Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש רדיאטור ללנצ'יה תמה טורבו 1992

rehan
שימו לב! השרשור הזה בן 2083 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 43
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

• ספונסר פורום

נסה אצל ברוך ממוסך אוטו איטליה בפתח תקווה

ברוך- 0506666606.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ לך לנסות ולבדוק אפשרויות בחו"ל.

בחיפוש מהיר נמצא :

https://www.ebay.com/itm/LANCIA-THEMA-2000TURBO-I-E-IE16V-3000V6-2800V6-RADIATORE-82410258-RADIATOR/370414893607?hash=item563e72ba27%3Ag%3AnHoAAOSwNgxWDoYP&_sacat=0&_nkw=lancia+thema+turbo+radiator&_from=R40&rt=nc&_trksid=m570.l1313

(איני יודע אם מתאים, אבל בכל מקרה - ממליץ לחפש לפי מק"ט)

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ לך לנסות ולבדוק אפשרויות בחו"ל.

בחיפוש מהיר נמצא :

https://www.ebay.com/itm/LANCIA-THEMA-2000TURBO-I-E-IE16V-3000V6-2800V6-RADIATORE-82410258-RADIATOR/370414893607?הפריט hash=item563e72ba27%3Ag%3AnHoAAOSwNgxWDoYP&_sacat=0&_nkw=lancia+thema+turbo+radiator&_from=R40&rt=nc&_trksid=m570.l1313

(איני יודע אם מתאים, אבל בכל מקרה - ממליץ לחפש לפי מק"ט)

תודה רבה - הלוואי וזה היה מתאים אלא שלפי המק"ט שקיבלתי מברוך (לאחר שראה את רשיון הרכב) המספר הוא 82449677 כך שהפריט הנ"ל, כנראה, לא מתאים:cry:

ודאי חיפשתי ב-Ebay, נכון לרגע זה, ללא תוצאות :-(...

אולי :?: מישהו יודע / יכול לומר אם, למרות מספרי המק"טים השונים, קיימת אפשרות שהפריט הנ"ל יכול להתאים ?!?

תודה לכל מי שמנסה לסייע !!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא תמצא כזה בארץ, חיפשתי רדיאטור כזה לאלפא 166 נראה בדיוק אותו הדבר עם יציאה כלפי מעלה, בסופו של דבר התקנתי רדיאטור של אלפא 156 זהה במידות עם יציאות שונות וצנרת מים שונה.

יש לך אפשרות לפרק את הרדיאטור שלך ולשלוח אותו לבשן שם ייצרו לך רדיאטור חדש כולו מנחושת יחזיק לכל החיים.

העלות לא זולה אבל התמורה עצומה.

http://www.bashanrad.com/index_h.htm

תתקשר אליהם תשאל על רדיאטור לרכבך ואם אין(בטוח שאין) תבקש שאתה רוצה לייצר רדיאטור מנחושת לפי הישן שלך תברר עלויות וכו.

אפשרות שניה היא לחפש ולהזמין מחול, קח בחשבון שרדיאטור תחליפי לא יחזיק לך הרבה זמן המנועים האלה מייצרים המון חום ומערכת הקירור תמיד במאמץ בארצנו מניסיון עדיף לך לייצר כמו שהצעתי פעם אחת יקר אבל בלי בעיות.

עריכה אחרונה על ידי ba323f
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה!!!

כן, אחרי סבב בכל הארץ (אצל כ-ו-ל-ם) כבר הבנתי שמכאן לא תבוא ה"ישועה" הבעיה שגם חיפוש נרחב באינטרנט לא הניב תוצאות (פניתי גם ליצרני רידיאטורים בחו"ל שבקטלוג שלהם מופיע הדגם הזה, נכון לעכשיו, לא ממש מעודד...).

