Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דרכון חדש/נקי,מהווה בעיה להכנס לארה"ב?

much
שימו לב! השרשור הזה בן 2103 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מעל גיל 40 ומעולם לא הייתי בחו"ל,הוצאתי דרכון חדש וקיבלתי וויזה לארה"ב,האם זה שהדרכון חדש לחלוטין ושהדפים בו "נקיים" לגמריי והנסיעה הראשונה שלי היא דווקא לארה"ב יכולה להוות לי בעיה להיכנס לארה"ב ע"י קצין ההגירה בכניסה למדינה?

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום כבר כמעט ולא מחתימים דרכונים, רק סורקים אותם.

מבחינת האמריקאים מה שמעניין אותם זה שמטרת הביקור מתאימה לוויזה ושאתה מתכוון לצאת.

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שום בעיה. תבוא מגולח, תחייך, תענה בYES SIR וNO SIR, תגיד שלום ותודה, תזכור בעל פה מה הכתובת שבה אתה הולך להמצא, מה מטרת הביקור וכמה זמן תהיה שם (ישאלו אותך את כל השלוש). נקודת התורפה כאן היא לא הדרכון הנקי (יכול להיות שסתם הוצאת דרכון חדש - אין להם דרך לדעת באמת) כמו זה שזו פעם ראשונה שלך בחו"ל - כלומר הזר הראשון שתתקל בו, למעט צוות המטוס, הוא שוטר בקרת הגבולות; אבל שוב, אתה עושה הכל בסדר ולא תהיה שום בעיה עם כלום, רק תזכור את מה שכתבתי לך לעיל.

הויזה שלך ל10 שנים?

בכל מקרה, תעשה חיים.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...