Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוות דעת לגבי קניית יונדאי I10 מבאדג'ט

פצפצ
שימו לב! השרשור הזה בן 2077 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום, הייתי היום בבאדג'ט במסגרת חיפושיי אחרי יונדאי I10 כאשר הוצע לי הרכב הבא:

שנת 2014, מנוע 1 ליטר,תת דגם פרימיום, 91000 ק"מ, כאשר הרכב הוא יד שניה, היד הראשונה הייתה מהשכרה והיד השניה פרטית. הרכב הוצע לי ב30,000 ש"ח והמוכר אמר שגם יעשה חיישני רוורס על חשבונם... כמובן עם אחריות לשנה על המנוע והגיר. נאמר לי שהרכב עבר החלפת מנוע. שריינתי את הרכב להגעה לסניף במקדמה.

המוכר הראה לי את בדיקת הקניה שנעשתה מטעמם בקומפיוטסט והייתה תקינה למעט מכות פח שתוקנו. אני הולך כמובן לקחת את הרכב לבדיקה עצמאית אך הבדיקה שלהם נראתה טוב.

יש לי כמה שאלות:

1. המוכר לא נתן לי עותק של בדיקת הרכב ואמר לי שזה עותק שיינתן לי לאחר שהרכב יגיע פיזית לסניף ואחליט שאני רוצה אותו. האם זה מקובל? או שנהוג לתת לי את עותק הבדיקה מייד לאחר שריון המקדמה והמתנה לרכב?(אני שואל כי רציתי גם לשתף אתכם בבדיקה עוד לפני ששולח לבדיקה עצמאית)

2. במידה ויימצאו בבדיקה העצמאית ליקויים שלא היו בבדיקה של החברה האם נהוג שהיא מתחייבת לתקן אותם ולהביא לי אותו שמיש? האם במצב כזה יש לשלוח את הרכב לבדיקה חוזרת כדי לראות שהתיקונים בוצעו?

3. המוכר אמר לי שכאשר אקח את הרכב לבדיקה מטעמי אז נציג שלהם יצטרך לבוא איתי. זה מקובל? הם לא עלולים להחליף מילים עם מכון הבדיקה שישפיעו על התוצאות?

4. האם החלפת המנוע ברכב של שנת 2014 עם קילומטרז' לא היסטרי אמורה להדליק לי נורה אדומה לגבי הרכב? או שזה לא אמור להפריע לי. בכל מקרה המוכר אמר שזה רשום ומתועד ברישיון.

5. המחיר נראה לכם טוב וסביר לנתונים שאמרתי?

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה...

כנס ללוח יד 2 תראה כמה מודעות יש לך מאנשים פרטיים עם חצי מהקילומטר בכמה אלפים יותר (לפני מיקוח)

סוכן המכירות קנה אותך עם חיישני רברס מתנה?

במידה ותרכוש טלווזיה טלווזיה האם יזיז לך שהמוכר יציע לך 200 גרם פיצוחים מתנה?

עריכה אחרונה על ידי LLH201017
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסתכלתי ביד 2, זה המחיר שמתאים לי וכרגע פחות מתאים לי לעלות בכמה אלפים יותר, אתה אומר את זה כי בנתונים שאמרתי אני עלול לצפות לבעיות וקילקולים? נראה לי שנתפסת לחיישני הרוורס שזה סתם פרט זניח שציינתי כאשר יותר חשובה לי חוות דעתכם על השאלות האחרות שלי, היותר מהותיות

עריכה אחרונה על ידי פצפצ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממה שראיתי ביד 2 באדג'ט מוכרים כאלה מיד ראשונה במעט יותר - כדאי שתבדוק שהרכב שמציעים לך לא בילה ביד השניה זמן קצר לפני שהוחזר לבאדג'ט (אולי בשל תקלות?)

המחיר בסדר.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממה שראיתי ביד 2 באדג'ט מוכרים כאלה מיד ראשונה במעט יותר - כדאי שתבדוק שהרכב שמציעים לך לא בילה ביד השניה זמן קצר לפני שהוחזר לבאדג'ט (אולי בשל תקלות?)

