Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה בקשר לפונקציית ״בנה רכבך״ באתרי היבואניות

roni_bel
שימו לב! השרשור הזה בן 2109 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם. רציתי לשאול משהו שנראה לי קצת מוזר. אני נכנסתי לאחרונה לאתר של אאודי וראיתי שקיימת אפשרות להרכבה של הרכב שאני מעוניין (מבחינת התאמת מושבים/צבעים/ תאורה וכו׳ וכו׳..), מה שנראה לי קצת מוזר זה שלמשל עבור הכהיית חלונות אין תוספת תשלום, עבור עיצוב Sline כנ״ל, עבור פרט כמו ספויילר ספורטיבי כנ״ל, החלפת גלגלי מגנזיום ל 19 או 18 אינץ׳ גם ללא תוספת תשלום, מושבים במקום בד משולב עור, עור מלא או אלקנטרה, והפירוט עוד ארוך, באתר הזה לא נדרשת תוספת תשלום עבור מה שתיארתי שנראה לי ממש מוזר וגם לא הגיוני, מישהו ניסה להתעניין בנושא הזה בצ׳מפיון או לרכוש בצורה זו רכב חדש (לאו דווקא מצ׳מפיון...) ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שאני הבנתי זה שלאחר שסיימת את הקונפיגורטור, עליך למלא פרטים ואז יפנו אליך מהסוכנות עם הצעת מחיר למפרט שבחרת.

אין שום סיכוי שהם נותנים את הפריטים האלה ללא תוספת תשלום (ניכרת).

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מבצע מיוחד להערב, לכבוד גמר המונדיאל. מחר יחזרו המחירים הרגילים. אלפי שקלים לכל פריט שהזכרת.

סתםםם, זה בגלל שהם לא טורחים לתחזק את אתר האינטרנט, כמו שיבואן רציני צריך לעשות. ובכל מקרה, זה חלק מאתר האינטרנט של היבואן. אין אפשרות לקנות שלא מהיבואן, חוץ מיבוא אישי, על מגבלותיו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לא ידעתי שהאפשרות קיימת בישראל.

יודע שבארה"ב למשל, ניתן לפתוח הזמנה מותאמת אישית דרך אתר היבואן. אפשר לבחור כמעט הכל. צבע חיצוני\פנימי, גג שמש\פאנורמי, סוג הגיר, מנוע, מערכות ועזרי בטיחות וגם ריפודים. הכל אפשרי.

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן קשקוש. פשוט ייבאו את אותו קוד מהאתר הראשי של היצרן, עיברתו אותו ובזה נגמר הדימיון. במציאות, יתקשרו אליך ותבנו את המפרט מחדש על סמך מה שבאמת זמין בארץ.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באתר של אלפא עשו כמו שצריך, כולל מחירים ורמת איבזור של הארץ.

בעבר: אלפא GT 06, אלפא 159, אלפא GT 10, אינפיניטי EX37;אלפא גולייטה, לקסוס IS300H,lexus nx200t

בהווה:ALFA ROMEO STELVIO 280

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באלפא זה אמנם צעד בכיוון הנכון, אבל לא יודע אם הייתי קורא לזה כמו שצריך. אתה עדיין לא יכול לבחור שום דבר חוץ מצבע חוץ ופנים. כל השאר זה האיבזור הסטנדרטי שמגיע עם רמת הגימור. אי אפשר לשנות כלום, ובוודאי לא לבנות את הרכב לפי

רצונך.

אני גם לא חושב שהיבואן פה גמיש מבחינה זו, בלי קשר לאתר.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באתר של אלפא עשו כמו שצריך, כולל מחירים ורמת איבזור של הארץ.

כפי שכתבו, הם לא עשו כלום.

הכיוון נכון ויפה אבל יש תחושה שייבוא אמיתי לפי המפרט שלך, רחוק שנים רבות עדיין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב ששום ווריאציה של התאמה אישית תהיה פה בארץ בזמן הקרוב. המקסימום זה שיהיה התאמה אישית לדברים ממש קטנים ולא מועילים, או דברים כללים. הרי היבואן רוצה למקסם רווחים, הוא לא יתחיל לייבא פה רכבים על בקשת הקונה רק בגלל שהוא רוצה משהו מיוחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניתן להזמין רכבי יוקרה בכל מפרט שאתה בוחר והרכב מיוצר עבורך.

זה מחייב מקדמה גבוהה יחסית, זמן האספקה עומד על מספר חודשים וכמובן שמשלמים גם פרמיה יחסית לרכבים שמגיעים לפי מפרט יבואן אבל זה אפשרי בהחלט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו מדברים על רכבים "רגילים" שההתאמה האישית שלהם משתלמת. אם לא באלך סאן רוף או משהו אחר וזה חוסך, אז למה לא? מבחינת הצרכן זה מעולה, אבל מבחינת היבואן- לא קורה. בטח שזה קיים ברכבי יוקרה, כי אתה כבר משלם על הפרמיום הזה.

גם ייבוא אישי לאיזה קורבט אפשר לעשות ולשלם בהתאם, אז מה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יודע שבארה"ב למשל, ניתן לפתוח הזמנה מותאמת אישית דרך אתר היבואן. אפשר לבחור כמעט הכל. צבע חיצוני\פנימי, גג שמש\פאנורמי, סוג הגיר, מנוע, מערכות ועזרי בטיחות וגם ריפודים. הכל אפשרי.

יותר מזה,לאחר ההזמנה יש לך מעקב של ממש איפה הרכב מורכב בכל שלב,מה בוצע ואיפה הוא עומד,בפרטי פרטים (חבר הזמין פוקוס ST וראה הכל כולל הכל מהארץ)

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חלק מיבואני הפרמיום/יוקרה גמישים יותר וחלקם פחות, או בכלל לא... דלק למשל פתוחים מאוד להתאמה אישית עם ב.מ.וו, וגם את שלי התאמתי ככה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2109 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...