Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מזדה 3 ספיריט 2.0 ל' - התייעצות

Eran Anton
שימו לב! השרשור הזה בן 2081 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שנת 2010.

אני מעוניין לקנות את רכב מהסוג הנ"ל, זאת פעם ראשונה שאני רוכש רכב והיום הלכתי לראות אחד כזה ורציתי לבדוק האם המחיר שקיבלתי הוא מחיר הגון והאם יש לכם המלצות נוספות-

הרכב נראה סה"כ שמור מבפנים ומבחוץ- מבחוץ הייתה פגיעה אחת מימין מקדימה טיפה סמוך לפנס (לפי המוכר סביבות 600 ש"ח תיקון) ועוד משהו ממש מינורי (כל השאר סטנדרטי לדעתי לרכב בן 8 ).

כל החשמל ברכב עובד טוב.

ארבעת הגלגלים הוחלפו בחצי השנה האחרונה.

מצבר לא הוחלף בשנתיים האחרונות.

מנוע נראה ונשמע סבבה לאוזן והעיניים הלא מבינות שלי.

טסט צריך לעשות בספטמבר.

אין ספר טיפולים (כמה זה סטנדרטי בימינו? לטענת המוכר - הכל רשום במוסך) - טיפול אחרון נעשה בספטמבר 17 לפי טלפון שהרמתי למוסך בו מטופל הרכב.

"נסיעת מבחן" עברה בהצלחה.

יד שלישית (02 ברשיון הרכב) ו-123,000 קילומטרז' (היד הראשונה הייתה פרטית ע"פ רשיון רכב קודם אבל לא ידוע לי מי הייתה היד השנייה)

עדיין לא לקחתי את הרכב לבדיקה לפני רכישה.

האם 40,000 זה מחיר הגון\סטנדרטי?

המלצות נוספות ע"פ כל המידע הנ"ל?

תודה רבה רבה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך לעבור טיפול 8 או 120,000 עוד חודשיים וגם טסט- הוצאה בחישוב גס של 3,000-4,000 כולל הכל (בהנחה שיישור הקו לא יהיה דרמטי)- תנסה לסכם איתו על 1000-2,000 פחות ממחירון לפני בדיקה,קח את הרכב לבדיקה ומשם תוכל להתחיל את המיקוח.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך לעבור טיפול 8 או 120,000 עוד חודשיים וגם טסט- הוצאה בחישוב גס של 3,000-4,000 כולל הכל (בהנחה שיישור הקו לא יהיה דרמטי)- תנסה לסכם איתו על 1000-2,000 פחות ממחירון לפני בדיקה,קח את הרכב לבדיקה ומשם תוכל להתחיל את המיקוח.

אף פעם לא שמעתי על טיפול 8 או 120,000 - מה מיוחד בהם?

נראה לי ש 40,000 זה כבר יותר מ-1,000-2,000 מתחת למחירון (בדקתי לפי מחירון של יד 2- האם לבדוק גם בלוי יצחק?) - אתה מתכוון מתחת למחיר שרשמתי?

בנוסף - מה אתם ממליצים לעשות במידה ואין ספר טיפולים ולא יודעים מה היה ב-5-6 שנים הראשונות של הרכב? האם זה קו אדום? או שבדיקת רכב לפני קנייה אמורה לכסות את העניין הזה?

עריכה אחרונה על ידי Eran Anton
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבחינתי זה קו אדום בפעם הקודמת שקניתי ככה רכב שנראה שמור הפסדתי הרבה כסף על הרכב הוא היה לא מתוחזק בכלל .

והיא תיקונים במעל 7000 שקל זה הייתה הפעם האחרונה שרכשתי רכב ללא היסטוריה .

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוסף - מה אתם ממליצים לעשות במידה ואין ספר טיפולים ולא יודעים מה היה ב-5-6 שנים הראשונות של הרכב? האם זה קו אדום? או שבדיקת רכב לפני קנייה אמורה לכסות את העניין הזה?

אם הרכב היה פרטי ביד הראשונה, רוב הסיכויים שהוא טופל במוסך מורשה לפחות ב 3 השנים הראשונות.

תבקש מבעל הרכב להוציא הסטוריית טיפולים של כל השנים.

אם אין כלום, הייתי מעדיף לא לקנות את הרכב הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי עניין ספר הטיפולים-במידה והמוכר אומר שהכל רשום במוסך לך איתו ותבקש שידפיסו לך את כל הטיפולים שהרכב עשה אצלם.

ממש לא מחייב שהרכב לא עבר טיפולים, להרבה פשוט יותר נוח להסתמך על זה שהכל מתועד במוסך ולא לשמור כל קבלה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הרכב היה פרטי ביד הראשונה, רוב הסיכויים שהוא טופל במוסך מורשה לפחות ב 3 השנים הראשונות.

תבקש מבעל הרכב להוציא הסטוריית טיפולים של כל השנים.

אם אין כלום, הייתי מעדיף לא לקנות את הרכב הזה.

איך אפשר לבקש להוציא היסטוריית טיפולים של כל השנים אם נגיד הרכב שלו רק 3 שנים מתוך 8?

לפי מה שהבנתי (ראיתי רשיון רכב של היד הראשונה) הרכב אכן היה פרטי ביד הראשונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבחינתי זה קו אדום בפעם הקודמת שקניתי ככה רכב שנראה שמור הפסדתי הרבה כסף על הרכב הוא היה לא מתוחזק בכלל .

והיא תיקונים במעל 7000 שקל זה הייתה הפעם האחרונה שרכשתי רכב ללא היסטוריה .

לקחת את הרכב לבדיקה הסטנדרטית שעושים לרכב לפני קנייה ועדיין זה קרה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי עניין ספר הטיפולים-במידה והמוכר אומר שהכל רשום במוסך לך איתו ותבקש שידפיסו לך את כל הטיפולים שהרכב עשה אצלם.

ממש לא מחייב שהרכב לא עבר טיפולים, להרבה פשוט יותר נוח להסתמך על זה שהכל מתועד במוסך ולא לשמור כל קבלה

לפי מה ששהבנתי מהמוכר נראה לי שהוא אמר שלפני הטסט ב2016 הוא לא היה צריך לעשות טיפול לפני טסט ועבר טסט בלי הטיפול וב2017 עשה טיפול לפני (מחר בע"ה אלך איתו לבדוק מה עשו בטיפול)

לגבי זה שהגבתי לכל אחד בנפרד - לאדע אם נהוג ככה אבל סורי אם לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקחת את הרכב לבדיקה הסטנדרטית שעושים לרכב לפני קנייה ועדיין זה קרה?
לקחתי לבדיקה ראו חלק מהדברים וחלק הסתתר מאחורי הכסתחים בסוף נסעתי עליו ככה 7 חודשים ומכרתי בהפסד מאוד גדול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך אפשר לבקש להוציא היסטוריית טיפולים של כל השנים אם נגיד הרכב שלו רק 3 שנים מתוך 8?

לפי מה שהבנתי (ראיתי רשיון רכב של היד הראשונה) הרכב אכן היה פרטי ביד הראשונה.

בעל הרכב הרשום יכול לקבל במוסך מורשה את כל ההסטוריה של הרכב, גם של הידיים הקודמות.

פעם היו נותנים הסטוריה רק מתקופת הבעלות שלו אבל לפני כמה שנים יצא חוק שמחייב לתת את כל המידע שבידם. שזה כולל גם ידניים קודמות. כמובן שאם הרכב לא טופל ברשת מוסכי מאזדה, לא תהיה הסטורית טיפולים רשומה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2081 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...