המחיר בסדר.

תודה אני אבדוק, הוא באמת הציע לי כמה מיד ראשונה אבל דחיתי בגלל המחיר.

יש למישהו המלצה על מכון בדיקה באיזור השרון? שמעתי שהמבדק בהרצליה מומלץ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחיר לא מרשים בכלל, רכב שעבר החלפת מנוע (וכנראה לא עבר חיים קלים), מנוע חלש יחסית. תוותר ותחפש אחת אחרת.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש למישהו המלצה על מכון בדיקה באיזור השרון? שמעתי שהמבדק בהרצליה מומלץ?

מבדק בהרצליה בסדר

וולוו XC40 T3 Momentum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גירסת איבזור - supreme מגיעה עם 1.2 בלבד.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, לא, לא ושוב לא עם 3 סימני קריאה.

השכרה לשעבר עם ק"מ לא נמוך,יד שנייה שהעדיפה להיפטר מהרכב, מנוע שהוחלף-= אין מספיק מנורות אדומות שנדלקו לך לפחות על הרכב הזה ספציפי ?

המוכר יעשה מסיבת אפטרפארטי ארצלו בגינה הפרטית/בבית אם ימכור לך את הרכב במחיר הזה מעבר לזה,שלא ברור מקור המנוע שהוחלף ולא ניתן לדעת מה הצרה הבאה שתהיה איתו .

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובות. בהנחה שהאוטו נלקח על ידי לבדיקה לפני קניה והמנוע והאוטו בכלל נבדק ומאובחן כתקין אתם חושבים שעדיין כדאי לוותר על העיסקה? מזכיר גם כי יש את עניין האחריות לשנה.

אני שואל זאת כי אני לא מבין גדול ברכבים ומה שהובהר לי בסוכנות זה שהייתה כנראה בעיה כלשהי במנוע וכרגע בכל מקרה המנוע הוחלף לחדש ככה ש"זה עדיף לי אפילו". אז בבקשה לא לתקוף אותי, בשביל זה אני בדיוק מתייעץ אתכם. אם צריך אני אבטל את העיסקה אבל אני מנסה רק להבין מה יכולות להיות ההשלכות של החלפת המנוע שבגללן שווה לא לקנות את האוטו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מחפש לרכוש בזול, וזאת העסקה שמצאת. על פניה עסקה סבירה למדי. הבעיה היא שלא בטוח שבראיה לטווח ארוך העיסקה באמת זולה.

אני דווקא חשוב שהרכב אם הוא תקין ישרת אותך כיאות, הבעיה תגיד כשתרצה למכור את הרכב בתום השימוש. כאן תגלה שכשקונים בזול מוכרים עוד יותר בוזל (אם בכלל) יש לזכור שהשוק המקומי סובל מעודף היצע עצום, ולחלק לא מבוטל של המכוניות (בד"כ אלו עם הנתונים הלא מלהיבים) לא נמצא קונה, גם לא בזול. הטלפון פשוט לא מצלצל.

וולוו XC40 T3 Momentum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה

אני בעיקר חושש מלקנות רכב שירוץ כל כמה זמן למוסך ו/או שתתגלה תקלה שתשבית אותו ותדרוש טיפול רציני ויקר מאד.

במצב כזה ברור לי שעדיף מראש לא לבצע את הרכישה ולעבור הלאה.

בגלל זה אני תוהה לעצמי מה הסיכוי "ליפול" בעיסקה כזאת אם שני מכונים שונים יבצעו את הבדיקה וימצאו את הרכב כתקין לצורך העניין(לא רק המנוע, כולו). יחד עם מעטפת הבטיחות של האחריות.

אם לדעתכם יש סיכוי טוב שלא יעלו בבדיקה על משהו בעייתי שישבית לי בהמשך את האוטו לטיפולים יקרים אז ברור שאמשיך הלאה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2077 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...