Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חושב על קודיאק דיזל 2.0 2x4 סטייל

israelwww
שימו לב! השרשור הזה בן 2080 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אשמח לשמוע על צריכת דלק אמיתית שלו מאנשים שיש להם את הרכב (גם אמבישן טוב לזה)

ומי שכותב, אשמח שיפרט כיצד מורכבת הנסועה שלו בד"כ, כמה ממנה בעיר וכמה בינעירונית.

בנוסף, כל מי שיכול להאיר את עיני על הרכב הזה אודה לו מאוד.

תודה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה לא צריך 7 מקומות הקודיאק מיותר (מלבד יתרון האמינות של גיר עם מצמדים רטובים לעומת גיר עם מצמדים יבשים במרבית הגרסאות בקארוק- בחירתך המקורית).

בקודיאק לא ניתן לסגל תנוחת נהיגה נכונה מבלי שהרגליים יהיו דבוקות לפלסטיקה מאחורי ההגה, פשוט תכנון לא נכון.

בקארוק ניתן להגיע לתנוחת נהיגה נכונה בקלות.

מלבד זאת לדעתי תחושת האיכות בקודיאק פחות טובה מזו שבקארוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחר הוזלת הקודיאק הנ"ל, הפער עבורי בין הקודיאק TDI 2.0 סטייל לקארוק 1.5 סטייל הוא 18,000 ש"ח בלבד על הכביש (לא משנה למה).

עלויות אחזקה שנתיות (ביטוח+דלק+אגרה+טיפולים) בפער של 500 ש"ח בלבד לטובת הקארוק. (40 ש"ח לחודש)

הקודיאק ברמת הסטייל מאובזר מעל לקארוק ברמת האקסלוסיב, ובנוסף כולל כמובן 7 מושבים, עיצוב הרבה יותר יפה מבחוץ ומבפנים, ולא חושב שיהיה קשה למכור אותו במחיר טוב בעתיד.

זאת הסיבה לפניה החדה לכיוון הקודיאק שיתן לדעתי הרבה יותר מאחיו הצעיר והצנום, ובכ"ז באתי לשמוע.

אז אם תוכל לתת הבדלים חדים יותר, אודה לך...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה לא צריך 7 מקומות הקודיאק מיותר (מלבד יתרון האמינות של גיר עם מצמדים רטובים לעומת גיר עם מצמדים יבשים במרבית הגרסאות בקארוק- בחירתך המקורית).

בקודיאק לא ניתן לסגל תנוחת נהיגה נכונה מבלי שהרגליים יהיו דבוקות לפלסטיקה מאחורי ההגה, פשוט תכנון לא נכון.

בקארוק ניתן להגיע לתנוחת נהיגה נכונה בקלות.

מלבד זאת לדעתי תחושת האיכות בקודיאק פחות טובה מזו שבקארוק.

אני לא צריך באמת בשלב הזה דווקא 7 מקומות, אבל אני מסתכל עליו כ-5 מקומות עם בגאז' ענק.

אה, הרכב יותר גדול לשווא? זה בסדר, הוא שותה פחות מהקארוק 1.5 בנזין.

ו"מלבד יתרון האמינות" זה לא 'מלבד' לדעתי אלא יתרון עצום, כי אמינות שווה הרבה כסף, גם כשקט נפשי וגם בסחירות בעתיד.

לגבי תנוחת הנהיגה, אין לי מושג על מה אתה מדבר. ישבתי ברכב היום זמן רב מס' פעמים, לא מצאתי כמעט אופציה שהרגל מתנגשת במשהו, למעט אם אני ממש מתאמץ שזה יקרה.

לגבי תחושת האיכות, אני אישית מרגיש שהקודיאק איכותית בהרבה יותר, אבל תחושה זו תחושה וע"כ אי אפשר להתווכח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי תנוחת הנהיגה בקודיאק אני מדגיש שמה שציינתי מתרחש בתנוחת נהיגה נכונה (כתפיים צמודות למשענת הגב ופרק כף היד מונח על ראש ההגה). כמו כן מדובר בגובה מושב נהג בינוני (בגובה כזה אפשר להניח את יד שמאל על משענת הדלת השמאלית ואת יד ימין על המשענת המרכזית. בקודיאק המשענת המרכזית מתכווננת לגובה אבל משענת דלת שמאל היא בגובה קבוע כמובן ואז צריך לכוון את גובה מושב הנהג. למיטז זכרוני לא הצלחתי גם לסגל תנוחת נהיגה שבה אפשר להניח את הידיים בצורה נוחה על משענות היד בקודיאק).

כמובן שניתן להתרחק אחורה עם מושב הנהג ואז הכל נראה בסדר, אבל תנוחת הנהיגה לא נכונה.

בקודיאק מרווח גדול יותר במושב האחורי מהקארוק ומשענת המושב האחורי מחולקת 40:20:40 שזה נותן אפשרויות העמסה מגוונות במשולב עם הסעת נוסעים במושב האחורי.

בגירסת ה- 7 מקומות תא המטען די רדוד אבל משטח ההטענה גדול מאד בוודאי הרבה יותר מהקארוק (כאשר מושבים 6,7 מקופלים).

בשבילי תנוחת הנהיגה בקודיאק פוסלת אותו, אבל עם לך היא לא מפריעה ובהנחה גדולה מאד שאני מבין שאתה יכול לקבל, אז זה בהחלט שיקול שצריך לקחת בחשבון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בעל קודיאק 2.0 בנזין סטייל. רכב נח חזק ואיכותי.

מצאתי תנוחת נהיגה טובה. חשוב היה לי נוחות המושב.

כמה צריכת הדלק שלך?

אני אמנם מברר על דיזל, אבל אשמח לדעת גם על בנזין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה צריכת הדלק שלך?

אני אמנם מברר על דיזל, אבל אשמח לדעת גם על בנזין

לצערי לא בדקתי מחוץ לעיר. אבל בתוך העיר זה בערך 8.5 קמ' לליטר וזה בגלל שאני עם "רגל כבדה על הגז".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2080 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...