Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

י SUV בתקציב של כ - 150K

LIRANKES
שימו לב! השרשור הזה בן 1863 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הי,

מחפש רכב SUV לזוג + ילד (בעתיד מתוכנן עוד ילד) בטווח מחירים של 150K (מקסימום 160K) שיענה על הצרכים הבאים.

1. בעל מערכות בטיחות מתקדמות מקוריות.

2. זריז ובעל כוח.

3. נוח ומהנה לנהיגה בנסיעות ארוכות (רוב הנסיעות שלי הן בכבישים מהירים מחוץ לעיר).

4. שרעשי רקע בנסיעה בינעירונית יורגשו כמה שפחות.

5. תא מטען שיספיק לעגלת תינוק רגילה + אמבטית תינוק וציוד סטנדרטי.

6. שלא יטחן דלק בעיקר בנסיעות בין עירוניות - מכוון ל - 1:14, 1:15 מחוץ לעיר בנהיגה רגועה. (אני עושה היום 1:13.5 עם I30 שנת 2010).

הדגמים שחשבתי עליהם וראיתי הם:

סיאט אטקה רמת גימור STYLE + שמוצעת ב-150K

מיצובישי אקליפס ברמת גימור intense ב- 149K, או רמת גימור instyle ב- 159K

קארוק 1.5 ברמת גימור STYLE (לא קיבלתי הצעת מחיר אבל מניח שזה קצת יותר מ- 160K על הכביש).

*לגבי הקשקאי 1.2 בטווח של 150K - האם האוטו מרגיש זריז ועם כוח?

* לגבי הפיגו 3008, אני נרתע בגלל השם הצרפתי שגורם לירידת ערך משמעותית בעת המכירה גם אם אין לזה באמת הצדקה (נכוותי כבר עם C3 שהייתי צריך לרדת המון מתחת למחירון כדי להפתר מהרכב שהיה שמור מאוד ללא תאונות).

*לגבי הטוסון והספורטאג בטווח של 150K, להבנתי הם די "עגלות" וצריכת הדלק לא מזהירה בלשון המעטה - תקנו אותי אם אני טועה.

*לא מעוניין בהיברידית כגון קאיה נירו.

אשמח לכל הערה/הארה ועזרה בלנסות לקבל את ההחלטה הכי נכונה עבורנו.

תודה מראש :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוסון בכל מקרה חסר מערכות בטיחות מעבר לתיקון סטייה מנתיב, דלג עליו.

הספורטאז' 1.6 לא ממש זריז , ה2.0 סביר יותר, שניהם לא חסכוניים.

הניסן גם לא זריז , אם הדיזל נכנס לתקציב אז יהיה גם זריז יותר וגם חסכוני יותר.

אקליפס מגיע מאובזר יחסית עם כל מערכות הבטיחות, גם זריז אבל חסכוני הוא לא.

אטקה וקארוק אמורים להיות חסכוניים יותר, ביצועים טובים בגרסאות ה1.4 וה1.5 ולקארוק יש יותר מערכות בטיחות (לאטקה רק בלימה אוטונומית) ,וגם לו קיים דגם דיזל חסכוני.

מהאופציות שרשמת, הנאה לנהיגה כנראה תקבל מהפיג'ו ומהסיאט, מהשאר לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפיג'ו 3008 דווקא נראה שתשמור על ערכה.

האטקה Style+ תוצע החל מסוף השבוע הקרוב ב-133K במסגרת מבצע "חבר"

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כולל מערכת המוליטמדיה החדשה של צ'מפיון שלהבנתי כוללת מערכת איתור כל הפרטים בחוברת המבצע

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוסון בכל מקרה חסר מערכות בטיחות מעבר לתיקון סטייה מנתיב, דלג עליו.

הספורטאז' 1.6 לא ממש זריז , ה2.0 סביר יותר, שניהם לא חסכוניים.

הניסן גם לא זריז , אם הדיזל נכנס לתקציב אז יהיה גם זריז יותר וגם חסכוני יותר.

אקליפס מגיע מאובזר יחסית עם כל מערכות הבטיחות, גם זריז אבל חסכוני הוא לא.

אטקה וקארוק אמורים להיות חסכוניים יותר, ביצועים טובים בגרסאות ה1.4 וה1.5 ולקארוק יש יותר מערכות בטיחות (לאטקה רק בלימה אוטונומית) ,וגם לו קיים דגם דיזל חסכוני.

מהאופציות שרשמת, הנאה לנהיגה כנראה תקבל מהפיג'ו ומהסיאט, מהשאר לא.

מדוע רק מהפיג'ו ומהסיאט אקבל הנאה בנהיגה? למה באקליפס ובקארוק לא ?!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפיג'ו 3008 דווקא נראה שתשמור על ערכה.

האטקה Style+ תוצע החל מסוף השבוע הקרוב ב-133K במסגרת מבצע "חבר"

133 ממש מחיר אטרקטיבי לרכב, איך אפשר לנצל את המבצע למי שאין בדיוק חבר? לדוד שלי יש חבר. זה יתפוס?!

לגבי הפיג'ו - אין לדעת, ההיסטוריה לא מספרת טובות למרות שהדגם נראה מאוד מוצלח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההטבה ניתנת לעמיתי חבר ולבני משפחה מקרבה ראשונה.

