Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אנטי וירוס avast חוסם לי את אתר וואלה

Ron Poh
שימו לב! השרשור הזה בן 2103 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

גם אצלי הוואלה נחסם ע"י аvast חינמי החל מאתמול.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^^

ואני עוד משלם להם.

לא מאמין שיש סיכון אמיתי (הנוזקה נראית "גנרית") אבל לך תדע. תשתמש במפות של גוגל במקום :)

כל הוואלה חסום לי, לא רק המפות, גם הדואר וזה הדואר הראשי שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיד לו שיחסום גם את וויינט ומאקו, ואתה סגור. החיים שלך יהפכו להרבה יותר נעימים.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל עוד הוא לא חוסם לי את הקארספורם אני מוכן להבליג, אם יחסום את קארספורם זאת תהיה הכרזת מלחמה...

עדכון חם מהשטח:

עשיתי עדכון יזום לתוכנה (בנוסף לעדכון שהיא עשתה בבוקר) ובא לציון גואל.

אני אזכור להם את זה כאשר יגיע מועד החידוש של התוכנה, גם אני משלם וגם אין לי תמיכת מוקד בעברית.

עריכה אחרונה על ידי Ron Poh
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע שהוא עשה לך טובה

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...