פניתי ל"בשן", כבר אתמול במייל (לא ידעתי על האפשרות שהם ייצרו לי רדיאטור לפי דרישה) והיום, טלפונית, סיכמנו שאני מעביר אליהם את הרדיאטור הקיים - "עוד לא אבדה תקוותנו":-D - תודה רבה למידע (חשוב!)

חשבתי, כמובן, גם על האפשרות של הכנסת / התאמת רדיאטור אחר כדוגמת זה שהוצע על-ידי "חולגי" מהפורום ונמצא ב-EBAY במחיר טוב אבל, כבר היה לי נסיון (לא טוב) עם חלק אחר שרכשתי ב-EBAY (משאבה) ולפני שמישהו מקצועי שמכיר ויודע אומר לי שאפשר להרכיב את הפריט הספציפי הזה, אני לא מסתכן...

נראה מה יגידו "בשן"...

תודה !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעדכן. אם תהיה בעיה אפנה אותך למישהו שיוכל לייצר לך רדיאטור מנחושת, רק אצטרך לשכנע אותו לעשות זאת עבורי הוא מאוד מקצועי נמצא בב"ש.

אבל קודם בשן.

קח בחשבון שרדיאטור מנחושת יש לו אורך חיים גבוה מאוד ויעילות קירור גבוהה יותר מרדיאטור אלומיניום שווה להשקיע.

עריכה אחרונה על ידי ba323f
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

האם קיבלת הצעה מבשן?

אני חיפשתי אפשרות לשיפוץ לפני שאני מזמין מחו"ל,

דיבר איתי מישהו מבשן, נקב מחיר מדהים של 5000₪ להחלפת כל החלק הפנימי בצינורות ורשת נחושת.

המשכתי לחפש, מצאתי מישהו מכפר לידי, פירק אותו לגמרי, פתח עם חוטר את כל המעברים וריתך הכל חזרה.

250₪.

הוא אמר שהרדיאטור כבר עייף ובשלב הבא הוא כבר לא יתקן אלא יחליף את כל הפנים בדיוק כמו שבשן הציעו. העריך ב-800-900 ₪(!).

הוא בצפון ואם תרצה טלפון, תן ה"פ.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רק מחר מעביר אליהם את הרדיאטור - הרדיאטור שלי לא ניתן לשיפוץ, למרות שלרכב רק 213,000 ק"מ הרדיאטור גמור.

בין 5,000 ל- 1,000 הפער כזה גדול אולי לא כדאי בכלל להתחיל עם "בשן" ?!

בכל מקרה אשמח מאד לקבל מס' טלפון לשוחח עם האיש (אני אמנם באר-שבע אבל, הובלות בארץ זה ודאי לא בעיה).

תודה !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא תמצא כזה בארץ, חיפשתי רדיאטור כזה לאלפא 166 נראה בדיוק אותו הדבר

עם יציאה כלפי מעלה, בסופו של דבר התקנתי רדיאטור של אלפא 156 זהה במידות עם יציאות

שונות וצנרת מים שונה.

יש לך אפשרות לפרק את הרדיאטור שלך ולשלוח אותו לבשן שם ייצרו לך רדיאטור חדש כולו מנחושת

יחזיק לכל החיים.

העלות לא זולה אבל התמורה עצומה.

http://www.bashanrad.com/index_h.htm

....

,,,,

גם אני הייתי בודק את הפיתרון - של התאמת רדיאטור אחר, אשר יותר זמין גם לעתיד.

לבצע התאמה לצנרת המים, פחות קשה מלחפש חלפים שקשה להשיג.

ולבצע התאמה נכונה לצנרת , אשר תהיה קלה לתחזוקה.

ובמקביל - אם באמת יש בעיית חום מנוע - אפשר לבדוק התקנת טרמוסטט למנוע

הנפתח קצת יותר מוקדם.

ובשלב השני - אולי גם לסדר את בקרת המאווררים (יונית הפעלת המאווררים) להיכנס לפעולה

קצת יותר מוקדם.

אייל.

עריכה אחרונה על ידי ליין מן

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2083 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...