מוכרת לך.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום דווקא תיקנתי פנצ'ר.

הבחור סימן עם הגיר סימן לתקר, ועוד סימן בכדי למקם את הצמיג באותו המקום.

כאשר שאלתי אותו למה הוא עושה את זה, הוא אמר בכדי לא לפגוע באיזון.

אמרתי לו איזה איזון, מאיפה את יודע שהגלגל מאוזן, אולי הוא אחרי 20 אלף בלי איזון.

ואז הוא סיפר לי סיפור ארוך על עליות של המקום ועלויות המכשירים ושזה לא כלכלי לאזן במחיר פאנצ'ר.

בקיצור חארטה, המכונה היא חלק מהמקום, הם פשוט מתעצלים.

מי שמעיר להם, הן עושים איזון. מי שלא מבין כלום ושותה קפה בצד, לא יקבל איזון.

ולכן לצערי, בעלי המקצוע שמסורים לעבודה וללקוחות, כאלה שיעשו לך איזון בלי לעשות לך טובה, נדירים. ולכן צריך לשמור עליהם.

עריכה אחרונה על ידי timur2008

טויוטה קורולה ספייס 2019

מאזדה 3 ספיריט 2014 2.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2109 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...