Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש ארונית לכביסה + טפטים באזור הקריות

asafdr
שימו לב! השרשור הזה בן 2110 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום.

חסר לי עוד 2 דברים בבית שלי.

1. ארונית לכביסה מלוכלכת, אני היום משתמש בסתם סל כביסה וזה ממש מכוער.

חשוב לי שלא יהיה גבוה (מטר, מטר עשרים מקסימום).

2. רוצה לעשות טפט בקיר מטבח ובכניסה לבית, היכן ממליצים? האם אפשר לראות דוגמא לפני? אזור הקריות

אודה לעזרתכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרייתי שמחפש ארון כביסה? האינסטינקט שולח אותי לאיקאה בצומת קרית אתא או לכתר ליד ביג - נשר. או לנגר פרטי. אנחנו הזמנו לפני מספר שנים מנגר פרטי שני ארונות אחסון קטנים לחדר הכביסה, משהו בגודל שאתה מחפש, 300 ש"ח ליחידה. אבל מדובר בפורמייקה (חדר הכביסה שלנו גדול מאד ומאוורר היטב), ואם אתה רוצה ארון עמיד ללחות תזקק לארון ייעודי, משהו יותר יקר.

טפטים - לא יודע. חשבתי שהדבר הזה עבר מן העולם. מצד שני, יש כל מיני צבעים מתוחכמים.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא זוכר. זה היה לפני 5 שנים, והקבלות שלי מבולגנות, אם בכלל קיימות. מכל מקום, באזור המפרץ יש הרבה נגריות שעושות כל מיני עבודות קטנות ול כל כך קטנות - בעבר, למשל, הזמנו לא פחות מ-3 שולחנות\ספריות מותאמות לחדר מנגרים באיזור, שניים מהם משרתים אותנו כבר קרוב ל-15-20 שנה (השלישי נשאר לקונים של הדירה הקודמת, לא התאים לנוכחית).

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...