יש יבואנים וסוכנויות שנותנים את המחיר גם ללקוחות שיודעים להתמקח טוב, ויש כאלה שלא. בהונדה למשל נתקלתי בעקשנות של הסוכן (חברים שרצו לקנות את הג'אז).

נסה להתמקח על המחיר או לרשום את הרכב על שם אחד מהוריך (למשל כבעלים משותפים איתך) ותוכל ליהנות מההטבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדוע רק מהפיג'ו ומהסיאט אקבל הנאה בנהיגה? למה באקליפס ובקארוק לא ?!

בעקרון הנאה מנהיגה זה סובייקטיבי אז אולי תהנה מהם.

אני אישית נהגתי בשתיהן ולא מצאתי אותן מהנות, פשוט נוסעות אבל מכוילות יותר לנוחות ובטיחות מאשר לדינאמיות ובמקרה של המיצובישי הוא מבהיר שנהיגה דינאמית זה לא הקטע שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה יכול למתוח את התקציב ל-160, הסובאר xv eyesight 2.0 עונה על מרבית הדרישות שלך. היא לא ממש זריזה, אבל בשבילי יש לה מספיק כוח. צא המטען קטן באופן רשמי, אהל אם אתה מוכן להשתמש בגובה שמעל קו המגש בעת הצורך - הוא מספק (ויש גגון).

אתה מקבל את הרכב הבטוח בקבוצה עם כמעט כל מערכות הבטיחות האקטיביות, מלבד שמירה אקטיבית על נתיב (אבל יש למשל בלימה אוטונומית ברוורס).

לגביי צריכת הדלק - אם אני מכוון את בקרת השיוט ל-105, אני מגיע לצריכה ממוצעת שקרובה ל-14 ק"מ לליטר. על 115 אני כבר ב-12.5...

כבונוס יש גם אפשרות לרדת לשטח.

אתה מוזמן להסתכל בשרשור שפתחתי עליו. רבות מהדרישות שלנו דומות (אני שמתי פחות דגש על הזריזות).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לטעמי הסובארו ממש לא שווה את המחיר, יותר חשוב - לא עומדת בדרישות של פות"ש.

כוח זה לא הצד החזק של הסובארו XV (גם לא במנוע 2000).

בידוד הרעשים ב-XV פשוט נורא וצריכת הדלק רעה מאוד...

הרכב גם צפוף מאוד, בטח ביחס למחיר הגבוה שלו.

בקיצור, לטעמי ה-XV זו עסקה רעה מאוד ברמת המחיר הזאת.

(Sold) Chevrolet Aveo LT 2006

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על הכוח אני מסכים איתך. על השאר לא.

לגביי בידוד הרעשים - הרכב שקט. לא הכי שקט, אבל שקט מרכבים רבים, כולל ה-3008 למשל. נמדד גם עם מד דציבלים באותה מהיורות מדודה ב-GPS באותו קטע כביש.

לגביי הצפיפות - ממש לא נכון. הרכב בכלל לא צפוף. אפילו להיפך. הוא מרווח מאוד. לפי התקן האמריקאי, מבחינת מקום לנוסעים, ה-XV בדיוק באמצע בין המאזדה 6 למאזדה CX5. לא נראה לי שזו ההגדרה לרכב צפוף. אגב, לי למשל, היה חסר גובה ב-3008 פרימיום, בגלל גג השמש ובסובארו יש לי 5 ס"מ ספייר. זה גם הרכב הראשון בו אני לא מושך את הכסא עד הסוף אחורה. בנוסף, הדלתות שלו נפתחות הכי רחב וזה מאוד עוזר כשיש ילדים קטנים שצריך להכניס ולהוציא מכסא בטיחות. הדבר היחיד שצפוף בו זה תא המטען, ובמידה ומשתמשים בגובה שמעל המושב - הוא ממש סביר.

קישור לשרשור הבחירה והביקורת שלי על הרכב. השקעתי לא מעט בבחירה הזאת (יש שם גם תמונה של תא המטען בנסיעה לאילת): https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?650417-%D7%A1%D7%95%D7%91%D7%90%D7%A8%D7%95-XV-2-0-Eyesight-%D7%91%D7%97%D7%99%D7%A8%D7%94-%D7%95%D7%A9%D7%A8%D7%A9%D7%95%D7%A8-%D7%9E%D7%AA%D7%92%D7%9C%D7%92%D7%9C

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם היה שיפור בבידוד הרעשים בסובארו בגרסה של שנת 2018 לעומת גרסאות קודמות?

לחמותי יש XV משנתון 2013, רעשי הכביש והרוח בנסיעה בין-עירונית מוגזמים! פשוט עשה לי כאב ראש אחרי נסיעה של בערך שעה.

בידוד הרעשים ב-3008 הרבה יותר טובים (בגרסת הדיזל אפילו).

גם תא המטען קטן מאוד... XV זה סופר מיני מנופח, ככה זה גם מרגיש

(Sold) Chevrolet Aveo LT 2006

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סופר מיני מנופח? הגזמת... זאת אימפרזה 5 דלתות מוגבהת, לא יותר, לא פחות.

יש שיפור משמעותי בבידוד רעשים בין הדורות של ה-XV, קיים גם שיפור קטן בשילוב מנוע-גיר.

Now: Octavia 1.5T 2020 and 308SW 1.2T 2016

Past: Focus 06, Insight 11, Ibiza 09 + 1.2T, Impreza 14, C4 09, Corolla 17

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1863 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...