Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מתנה לאדם עם PS4, לא מוצא גיפט קארד לחנות של סוני

ניקו פ.
שימו לב! השרשור הזה בן 2100 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

רוצה לקנות מתנה לחובב PS4.

לא מצאתי באתר של פלייסטיישן גיפט קארד או משהו.

איך אני יכול לתת לו מתנה שהוא יוכל לרכוש לעצמו משחקים, נניח באזור ה-100 דולר?

אם זה יכול להיות דיגיטלי עדיף.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה?

https://www.playstation.com/en-us/explore/playstationnetwork/psn-cards/

אין לי ניסיון בנושא , סתם חיפוש זריז.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לו חשבון אמריקאי? במידה וכלן ניתן לרכוש דרך אמזון, Newegg, g2a, ו pcgamesuplly. אמזון זה האופציה הכי קלה וגם הם לא לוקחים עמלות שטות הבעיה שהם באיזה סכסוך עם סוני אז יש מחסור בקודים דיגיטליים. כל אחד מהאתרים האלו פשוט ישלח לך קוד דיגיטלי והחבר פשוט יצתרך למשוך את הקוד לחשבון סוני שלו

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מבין קצת בסוני? כי להרבה ישראלים יש חשבונות לא-ישראליים (בעיקר אמריקאים) ואם תתן לו קוד של חשבון אמריקאי הוא לא יוכל למשוך אותו לחשבון אחר.

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מבין קצת בסוני? כי להרבה ישראלים יש חשבונות לא-ישראליים (בעיקר אמריקאים) ואם תתן לו קוד של חשבון אמריקאי הוא לא יוכל למשוך אותו לחשבון אחר.

אני מבין, אבל לא יודע איזה חשבון יש לו.

אני אנסה לברר.

גיק הייתי באתר הראשון, מה שרציתי לא במלאי, אלא רק לרכישה דרך חנות אונליין שלא מכרה לי (לדעתי זה כרטיס ופיזי ולא קוד).

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאמרו - תדאג לקנות לו כרטיס לפי החשבון שלו (אני מקווה בשבילו שלא ישראלי - הישראלי יקר ויש בו ממש מעט תוכן יחסית לאמריקאי) - וגם לדאוג שהתוספות שהוא קונה מתאימות לאיזור של המשחק! (במשחקים מלאים זה לא משנה)

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה אפשר לראות מה סוג החשבון שיש בסוני? הכוונה לישראלי או אמריקאי.

הכי פשוט - המחיר בשקלים או בדולרים ? :)

כמו כן - כרטיס אשראי ישראלי לא עובד על האמריקאי.

זה לפי כתובת בגדול.

ואחרי שנרשמת אי אפשר לשנות - צריך חשבון חדש.

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...