Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוות דעת טויוטה קורולה

emanueld
שימו לב! השרשור הזה בן 2106 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא הכל תלוי במספר הילוכים והספק המנוע.

יש פרמטרים נוספים כמו בטיחות, נוחות, איכות תא נוסעים וביצועים.

אני מעדיף להעביר נסיעה ארוכה בפוקוס, פגו 308, גולף או מגאן ולא בקורולה או הונדה סיביק.

האירופאיות יותר נוחות ומהנות לנהיגה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 58
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לא יודע אם כבר קנית.. אני ממליץ על טויוטה קורולה, היה לי 2009 gli והיום יש לי gli 2014. המחיר יקר יחסית לרכבים טחרים אבל השקט מתקלות שווה כל שקל. תטפל בזמן במוסך מורשה., תפנק בשמן טוב וצמיגים מישלין או דומיהם (יש השוואת מחירים ביד 2 כמו זאפ) ותהנה מרכב אמין וסחיר.

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פוקוס 2 ליטר.

אבל כל השכנים שלך יגידו לך שאתה דפוק ושהיית צריך לקנות קורולה 5 שנים יותר זקנה עם מנוע יותר חלש והרבה פחות איבזור, כי הם יודעים יותר מכולם.

אחרי אי אילו תקלות גיר כבר לא תצטרך את השכנים בשביל זה.

לפות"ש - אם הרכב עם ק"מ סביר ויוצא תקין בבדיקה, תקנה.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לקשקש? איזה תקלות יש בגיר של ה2 ליטר? רוצה לגלות לנו משהו?

הגיר שם עם מצמדים רטובים, חזק ואמין הרבה יותר מהגיר הדפוק ב1.6. עושה מעל 200 אלף על מצמד מקורי גם אצל נהג חמור.

אין מה להשוות בתמורה למחיר מול הכרכרה היפנית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באופן מאוד מצער, זה לא נכון. Misterb חפר על זה (ממש) לעומק פעם, אפשר לחפש. הגיר בפוקוס 2 ליטר הוא אותו הגיר שיש ב-1.6

והרי השרשור המדובר

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי ששוקל לקנות קורולה לא יקנה אירופאי , חבל על הויכוח.

הקורולה רכב ממוצע ותו לא, בוודאי לא מרכבת האלים שחלק מהמגיבים פה הופך אותו לכזה , הוא פונה למי שמחפש תעבורה בסיסית ללא דרישות מיוחדות .

בדקת את הרכב יצא תקין לדעתך והמחיר מתאים ? , קנה את הרכב.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמיד (או כמעט תמיד) תיבת הילוכים שמורכבת עם המנוע הגדול והחזק יותר לא זהה 1 ל 1 לתיבה שמורכבת באותו דגם עם המנוע הקטן והחלש יותר. לפחות יחס ההעברה סופי שונה ולפעמים גם יחסי העברה בחלק מההילוכים כדי לנצל את המומנט הגבוה של המנוע הגדול.

הטכנולוגיה של התיבה עדיין יכולה להיות זהה 1 ל 1 אבל יכולים להיות הבדלים כמו קולר גיר גדול יותר שמגיע עם המנוע החזק (לא רלונטי לרובוטיות), מצמדים אחרים, מומנט גבוה יותר של המנוע שדורש סל"ד נמוך יותר בזינוק גם יכול לנשפיע.

אין לי מידע מוסמך, בהלט יתכן שעם מנוע 2.0 התיבה הרובוטית של פוקוס עובדת יותר טוב, כמו שהיא עובדת יותר טוב במגאן/פלואנס דיזל. זו אותה תיבה, אותו יצרן ואותה טכנולוגיה עם התאמות למנוע הספציפי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התיבה בפוקוס 2ליטר עובדת טוב בהרבה מה 1.6, וזה אני אומר מניסיון, יש לחבר שלי כזה דגם, הצ'בק שנת 2012, כבר 3 שנים בלי שום תקלה, כן כן, שום תקלה.

ונוסעת קטלני אין מה להשוות בכלל לקורולות.

Opel INSIGNIA 2013 2.0T Edition - For me

ReflashTeam IL stage 1 Remap.

Opel INSIGNIA 2015 2.0T Cosmo - For the wife ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כאן 2 מקרים של פוקוס 2 ליטר (mister b ו-meir_gi), לשניהם הגיר לא היה חלק:

https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?520636-עדכון-תוכנה-בפורד-פוקוס-2012

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

3 שנים שום תקלה. פוקוס/ ב-ס-ד-ר.

ו אם כבר הגעת ל 2 ליטר, יש לך את האוונסיס, פוקוס מול אוונסיס מה תיקח?!

פוקוס נכון תתחדש,איך אומרים: סע כמו לורד - סע ב פורד.

כולם לומדים,יש כאלה בדרך הקשה ויש כאלה בדרך הקלה, בסוף כולם מגיעים לאותה המסקנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוונסיס היא דוגמא מצויינת לכך שלפחות בקטגוריית המשפחתיות הגדולות לקוחות מחפשים דברים נוספים חוץ מאמינות.

בשנים האחרונות אוונסיס לא הצליחה להצדיק את אחזקת פס היצור שלה, מכירות היו מאוד נמוכות עד שלפני כחצי שנה-שנה טויוטה סגרו את פס הייצור. היא הפסידה באירופה לפורד מונדאו ולפולקסווגן פאסאט. פחות אמינות כנראה אבל מתקדמות, מאובזרות, עם מנועים חזקים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השוואה לא במקום, אוונסיס מתחרה במונדיאו ולא בפוקוס.

ומבין כל מכוניות המנהלים, מה כזה טוב באוונסיס? עובדה שהיא לא מצליחה ממש. משעממת למראה, מנוע חלש יחסית, גיר רציף (שאני באופן אישי לא סובל). מה יש לה להציע למעט מוניטין האמינות?

אם אני מתעקש להישאר ביפניות - אז יש את המאזדה 6. נראית הרבה יותר טוב, מנוע עדיף, גיר אוטומטי 6 הילוכים, תא נוסעים מזמין יותר.

אם אני מוכן לרכוש אירופאיות - יש המון אופציות.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הקשר?

ואם הגעת ל1.8 זה אומר שאתה בסופרב?

אף אחד לא לוקח לקורולה את מה שהיא כן, אבל מה שהיא לא זה הרכב עם התמורה הכי טובה לשקל במשומשות. פשוט לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2106 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...