Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עלייה במחירי במרבית מכוניות פיג'ו וסיטרואן

eyalkar
שימו לב! השרשור הזה בן 2079 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עלייה במחיר המכוניות פיג'ו וסיטרואן המיובאות ע"י קבוצת לובינסקי.

יבואנית הרכבים פרסמה מחירון עדכני.

לדוגמה:

עליה של 3,090 שקל במחירי הג'יפון פיג'ו 3008.

עליה של 2,090 שקל במחירי הג'יפון פיג'ו5008.

עליה של 1,000 שקל במחירי סיטרואן C1,

עליה של 2,000 שקל במחירי סיטרואן C3,

עליה של 2,000 שקל במחירי סיטרואן C3 איירקרוס,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעלים יותר איפה שמוכרים יותר?

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זאת עלייה לצורך ירידה (מבצעים, הטבות וכיוצ"ב) אז זה מבורך.

אם זאת סתם עלייה, אז פיז'ו מרחיקים עצמם מהמתחרים.

לגבי סגמנט הג'יפונים ספיציפית על הסיאט אטקה לממל חלו הוזלות מחיר וכרגע יש גם מבצע חבר עם הנחות נוספות ואילו בפיז'ו כאמור המצב הפוך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא לשכוח את ההוזלות המשמעותיות בסקודה.

אני מניח שלובינסקי מנסים לשמר את הערך של הרכבים, ולהציע את ההנחות דרך מבצעים (שתכלס מתקיימים אצלם כל שני וחמישי), ולא דרך הוזלת המחירון. מקווה שזה יצליח.

אגב במחיר של הבנזין פרמיום, כמו גם הGT אין כל שינוי.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי הם ראו את השרשור הזה והחליטו להעלות מחירים כחלק ממהלך שיווקי גדול... (ואני בספק רב אם זה המצב)

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זאת עלייה לצורך ירידה (מבצעים, הטבות וכיוצ"ב) אז זה מבורך.

זה מבורך שהמבצע הבא יהיה בעצם בלוף אחד גדול שפשוט יחזיר את המחיר למה שהוא היה לפני חודש?

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן זה ישראבלוף במיטבו :-)

היבואנים מנפחים את מחירי המחירון של הרכבים כדי להעניק הנחות מפליגות לחברות הליסינג, כדי להעניק הנחות והטבות לעמיתי מועדוני הלקוחות השונים (שהם כמעט כל תושבי מדינת ישראל) וכדי להעניק הנחות והטבות לכלל הלקוחות בימי מכירות.

עדיף שאתה בתור לקוח תהיה בתוך הלופ ולא מחוץ לו.

ללובינסקי ספיציפית עדיף לדעתי למכור במחירים יקרים יותר מעכשיו, אפילו אחרי הנחות שיינתנו, כדי לממן בעיקר הטבות שיחזקו את המותג ויימשכו לקוחות שאחרת לא יחשבו על המותג בכלל, הוא טאבו בשבילם.

לקוחות כאלו יעדיפו לדעתי לרכוש לצורך הדוגמה פיזו' 3008 אקטיב דיזל שתתומחר במחיר של מאזדה cx5 אקזקטיב, 167 אלף ₪ (במקום 150 אלף ₪ היום לפני הנחות), עם הנחה של 10 אלף ₪ דהיינו במחיר של 157 אלף ₪, עם אחריות לחמש שנים (ורצוי אפילו יותר מכך אבל זה כבר שאלת עלויות), התחייבות לטרייד אין עתידי במחיר מחירון (שלא על חשבון מבצעים עתידיים. ועדיף רכישה חוזרת במחיר מחירון, אבל זאת שוב שאלה של עלויות).

זאת תהיה חבילה שתקנה הרבה בטחון ללקוחות ותמשוך יותר לקוחות, זאת דעתי האישית כמובן.

עריכה: העלאת המחירים הזאת תגרור למעלה גם את המחירים של דגם הפרימיום לרמות מחיר גבוהות מדי אפילו פסיכולוגית, עדיף שהעלאת המחיר תהיה מתונה יותר, את האיזונים לובינסקי צריכים לעשות, המחירים שנתתי הם רק לצורך הדוגמה.

עריכה אחרונה על ידי green
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיף שאתה בתור לקוח תהיה בתוך הלופ ולא מחוץ לו.

.

אני בתור לקוח מעדיף שקיפות ומחיר אחיד לכולם, במקום לשחק בקאקה הזה

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בן אדם שקונה רכב ב150 אלף שקל, לא יפסול עסקה בגלל 3000 שקל.

כנ"ל רכב של 49 אלף שקל, לא ייפול בגלל אלפייה שנוספה (שכנראה תרד במיקוח).

אהיה עדין ואומר ששמירת ערך זה כנראה לא בראש מעייניהם של לובינסקי.

העלאת המחירונים, לדעתי, יכולה שנעשית מטעמי אשראי של החברה אל מול גורמים ממנים משקיעים ובעלי מניות.

אם יש לי 1,000 רכבים שמוערכים ב150 אלף שקל ליחידה - יש לי סחורה בערך של 150 מליון שקל. אם אני מעלה את ערך יחידה ב3,000 שקל נוספים, משמע, במקום 150, כל יחידה עולה 153 בזה הרגע הוספתי לעצמי 9 מיליון שקל לשווי, ועכשיו יש לי סחורה בשווי של כמעט 160 מיליון שקל.

שווי הסחורה שברשותי גדל, והאשראי שאני יכול לקבל מגורמים ממנים גדל אף הוא (אני שווה יותר) למרות שעדיין לא הוצאתי ולא הכנסתי ולו שקל בודד אחד. אבל אולי אני טועה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהלך לא ברור.

גם ככה התמחור היה גבוה מהמתחרים (3008.איירקרוס). מעניין יהיה לדעת מה עומד מאחורי המהלך הזה (מכירות טובות מהיעדים...?).

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז שיחשבו על איך הם יכולים לאיים על השלטון של יונדאי וטויוטה.

פז׳ו וסיטרואן נמצאים בשוק בישראל מאז קום המדינה בערך, ויונדאי/טויוטה הגיעו לכאן בשנות ה90, כשאף אחד לא הכיר אותם (ויונדאי גם בנו מכוניות גרועות עד בינוניות אז), ואיכשהו היום הם שולטים בשוק ביד רמה.

ולא "כי זה זול", כי זול זה לא.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הקשר? רוב היבואנים שמוכרים לשוק הפרטי, מורידים מחירים, פיג'ו מעלים מחירים, לפני 4 שנים היה להם מנכ"ל שהוריד מחירים, פיג'ו 208 ב80 אלף שקל, אחרי שנה החליפו אותו, המחיר טיפס לכיוון 95, כרגע בתמחור הזה, אין סיבה לקנות פיג'ו, אפילו את הרכב היחיד שלהם שבולט 3008 דיזל עולה יותר מעשרת אלפים שקל מהסקודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2079 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...