Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עלייה במחירי במרבית מכוניות פיג'ו וסיטרואן

eyalkar
שימו לב! השרשור הזה בן 2107 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בן אדם שקונה רכב ב150 אלף שקל, לא יפסול עסקה בגלל 3000 שקל.

כנ"ל רכב של 49 אלף שקל, לא ייפול בגלל אלפייה שנוספה (שכנראה תרד במיקוח).

אהיה עדין ואומר ששמירת ערך זה כנראה לא בראש מעייניהם של לובינסקי.

העלאת המחירונים, לדעתי, יכולה שנעשית מטעמי אשראי של החברה אל מול גורמים ממנים משקיעים ובעלי מניות.

אם יש לי 1,000 רכבים שמוערכים ב150 אלף שקל ליחידה - יש לי סחורה בערך של 150 מליון שקל. אם אני מעלה את ערך יחידה ב3,000 שקל נוספים, משמע, במקום 150, כל יחידה עולה 153 בזה הרגע הוספתי לעצמי 9 מיליון שקל לשווי, ועכשיו יש לי סחורה בשווי של כמעט 160 מיליון שקל.

שווי הסחורה שברשותי גדל, והאשראי שאני יכול לקבל מגורמים ממנים גדל אף הוא (אני שווה יותר) למרות שעדיין לא הוצאתי ולא הכנסתי ולו שקל בודד אחד. אבל אולי אני טועה.

הוא לא יפסול אם הוא ממש נעול על פיז'ו.הוא כן יפסול אם הוא מתנדנד בין פי'גו,סקודה ,סיאט ומתחרות נוספות.מוניטין האמינות ובמיוחד שמירת הערך של PSA לא הולך לפניהם וכשמעלים את המחיר שגם ככה כנראה יתרסק כמשומש אל מול המתחרות זה מרחיק עוד יותר לקוחות.אבל אולי בלובינסקי יודעים משהו שאנחנו לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישנה טעות בסיסית בגישת היצרן.

היצרן פועל למצב את המותג כ"חצי פרימיום" מול פולקסוואגן למשל. ולא כמותג עממי כנו יונדאי-קיה או סקודה.

מכאן נובע השיפור המתמיד באיכות המוצר והחומרים. מכאן גם נובע התמחור הגבוה.

בעיית התדמית ושמירת הערך לא ריימת באירופה.

לכן, באירופה זה יכול לעבוד, בארץ - לא!

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה טועה ומטעה.

בבריטניה רכבים צרפתיים מאבדים מערכם לאורך זמן יותר מרכבים תוצרת מדינות אסייתיות.

גם אני פעם חשבתי שזה משהו ספציפי לישראלים, אבל יש לא מעט בYoutube שטוענים בדיוק אותו דבר במדינות אחרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואני יכול להגיד לך מקרוב משפחה שחי באיטליה יותר מ30 שנה, שגם שם די נזהרים מרכבים תוצרת צרפת, וגם שם ירידת הערך חדש וחריגה ביחס לרכבים תוצרת אסיה ואפילו כמה אירופאיות אחרות.

אותי אישית, העלאת המחירים הזו היא דייל ברייקר, גם כך אני נהנה מ2 רכבי פיג'ו עם ירידת ערך כואבת ועלות טיפולים אסטרונומית, מתקון לכישלון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה טועה ומטעה.

בבריטניה רכבים צרפתיים מאבדים מערכם לאורך זמן יותר מרכבים תוצרת מדינות אסייתיות.

גם אני פעם חשבתי שזה משהו ספציפי לישראלים, אבל יש לא מעט בYoutube שטוענים בדיוק אותו דבר במדינות אחרות.

ואתה חושב שקיה ויונדאי לא מאבדים ערך חזק באנגליה ובאירופה?,הם כן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישנה טעות בסיסית בגישת היצרן.

היצרן פועל למצב את המותג כ"חצי פרימיום" מול פולקסוואגן למשל. ולא כמותג עממי כנו יונדאי-קיה או סקודה.

מכאן נובע השיפור המתמיד באיכות המוצר והחומרים. מכאן גם נובע התמחור הגבוה.

בעיית התדמית ושמירת הערך לא ריימת באירופה.

לכן, באירופה זה יכול לעבוד, בארץ - לא!

אם כבר טעות בגישת היבואן, לא היצרן...

בכל מקרה אם זו טעות או לא, והאם זה יעזור לשמירת הערך, או יבריח לקוחות אנחנו עוד נגלה, והנבואה ניתנה לשוטים מה שנקרא. בינתיים ה3008 מחזיקה יפה מבחינה זו.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2107 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...