Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מיני\סופרמיני אוטומטי עד איזור 50K (סנדרו סטפווי \ I20)

alex2
שימו לב! השרשור הזה בן 2103 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים

ברשותי יונדאי גטס 07 אוטומטית (160~ קמ, מנוע 1600) אשרת משרתת אותי נאמנה קרוב ל8 שנים. מאוד מרוצה מהרכב, אבל לאחרונה חושב על להתחדש במשהו קצת יותר מודרני. 2 שאלות בנושא:

1. הרכב טופל רק במוסך מורשה (הילוך שישי ואוטוקליניק), כמה אני יכול לדרוש בעת מכירה? האם כדאי לנסות למכור בטריידאין (סוכנות טרייד בכלל תתעסק עם רכב כזה ישן?) כדי לחסוך כאב ראש?

2. עיקר ההתלבטות היא בין יונדאי I20 לדאצ'יה סנדרו סטפווי.

אין לי הרבה דרישות, הגטס מספיק נוחה לי, לא מחפש לחרוך את הכביש. מחפש רכב אמין ואם אפשר חסכוני (ברמת הסביר) אז אחלה בונוס. אשמח לשמוע את דעתכם בנושאים שהעלתי. פתוח לשמוע הצעות אחרות מלבד 2 האפשרויות שהעלתי פה

עריכה אחרונה על ידי alex2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש אפשרות לידנית? אם כן, ממליץ על יונדאי I20 החדשה (שנת 2015).

בנוגע דאצ'יה סנדרו stepway - אישית לא ראיתי או שמעתי דברים רעים על הרכב למעט הגיר הרובוטי שצריך להתרגל אליו (תעשה נסיעת מבחן בשביל לבדוק אם זה יתאים לך) או שתקח ידני, האוטו נוח אך איכות החומרים פשוטה.

אני הייתי ממליץ על סוזוקי סוויפט או ניסאן מייקרה - נראלי שתשב עליך בול (אם אתה לא מחפש אוטו גם בגאז גדול), חיסכונית, אמינה וזולה לתחזוקה. אם אתה עדיין מחפש בכיוון של יונדאי I20 אז קיה ריו תהיה דומה לה.

וכמובן יש את פיג'ו 208 שמאוד פופולרי בפורום והרוב ממליצים עליה בכל פינה (אני אישית לא מתחבר לרכב צרפתי אבל אולי לך זה יתאים).

Peugeot 208 turbo 2015

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי מוסיף מעט יותר ורוכש 208 עם מנוע טורבו, זריזה ונוחה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אימאפשר להוסיף הייתי בודק את הדאציה, היא נוחה וזריזה מהיונדאי וגם חיסכונית יותר.

אכןת החומרים והסלון פשוטים יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אימאפשר להוסיף הייתי בודק את הדאציה, היא נוחה וזריזה מהיונדאי וגם חיסכונית יותר.

אכןת החומרים והסלון פשוטים יותר.

זאת בדיוק ההתלבטות הראשונית, דאצ'יה סטפווי מול ה-I20

:)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אישית דאציה בגלל הסיבות שציינתי אבל יש לה גיר רובוטי, בעיר פחות נעים, נסה אותו בנסיעת מבחן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2103 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...