Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יעוץ לגבי אחזקת רכב סובארו DL 1991

Daniel Alchazov
שימו לב! השרשור הזה בן 2109 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש ברשותי סובארו DL שנת 91 מנוע 1600 אני מאוד אוהב את הרכב והוא משרת אותי יוצא מן הכלל[למרות שמילאתי גז במזגן והוא מעמיס על הרכב אז אני מסתדר בלי מזגן]

היום ניגשתי לטסט אחרי שהטסט הקודם עבר בלי בעיות בכלל כולל זיהום אוויר.

הכשילו אותי על נזילה כללית ובלם קדמי בטענה שהרכב לא עוצר[לא מאמין להם אבל שיהיה]

חזרתי למוסך שלי שטפו לי את הרכב מלמטה והזמינו לי בלם קדמי משופץ הכל כולל עבודה 700 ש"ח [מחיר סביר?}

בשנים האחרונות הוחלפו ברכב 2 ציריות ימין ושמאל,אלטרנטור,פלאגים+חוטי הצתה,

נשאר לי רצועה לאלטרנטור שהיא יחסית שחוקה ופילטר של הגיר שהוא ישן אבל עוד מחזיק[היה לי בעיה בגיר לא העביר הילוכים אז ניקו לי מה שצריך]

זהו בקיצור זה הרקע של הרכב,לוחצים עליי למכור אותו אבל אני לא מעוניין

ואני אשמח לטיפים לשמירת הרכב והתחזוקה שלו וגם להכנה לטסט הבא שלא יווצרו עוד בעיות.

אני מחפש גם לצבוע את הרכב עם טיפה פחחות אולי..והמושבים שלי יש בהם פה ושם חורים די גדולים אבל על זה אני שם גופיות לפי צבעים אז אשמח גם למידע על זה איפה קונים וכו'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החזקתי שנים רבות ליאונה 1993, מנוע 1600 אוטומט. רכב אמין ביותר ששירת אותי נאמנה המון שנים. מספר בעיות. ראשית פעמיים בשנה טסט כולל אישור בלמים ממוסך. יש בעיה של ציריות ידועה. הדבר שהפריע לי יותר מכל נזילה כללית. היה לי קשה לעבור טסט. הייתי חייב לבצע שטיפה מתחת לרכב והרבה מזל. תיקון של הנזילה , פירוק מיכלולים ברכב כולל פירוק מנוע. לא היה משתלם כבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החזקתי שנים רבות ליאונה 1993, מנוע 1600 אוטומט. רכב אמין ביותר ששירת אותי נאמנה המון שנים. מספר בעיות. ראשית פעמיים בשנה טסט כולל אישור בלמים ממוסך. יש בעיה של ציריות ידועה. הדבר שהפריע לי יותר מכל נזילה כללית. היה לי קשה לעבור טסט. הייתי חייב לבצע שטיפה מתחת לרכב והרבה מזל. תיקון של הנזילה , פירוק מיכלולים ברכב כולל פירוק מנוע. לא היה משתלם כבר.

אני יקפיד יותר שישטפו לי לפני הטסט,הקטע בהתחלה חשבתי שיש חור ונזילה באמת אבל לרגע אמרתי לעצמי אם הייתה נזילה הייתי רואה שחסר,אני פעם בשבוע בודק שמן-מים.מסתבר שזה מזיעה מהחום.

ציריות בזמנו עשו לי רעש בסיבובים עם ההגה והחלפתי את שניהם לחדשות,שמן הגה זה המחלה אצלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברכב ישן כזה,יכולות לצוץ מידי פעם תקלות בלאי- אילו תקלות מרגיזות אך יחסית לא כבדות לכיס.

למכור ולהשתדרג ? תלוי בתקציב- אם יש לך אפשרות למתוח תקציב משמעותית לך על זה אבל לכל רכב יש בלאי גם לרכב בן 3 ומעלה.בלמים,צמיגים וציריות הם בלאי ממוצע לפי גיל הרכב ויכולים להגיע בכל רכב כזה.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום ניגשתי לטסט אחרי שהטסט הקודם עבר בלי בעיות בכלל כולל זיהום אוויר.

הכשילו אותי על נזילה כללית ובלם קדמי בטענה שהרכב לא עוצר[לא מאמין להם אבל שיהיה]

חזרתי למוסך שלי שטפו לי את הרכב מלמטה והזמינו לי בלם קדמי משופץ הכל כולל עבודה 700 ש"ח [מחיר סביר?}

בסובארו לאונה בלם יד פועל על הגלגלים הקידמיים.

לדעתי מנגנון בלם יד לא עבד באחד הקליפרים הקידמיים. בטסט אין להם עניין להכשיל אותך בכוונה. יש מתקן שבודק כוח בלימה.

קליפר משופץ עם עבודה ב 700 ש"ח זה בסדר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ברור לי למה בגלל נקישות בסיבובים הוחלפו הציריות בשלמותן. כולה צריך להחליף פעמוני ציריה שעלותם כ 120 לפעמון...אז סתם זרקת כסף על ציריות שלמות ותקינות. מעבר לכך רכב מצוין אם לא מפריע לך 2 טסטים בשנה ואישור בלמים אז תיהנה. הרכב כבר עבר טסט בפעם השניה לאחר ההחלפה של הקאליפר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כמובן לא "לוחצים למכור" אלא רק כותב בפורום.

רציונלית, לא הגיוני להחזיק כזה רכב - ללא מערכות בטיחות, אולי עם קרבורטור, אתה לא נהנה מהטבות של רכב אספנות ומוציא לא מעט זמן וכסף לפחות על 2 טסטים בשנה.

סנטמנטלית - זאת כבר לחלוטין החלטה שלך!

בטווח של כמה שנים, עדיף לחפש רכב עד גיל 12, שתוחזק כראוי. ההחלפה תעלה כסף, אבל בטווח הרחוק זה הרבה יותר הגיוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ברור לי למה בגלל נקישות בסיבובים הוחלפו הציריות בשלמותן. כולה צריך להחליף פעמוני ציריה שעלותם כ 120 לפעמון...אז סתם זרקת כסף על ציריות שלמות ותקינות. מעבר לכך רכב מצוין אם לא מפריע לך 2 טסטים בשנה ואישור בלמים אז תיהנה. הרכב כבר עבר טסט בפעם השניה לאחר ההחלפה של הקאליפר?

כן בפעם השניה עבר..[עשה פרצוף כזה יעני לא מספיק מבחינתו עדיין]

חצי שנה לפני הטסט עבר מהר הכי חלק שהיה לי

בפניות היה לי מין רעש רק לצד אחד..שלחתי את אבא שלי שיטפל בנושא כי לא יכלתי לצאת בזמן העבודה והחליפו צירייה חדשה לגמרי..אחרי תקופה גם הצד השני התחיל לעשות ככה..לא נורא לומדים להבא מה שנעשה כבר נעשה

עריכה אחרונה על ידי Daniel Alchazov
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2109 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...